Ландшафтний дизайн

Ландшафтний дизайн Львів - можливість цікаво облаштувати територію навколо будинку. Ландшафтний дизайнер - людина, яка може спроектувати ділянку, зробити його особливим, неповторним, одним цілим з житлом. ландшафтний дизайнер Ландшафтний дизайн двору - заняття цікаве, його можна назвати цілим мистецтвом. Адже намагаючись перетворити двір, можна як привнести в нього шик, так і зіпсувати певними діями. Це значить, що перетворення ділянки землі можна здійснювати необдумано, спонтанно. Для цього необхідні відчуття смаку і стилю, а також наявність необхідних деталей. Розділивши ділянку на зони, правильно їх оформивши, на території заміського будинку можна створити незвичайний парк або квітник. В такому місці буде приємно перебувати всім членам сім'ї, незалежно від віку. Для насолоди красою природи у вільний час можна тут же розташувати гамаки і шезлонги. Ландшафтний дизайн ділянки може бути абсолютно різним. Часто для його створення застосовуються різноманітні конструкції з дроту, металевих прутів або дерев'яних гілок, каміння. Подібні матеріали надають заміському будинку додатковий колорит, роблять ландшафт більш насиченим, незвичайним. Яким буде ландшафт двору - вирішувати господарям. Кожному характерні певний стиль і свої життєві вимоги. Кожен хоче бачити свою ділянку красивим, при цьому одні задовольняються простими конструкціями, а іншим хочеться чогось цікавішого і вони навіть встановлюють у дворі невеликі копії улюблених пам'яток світу або використовують колоритні елементи декору певної країни. На жаль, що таке гарне облаштоване житло - знають багато, але, що означає красивий ландшафтний дизайн Львів - відповість не кожен, так як далеко не у всіх склалося розуміння, яким має бути земельну ділянку в околицях будинку, і не всі мають уявлення про ландшафтну архітектуру і модних напрямках. При цьому багато людей мріють про те, щоб вийти ввечері на подвір'я, посидіти в альтанці, слухаючи спів птахів і насолоджуючись ароматами квітів.

У скільки обійдеться ландшафтний дизайн ділянки навколо будинку

Не дивлячись на розмір ділянки, його можна перетворити в затишний райський куточок, де можна в будь-який момент влаштувати пікнік на газоні або посидіти з друзями або родиною в красивій альтанці. Хтось це може зробити самостійно, а іншим простіше звернутися за допомогою до ландшафтного дизайнера, який допоможе облагородити територію навколо будинку, створивши максимально комфортні умови. ландшафтний дизайн біля будинку Послуги з ландшафтного дизайну біля будинку припускають професійне перетворення місцевості в околицях житла. Роботи проводяться від складання проекту, проведення робіт під ключ і здачі в експлуатацію замовнику двору, в якому його мрія перетворилася в реальність. Ціну на ландшафтний дизайн Львів кожна організація визначає самостійно. В остаточну суму входять ціни на роботи по:

 • ландшафтного проектування (вартість береться за сотку);
 • благоустрою озеленення (проводиться розрахунок в залежності від необхідних робіт);
 • облаштування газонів (ціна розраховується виходячи з кількості м2);
 • облаштування квітників, клумб, альпійських гірок, рокаріїв (прорахунок вартості здійснюється виходячи з кількості м2);
 • висвітлення ділянки (індивідуальний розрахунок за послугу);
 • облаштування потічків, ставків, водойм (ціна за послугу);
 • створення малих архітектурних форм (розраховується вартість матеріалу та виконання робіт).

При укладанні договору зазвичай замовником вноситься передоплата у зазначеній в документі сумі, а залишок - в обумовлений в цьому ж документі термін.

Чому варто замовити послуги ландшафтного дизайнера

Багато власників котеджів вдаються до благоустрою ділянки навколо будинку, яке передбачає його озеленення, організацію газонів, застосування архітектурних форм, облаштування водойм. Всі перераховані види робіт полягають в таке поняття як ландшафтний дизайн Львів. Виконати такі роботи можна самостійно, маючи відчуття смаку і певні навички. Але, найкращим варіантом завжди є звернення в спеціалізовану компанію, коли необхідні роботи здійснює ландшафтний дизайнер. ландшафтний дизайн двору Ландшафтний дизайн двору має наступні переваги: У будь-який сезон двір і сад відрізняється неповторним видом, а в теплу пору року ще й пахне ароматами квітів. Також можна збирати урожай фруктів і ягід, і навіть цілющих трав, які крім виконання декоративної функції ще і володіють лікувальною силою. При використанні ландшафтного проектування двору можуть бути виділені зони, призначені не тільки для зелених насаджень, а й для ігор дітей, сімейного відпочинку, городу. На території можуть розташуватися квітучий газон, зручні доріжки. Висадивши на ділянці високі або плетуться рослини, можна позбутися від сторонніх очей, відгородившись таким чином від сусідів або дороги, частково ізолюватися від шуму, що його поширюють з вулиці. А якщо уздовж доріжок облаштувати садові світильники, пересування по садової території можна зробити ще й безпечним незалежно від часу доби. Ландшафтний дизайн ділянки також створює у дворі здорову атмосферу. Перебуваючи серед запашної зелені, хвойних та лікарських насаджень людина знаходить гарний настрій, позитивний заряд енергії, позбавляється від головного болю. Професійно облаштувавши територію, можна розширити домашній простір. В саду будуть доречні альтанки, майданчики, де можна повечеряти чи просто відпочити. А якщо площа навколо каркасного будинку Львів дозволяє - відмінним доповненням на ділянці стануть ставок або басейн. Завершений ландшафтний дизайн біля будинку надає ділянці додатковий престиж. Приємно дивитися на акуратно підстрижені газони, доріжки з бруківки, яскраві вкраплення кольорів між зеленню трав. Це є показником хорошого смаку власників.

Етапи створення ландшафтного дизайну

Створюючи унікальний дизайн у дворі, можна отримати твір мистецтва, що додає території індивідуальність. Починаються роботи зі створення проекту, що є одним з найбільш важливих етапів, на якому ретельно продумується кожна дрібниця, яка робить територію не тільки красивою, але і зручною в користуванні. Тут оцінюються перспективи ділянки, можливості, слабкі і сильні сторони, наявність будівель. Правильний проект - запорука гідного результату. Ландшафтний дизайнер повинен відрізнятися гарним смаком, почуттям міри, щоб правильно зонувати простір, підібрати колірну гаму рослин, розбиваючи композицію на рівні. ландшафтний дизайн львів

 1. Вибір дизайну. На даному етапі вирішується питання про те, який замовник бачить територію поруч з будинком з дерева або іншого матеріалу.
 2. Технічні виміри. Необхідні для правильного планування подвір'я. Робляться фотознімки території, можлива геодезична зйомка.
 3. Створення ескізу. Здійснюється на підставі побажань замовника і можливостей місцевості. Дозволяє отримати уявлення про те, як в результаті буде виглядати ділянку. Замовнику може бути запропоновано кілька ескізів на вибір.
 4. Кошторисні роботи. Дозволяють оцінити, в яку суму обійдеться замовнику облаштування ландшафту.
 5. Робоче проектування. Розробляється супровідна документація, в яку входять генеральний план, дендроплан, креслення розбивки території, плани розташування світильників, доріжок, схема прокладки комунікацій.
 6. Після затвердження замовником проекту і кошторису можна приступати безпосередньо до облаштування прибудинкової території.
Як створюється ландшафтний дизайн

Створюючи ландшафтний дизайн ділянки, слід керуватися такими факторами, як існуючий ландшафт, наявність на ньому архітектурних форм, враховувати вже наявну композицію. Також не обійтися без ідеї, яка допоможе надати ділянці зовсім інший вигляд. ландшафтний дизайн подвір'я Кожному приємно, коли в будинку затишно. Але ще краще, коли вид з його вікон викликає не менш приємні емоції. Коли можна вийти у двір і отримати заряд енергії від насиченої зелені та інших кольорів насаджень, сидячи на лаві насолодитися співом птахів, поспілкуватися за вечерею з сім'єю в затишній дерев'яній альтанці. Виходячи з викладеного, ландшафтний дизайн біля будинку повинен включати максимальне використання елементів, які вже є на ділянці. Сюди відносяться камені, рослини, земля, домашні вихованці. І щоб вийшов гідний результат, слідувати такій ідеї необхідно до кінця, незалежно від розміру ділянки. Слід враховувати, що високі дерева на невеликій території будуть виглядати недоречно. Також вузькі стежки не підійдуть для великих площ, а альпійські гірки краще облаштовувати на звивистому рельєфі. При плануванні ділянки не обійтися без композиції, яка враховує співвідношення кольорів, форм, розмірів, фактур, яке здатне створити гармонію. Має місце бути і фокусна точка у вигляді альтанки, будиночка, перголи, дерев з характерною стрижкою, водойми, альпінарію. При цьому яким би чином в дизайні не поєднувані елементи, в результаті все має виглядати гармонійно. При правильному зонуванні навіть невелику ділянку візуально буде здаватися більше, а величезну територію можна зробити компактної і акуратною. Так одна частина може стати зоною для прийому гостей, друга призначатися для дитячих ігор, третя - використовуватися для усамітнення, медитацій. Головним правилом правилом ландшафтного дизайну двору є - не нашкодити, а всього лише по максимуму використовувати те, що дано природою: пейзаж, різні грунти, западини і пагорби, рослини.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити