Гідроізоляція фундаменту. Навіщо це потрібно

Гідроізоляція фундаменту, підвалу, басейну

Фундамент - основа будь-якого будівництва для захисту необхідна гідроізоляція фундаменту. Бетонна основа на якому стоїть вся конструкція.

Від надійності фундаменту залежить надійність всієї конструкції. Вода здатна зруйнувати бетонну основу і пошкодити фундамент. Конструкція може втратити міцність, стабільність і прийти в аварійний стан. Щоб цього не допустити необхідна гідроізоляція фундаменту Львів.

Завдання гідроізоляції - захистити фундамент від попадання вологи. Волога може прийти з грунтовими водами, може бути у вигляді конденсату, який буде накопичуватися через перепад температур. Постійні дощі можуть розмити незахищений фундамент. Якісна гідроізоляція може забезпечити стабільність конструкції на десятиліття. Це гарантія, що будівля можна експлуатувати. Сьогодні гідроізоляція фундаменту і гідроізоляція даху є нормою в будівництві і проектуванні будинків. Існує кілька видів гідроізоляції і безліч матеріалів за допомогою яких можна захистити фундамент від проникнення вологи.

Гідроізоляція фундаменту. Вартість матеріалів і робіт

Вартість гідроізоляція фундаменту Львів залежить від наступних факторів:

 • ціна за роботу і вартості матеріалів;
 • міста і компанії, яка проводить роботи;
 • виду фундаменту;
 • стану бетону фундаменту.

Найдешевший вид гідроізоляція фундаменту - це коли роботи проводяться на етапі підготовки бетону. Ціна буде дорівнює вартості матеріалів для гідроізоляції, приблизно від 150 гривень за 1 квадратний метр плюс від 150-160 гривень за квадратний метр обійдуться гідроізоляційні роботи Львів "під ключ". Наша компанія доставляє кошти для гідроізоляції безкоштовно. У підсумку виходить від 300 гривень за 1 квадратний метр вартості гідроізоляції під ключ з гарантією. Включаючи матеріали і роботи. У нас гідроізоляція фундаменту ціна дуже демократична.

Гідроізоляція фундаменту Львів старого будинку

Гідроізоляція фундаменту старого обійдеться від 200 гривень за квадратний метр. Обробка швів обійдеться від 400 гривень за квадратний метр включаючи вартість матеріалів. Найдорожча процедура - це гідроізоляція бетонних плит. Така послуга обійдеться від 600 гривень за квадратний метр. Матеріали для гідроізоляції бувають двох типів: мастика, яка наноситься в два шари. Її вартість становить від 450 гривень за 18 літрову банку, і матеріал для наплавлюваного гідроізоляції або фундаментна мембрана. Гідроізоляційні матеріали наноситься в два шари за допомогою нагрівання. Такий матеріал коштує дорого - від 1000 грн за рулон в 20 погонних метрів застосовується для гідроізоляція підвалу.

Компанія пропонує різні види матеріалів і послуги з гідроізоляція фундаменту Львів. Надаємо безкоштовні консультації. Спеціаліст може приїхати на місце и розрахувати кошторис будівельних робіт Львів. Фірма надає гарантію якості. Також у нас є плівка гідроізоляційна для даху ціна на неї дуже низька і становить від 500 грн.

Матеріали для гідроізоляції фундаменту. Переваги і недоліки

Існує два види гідроізоляція фундаменту: горизонтальна і вертикальна. Якісна гідроізоляція має на увазі комплексне використання цих двох видів. У роботах застосовуються різні матеріали засновані на безлічі компонентів. Найпоширеніший вид - обмазочна гідроізоляція для гідроізоляція підвалу. Переваги обмазачной гідроізоляції в гідроізоляційні роботи Львів:

 • можливість застосовувати на будь-якому типі бетону під час гідроізоляція підвалу;
 • можна наносити на складні конструкції;
 • для зручності матеріали можна розпорошувати;
 • простота в застосуванні;
 • бітум не дає усадки.

Є і недоліки. Серед них:

 • якщо матеріал поганої якості або нанести не надто товстим шаром, то це тільки посилить розпад бетону і доведеться заново проводити гідроізоляційні роботи Львів;
 • для якісної гідроізоляція фундаменту необхідно оголити стіни фундаменту. Зайві витрати;
 • Гідроізоляційні матеріали можна використовувати, якщо гідростатична навантаження досягає до 2 метрів. Використання полімерних мастик до 5 метрів.

Штукатурна гідроізоляція. Достоїнства і недоліки

У штукатурної гідроізоляція підвалу застосовуються піщаний розчин. В результаті формується безшовне покриття. Дренажні роботи Львів на штукатурної основі має такі переваги:

 • здатна витримати 7 атмосфер. Володіє високою міцністю;
 • можна застосовувати на фундаментах з різного матеріалу: бетону, залізобетону, кам'яних і на цементних основах;
 • Гідроізоляційні матеріали мають дуже сильне зчеплення з фундаментом;
 • проникає всередину фундаменту. Зміцнює його зсередини;
 • має швидку полімеризацією.

Гідроізоляція підвалу ззовні та зсередини

З недоліків можна відзначити:

 • вимога певних навичок і досвіду при обробці;
 • штукатурна гідроізоляція може дати тріщини при усадці. Не володіє достатньою еластичністю. Рекомендується застосовувати спільно з еластичними обмазують матеріалами;
 • перед нанесенням потрібно ретельно очищати і готувати поверхню.

Переваги та недоліки рулонної гідроізоляції

Метод гідроізоляція підвалу передбачає використання рулонних матеріалів на основі полімерів (ПВХ, гідробутіла, бутізола, FPO-мембрани). Особливістю рулонного методу є оплавлення поверхні гідроізоляції. Такий спосіб має масу переваг:

 • низька ціна;
 • можливість використовувати на вертикальних і горизонтальних поверхнях; проста у використанні;
 • дозволяє в короткі терміни обробити великі площі.

Як і будь-який інший метод рулонний гідроізоляція має недоліки:

 • матеріал недовговічний. Часто гниє і руйнується. Контактуючи з грунтовими водами термін служби рулонної гідроізоляції може знизитися до 5 років;
 • під час нанесення, з'являються шви. Порушується герметичність. Згодом волога може проникнути всередину фундаменту. Потрібно заново проводити дренажні роботи Львів;
 •  майже непридатна до ремонту, якщо шар гідроізоляції зруйнувався. Потрібно наносити новий шар.

Також існують ін'єкційна, проникаюча і екранна гідроізоляція. Ці види застосовуються у виняткових випадках.

Гідроізоляція фундаменту. Застосовувані технології

Залежно від типу фундаменту можуть застосовуватися різні технології гідроізоляція фундаменту. Технологія легкої або проникаючої гідроізоляції. Застосовується для фундаментів, які розташовані у вологих і незв'язних грунтах, але вище за горизонт грунтових вод. Може застосовуватися для фундаментів, що не торкаються безпосередньо з грунтовими водами. Необхідно для захисту конструкції від капілярної вологи і конденсату.

Технологія середньої гідроізоляція підвалу. Використовується для захисту фундаменту на зв'язкових грунтах. Забезпечує захист від вологи потрапляє з дощем, снігом, яка чинить тиск на стінки фундаменту. Використовувані матеріали утримують вологу і перешкоджають фільтрацію. Важка гідроізоляція. Технологія застосовується, коли грунтові води знаходяться близько до поверхні і надають руйнівну тиск на стінки фундаменту. Застосовувані матеріали забезпечують сильний захист від контактів з грунтовими і ґрунтовими водами.
Дренажні роботи Львів, гідроізоляція у Львові
Кожна технологія гідроізоляція підвалу має свої переваги і недоліки. Використання не тієї технології може привести до руйнування фундаменту. Конструкція може стати нестабільною, і будівля стає непридатне до експлуатації. Для вирішення даної проблеми найчастіше застосовується гідрофобні просочення і обмазувальні матеріали. Оптимальні варіанти за ціною і якістю. Наносити обмазувальні гідроізоляційні матеріали можна звичайною кистю. Необхідно кілька шарів. Остаточна товщина гідроізоляції з обмазувальних матеріалів не повинна бути менше 2 міліметрів тоді дренажні роботи Львів можна вважати закінченими. Перший шар застигає через 6-7 годин. Необхідно контролювати, щоб рідкий обмазувальної матеріал заповнив усі пори і порожнечі.

Широко застосовується в гідроізоляція фундаменту технологія нагрівання. З її допомогою можна проводити гідроізоляцію наплавляються матеріалами. Така технологія застосовується в північних широтах і в зимову пору року. Бітумні розчини застосовуються в гідроізоляції до укладання фундаменту в котлован.

Відсутність верхніх грунтових вод дозволяє застосовувати технологію обробки праймером - рідкий розчин з додаванням невеликої кількості бензину. Якщо грунтові води близько, то використовується штукатурна гідроізоляція. Дренажні роботи Львів і матеріали необхідно розмішати з водою. Вона стане рідкою і заповнить собою всі тріщини і пори, а потім затвердіє. Це підвищить якість гідроізоляції і не дасть ґрунтовим водам зруйнувати фундамент.

Гідроізоляція фундаменту. Рекомендації та поради спеціалістів

Перед тим як проводити дренажні роботи Львів уважно вивчіть фундамент і навколишній грунт. Проводити захист від вологи фундаменту вже побудованого будинку, проводити його ремонт завжди важче і складніше, ніж виконати гідроізоляцію на етапі будівництва. Не економте на матеріалах. Неякісні матеріали можуть не дати очікуваний ефект, а лише нашкодити фундаменту.

Гідроізоляція фундаменту ціна на матеріали та вартість робіт

Самостійне проведення гідроізоляція фундаменту старого будинку вимагає вивчення інструкції по нанесенню матеріалів. Почитайте відгуки фахівців. В інтернеті багато відеоматеріалів про те, як правильно це зробити. Звертаючись до фахівцем, будьте впевнені в їх кваліфікації та досвіду, вивчіть відгуки від клієнтів. Вартість робіт з гідроізоляції коштує чимало.

Наша компанія рада запропонувати послуги з гідроізоляції фундаменту і стяжку Львів. Досвід і необхідні знання наших фахівців не потребують опису. Ми працюємо на будівельному ринку не один рік і можемо здійснити монтаж даху Львів. За цей час заслужили відмінну репутацію.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити