Земляні роботи при будівництві будинку

Земляні роботи Львів: копка ям, траншей, каналізації

Одним з важливих етапів будівництва будинку є земляні роботи Львів і вибір будівельної компанії Львів. Без проведення цих робіт неможливо отримати дозвільні документи, зрозуміти можна закладати фундамент, щоб почати будівництво приватного будинку.

Земляні роботи включають в себе:

  • розробку і вивіз грунту;
  • копка траншеї, канав і котлованів;
  • підготовку для монтажу інженерних комунікацій: водогону, газового обладнання, очисних систем;
  • земляні роботи в будівництві підвалів, льохів;
  • підготовка ділянки до будівництва. Вирівнювання майданчика, прибирання сміття, очищення грунту від каменів і коріння;
  • роботи по геодезії.

Земляні роботи у Львові по доступних цінах

Земляні роботи ДБН необхідні при бурінні водяних свердловин, колодязів. Невеликий обсяг робіт можна проводити самостійно, своїми силами. Простіше скористатися послугами професіоналів, які впораються з цим краще. Перед цим рекомендується вивчити прайс лист на земляні роботи вручну.

Земляні роботи розцінки на послуги

Земляні роботи Львів можуть коштувати по-різному, залежить від обсягу та складності. Залучення спеціальної техніки збільшує витрати. Найпопулярніша послуга - копка траншеї обійдеться замовнику від 40 гривень за погонний метр, від 130 гривень за кубічний метр.

Копка траншей у Львові під фундамент

Земляні роботи розцінки залежать від виконавця. Буріння свердловин для забірних стовпів, палі під фундамент буде коштувати від 140 гривень за погонний метр. У нас можна скачати прайс лист на земляні роботи вручну. В кінці будь-якого будівництва необхідно очистити ділянку від сміття і зайвого грунту, необхідні земляні роботи ДБН. Така послуга буде коштувати від 90 гривень за кубічний метр. При необхідності можна замовити спеціальну техніку. Виїмка грунту екскаватором, копка траншеї обійдеться від 40-50 гривень за 1 кубометр. На земляні роботи ціна сьогодні впала. Замовляти сторонніх підрядників вигідно. Від цього залежить ціна на будівельні роботи.

Копка траншей. Поради та рекомендації

Глибина траншеї може залежить від типу грунту. Кам'янистий, піщаний грунт - глибина траншеї до 1 метра. Глинистий грунт - 1,5 метра. У щільному грунті глибина траншеї повинна бути до 2 метрів. Обвалився грунт НЕ утрамбовувати, краще вилучити.

Земляні роботи дбн: технологія будівельних робіт

Копка траншеї під фундамент повинна проходити за всіма правилами. Кути повинні бути строго 90 градусів. В середньому ширина траншеї становить 70 сантиметрів. При такій ширині робити виїмку ґрунту найбільш зручно. Піщаний грунт може обвалюватися, створити проблеми.

Земляні роботи розцінки на копку траншей та фундаментів

Потрібно взяти фанерні листи і зробити підпірки. Визначте місце, куди звалювати вилучений грунт. Рекомендується на відстань 1-2 метри. Перед риттям траншеї для фундаменту все потрібно розмітити і строго слідувати мітках. Провести горизонтальні рівні і вбити кілочки позначають краю фундаменту.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити