Бетон Львів

Бетон Львів - один з найбільш популярних матеріалів в будівництві. Купити бетон Львів поспішають ті, хто вирішив побудувати будинок або провести інші роботи з облаштування будівлі або прибудинкової території. куб бетону ціна львів Бетон здатний довго служити, не схильний до горіння, не руйнується мікроорганізмами. Якщо розчин приготувати правильно, з плином часу він стане тільки міцніше. Його складовими є такі компоненти, як цемент, пісок, вода і подрібнений природний камінь. Бетон - штучно вироблений камінь. Його основною частиною є гравій із щебенем, необхідні для додання масі обсягу. Іншою складовою матеріалу є розчин, створений з піску з цементом на водній основі. З його допомогою заповнюються порожнечі між частками каменю. Такий бетон є найбільш міцним і, щоб його виготовити, необхідно невелику кількість цементу. Замішуючи бетон, завжди треба стежити, щоб вміст в ньому каменя було максимальним, а кількості приготованого розчину вистачало для заповнення пустот. У такому випадку найбільш слабкою частиною бетону не буде випробовуватися надлишковий тиск. Основне навантаження на себе перейматимуть камінчики, розподіляючи його по всьому об'єму матеріалу. Бетон Львів може бути:

 • литим - по густоті схожий на сметану, застосовується при облаштуванні маловідповідальних елементів: стяжок, доріжок;
 • жорстким - найміцніший варіант після застигання, не розтікається, використовується для облаштування балок, фундаментних робіт Львів і інших конструкцій;
 • пластичним - відрізняється плинністю, придатний для опалубок, яким характерно густе армування, а також менш відповідальних форм складної конструкції.

У скільки обійдеться покупка бетоносуміші

Бетон Львів купити в даний час не проблема, його пропонують різні постачальники, при цьому за куб бетону ціна Львів різна. бетон львів купити Що впливає на формування вартості матеріалу? Головним показником, який визначає за куб бетону ціну Львів, є марка. Чим вище цифра, тим дорожче він буде коштувати. Показником міцності є клас розчину, він може бути з кроком 50 М50-М1000. Цифра вказує на межу міцності застиглого матеріалу при його стисненні. Цементний розчин складається з декількох компонентів, які змішуються в необхідних пропорціях: цемент, пісок, вода, наповнювачі. Найдорожчим з них є цемент. Він є сполучним і склеюючим елементом. На його класі економити не варто, так як це загрожує отриманням неміцної конструкції. Якість будь-якого елементу впливає на куб бетону ціна Львів. Чим вона вища, тим розчин вийде добротнішим. Як правило, в ролі наповнювача виступає щебінь або мармурова крихта. Витрати на нього також впливають на кінцеву вартість готової суміші. В ціну суміші необхідно включати і вартість доставки будівельного матеріалу Львів на об'єкт, заробітну плату фахівців, експлуатацію спеціальної техніки у вигляді міксера і бетононасоса. Якщо завод по виготовленню бетону знаходиться недалеко від будівельного майданчика, то ціна на бетон з доставкою виявиться нижчою, тому що відбудеться економія на транспортуванні. При розрахунку ціни на матеріал також варто врахувати обсяг замовленої суміші, який розраховується виходячи з виду споруди, параметрів ґрунту, типу фундаменту і характеру навантажень на нього.

Плюси і мінуси бетону

Перш ніж купити бетон Львів, люди часто цікавляться перевагами і недоліками матеріалу, який досить затребуваний не тільки при будівництві, але і в інших сферах життя людини. Сирий бетон пластичний, але, застигаючи, він перетворюється в міцний матеріал і здатний витримати великі навантаження. Але, при цьому, він не є ідеальним матеріалом, так як крім переваг має і певні недоліки. бетон львів Найбільш важливою якістю бетону є універсальність. Його використовують при зведенні будівель, мостів та інших споруд. Також матеріал стійкий до вологи, зміни температур, грибків, корозії і іншим впливам. При цьому бетон вигідний з економічної сторони, так як його вартість істотно нижче інших матеріалів. Конструкції з бетону в сирому вигляді - непоказна суміш, якої, завдяки сучасним технологіям, можна надати інший вигляд: пофарбувати, надати різні текстуру і фактуру, обробити з використанням піскоструминної технології. Змінити вигляд бетону можна, використовуючи різнобарвне бите скло та інші елементи. Бетон може бути використаний і як архітектурний матеріал. З його допомогою можна виготовити прикраси для фасаду будинку, створити ліпнину, відлити скульптури, облаштувати камін. Збираючись бетон Львів купити, необхідно знати і про його мінуси, серед яких крихкість. При надмірних навантаженнях матеріал може дати тріщину, що іноді буває критично для споруди. Але, використання сталевої арматури анулює даний момент. Сірий похмурий колір також можна порахувати мінусом матеріалу, але, тут все залежить від забудовника і споруди, над якими ведеться робота.

Класи бетону і види

Бетон Львів прийнято класифікувати за призначенням, виду речовини, що сприяє зв'язці, а також середньої щільності. Необхідні характеристики сумішей досягаються завдяки використанню всіляких добавок. купити бетон львів Бетонні суміші можуть бути виконані за різними рецептами. В'язка речовина в її складі несе визначають властивості. В'язка суміш може бути гіпсовою, силікатною, цементною, полімерцементню, шлаколужною і спеціальною. Одним з головних параметрів матеріалу є його щільність, яка визначається в першу чергу характеристиками заповнювача (керамзит, гравій, щебінь) і відповідає за стійкість суміші до вологи, стиску, морозу. Бетон Львів може бути:

 1. Легким (полегшеним) - 500-1800 кг / м3. Виробляється на керамзиті, пемзі і інших пористих заповнювачах. До даного класу відносяться пінобетон, газобетон і керамзитобетон.
 2. Важким - 1800-2500 кг / м3. Виробляється з використанням як заповнювач граніту, діабазу і інших гірських порід. Даним варіантом заповнюються багато залізобетонні вироби.
 3. надважкий - понад 2500 кг / м3. У суміш включаються сталеві тирсу, стружки, барити і залізні руди.
Що треба знати при виборі

Завдяки гарному матеріалу можна звести конструкції будь-якої складності і розмірів, які будуть служити тривалий час. Тому до вибору потрібно підходити розумно, намагаючись знайти краще, щоб виріб вийшов якісним. Запланувавши купити бетон Львів, необхідно керуватися наступними критеріями:

 1. Марка використаного цементу.
 2. Добавки, що впливають на міцність будівель, стійкість до природних факторів.
 3. Частка рідини. Чим її менше, тим створювана конструкція вийде міцніше.
 4. Наявність міцності на вигин. Якщо показник низький, то є велика ймовірність, що в процесі експлуатації з'являться тріщини.
 5. Застосування армоволокна. Матеріал здатний звести виникнення тріщин до мінімуму.

Якість бетонної суміші залежить як від якості компонентів, так і їх пропорцій, тому слід звертати увагу на баланс присутніх в суміші елементів.