Фотографії наших робіт по будівництву

Розцінки на будівельні роботи
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити
Як розпочати співпрацю
План дій для старту будівництва
 • Домовляємось

  Знайомимось, Ви показуєте Вашу ділянку, ми показуємо наші роботи, узгоджуємо фронт робіт, укладаємо угоду.

 • Будуємо

  Згідно домовленостей виконуємо всі будівельні роботи.

 • Через 2-3 міс все готово

  У Вас є новий будинок, починається нова ера в житті...

Зробити перший крок

Альтанки з дерева

Альтанки з дерева здатні надати присадибній ділянці додатковий затишок, а власникам подарувати додатковий комфорт. Альтанки з дерева Львів - місце, де можна повечеряти сім'єю в приємній атмосфері, в оточенні гарної природи. У них можна поспілкуватися з друзями, усамітнитися за читанням книги, сховавшись від палючого сонця або дощу. альтанки з дерева Альтанки часто виконують з того ж матеріалу, що і основна споруда. Добре, коли вони успадковують форми будинку, виконані в тому ж стилі. Але, як варіант, у дворі можна поставити альтанки Львів з дерева. Вони відмінно вписуються в ландшафтний дизайн двору, майстерно доповнюючи його. Перш ніж зважитися на будівництво альтанки, варто визначитися з питанням, навіщо вона потрібна, які завдання буде вирішувати. Одним потрібен куточок для роздумів, відпочинку або чаювань, а іншим необхідно місце для активного проведення часу: танців, рухливих ігор. Визначившись з даними моментами, можна сміливо йти до архітектора, який підкаже конструктивні моменти і спроектує об'єкт для благоустрою ділянки. Крім альтанок, від замовників будівельним компаніям часто надходять запитання, яка на будівництво лазні з бруса ціна, так як вони також є приємним доповненням на земельній ділянці.

Ціна на будівництво дерев'яних будівель

альтанки з дерева львів ціни На альтанки з дерева Львів ціни різні. Перш ніж назвати вартість, необхідно врахувати такі моменти:

 1. Площа споруди.
 2. Складність проекту і робіт.
 3. Тип фундаменту.
 4. Тип споруди (відкрита, закрита).
 5. Наявність додаткового обладнання (барбекю, мангал).
 6. Комунікації (електрика, вода, каналізація і при закритому типі - опалення).
 7. Наявність вбудованих меблів (столи, лавки).

На лазні під ключ ціна також не може бути названа після озвучення питання, так як це можуть бути як прості функціональні споруди, так і високотехнологічні багатофункціональні лазневі комплекси. Тому, цікавлячись, яка на лазні з бруса ціна, слід визначитися, що повинно вийти в результаті. У будівельної компанії Львів можна вибрати типовий проект лазні або замовити створення архітекторами індивідуального плану.

Переваги споруд з дерева

 1. Одним з головних переваг альтанки з дерева або лазні під ключ ціна на які повністю відповідає якості, є здатність ідеально вписатися в ландшафт будь-якого саду або двору. Дерев'яні споруди, незалежно від стилю, можуть втілити в життя навіть найсміливіші ідеї господаря.
 2. Дерево - екологічно чистий природний матеріал, абсолютно безпечний для дітей і людей, схильних до проявів алергії.
 3. Сьогодні можна знайти типові проекти альтанок і лазень незалежно від смакових уподобань, і не варто думати, що дерево не здатне прослужити тривалий період. Матеріал попередньо обробляється спеціальним антисептиком, який запобігає появі гнилі, цвілі та знищення деревини комахами.
 4. Нанесення на деревину вогнезахисного складу дозволяє використовувати в дерев'яних альтанках печей і мангалів, а також опалювати лазні.
 5. Низький рівень теплопровідності матеріалу сприяє тому, що в будівництві навіть спекотним літом не дуже жарко, а в закритих варіантах можна перебувати навіть в холодну пору року.

Якими бувають альтанки з дерева

альтанки з дерева львів Альтанка під ключ за типом конструкції може бути наступних видів:

 1. Відкрита - виключно річна споруда, в якій головні елементи - стійки і дах. Перевагою є повний огляд території. У такій альтанці ніщо не заважає милуватися навколишньою природою.
 2. Напіввідчинені - має невелике відміну від відкритої, так як частина її площі закривається суцільною стіною. Часто в такій альтанці може розташовуватися мангал або пристрій для приготування барбекю.
 3. Приватна - відрізняється закритими стінами по всьому периметру, з вікнами і вхідними дверима. Схожа на маленький неутеплений будиночок, в якому комфортно перебувати навіть в дощ і вітер.
Хитрощі вибору дерев'яної альтанки

Знаючи кілька правил, можна вибрати альтанку, яка не розчарує через час. Розглядаючи фотографії типових проектів або вже побудованих альтанок з дерева Львів, варто подумати, наскільки доречно такий варіант буде виглядати на ділянці, наскільки гармонійно зможе в нього вписатися, чи буде співзвучний із загальним стилем території, пропорціями інших будівель. Якщо ділянка невелика, не варто звертати увагу на громіздкі альтанки з деревного зрубу. Як матеріал краще вибрати більш витончений брус і частково зробити споруду сітчастої. альтанки Львів Альтанки Львів повинні повністю відповідати стилю інших будівель на території та саду. Якщо ландшафт оформлений у східному стилі, в саду ростуть екзотичні колекційні рослини, альтанку також краще поставити в японському стилі. Якщо ж навколо будинку з дерева створений ефект лугу, споруда також повинна бути легкою і елегантною.