Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити

Розцінки на будівельні роботи

Розцінки на будівельні роботи Львів практично кожна компанія-забудовник вказує на своєму офіційному порталі, але не кожен бажаючий спорудити особняк вдається до послуг будівельних фірм. Однак будь-які будівельні роботи Львів вимагають грамотно розрахованого бюджету, в іншому випадку наслідки будуть плачевними. розцінки на будівельні роботи Львів Для точного визначення, у скільки обійдеться будівництво особняка, необхідно ретельно вивчити кожен етап спорудження житла окремо і проаналізувати ціни на будівельні роботи на ринку праці. Не зайвим буде ознайомитися з прайс-листами на сайтах великих компаній-забудовників, щоб мати уявлення про орієнтовну цінову політику кожного ступеня будівництва. Здійснивши аналіз цін на будівельні роботи, а також власних можливостей і бажань можна зробити висновок, що перш ніж приступити до зведення особняка, необхідно накопичити чималу суму коштів. Якщо підсумкова цифра здається непідйомною, то компромісом стане зменшення площі майбутнього житла, вибір більш бюджетних будівельних матеріалів, відмова від складних архітектурних рішень, виконання певних видів робіт своїми силами та інше. Але, не слід купувати кладочні та оздоблювальні матеріали за вартістю нижчою за ринкову, так як це є прямим свідченням їх третьосортності. Цей факт неодмінно зробить негативний вплив на якість зведеного приватного будинку. Заощадити кошти і час допоможе вибір підрядників, які здійснюють будівельні роботи комплексно. В цьому випадку необхідні маніпуляції будуть виконані оперативно, вартість за комплексну роботу виявиться нижча, а також не доведеться гаяти час на пошуки виконавця на кожен окремий етап.

У скільки обійдеться будівництво будинку

Перш ніж затівати зведення житла, необхідно точно розрахувати вартість будівництва будинку. Якщо на будівельні роботи Львів виявиться недостатньо грошових коштів, проект доведеться заморозити на невизначений період часу, що зазвичай в результаті призводить до недострою. Щоб цього не сталося, необхідно заздалегідь підготувати відповідь на питання «скільки коштує побудувати будинок». будівельні роботи Львів Насамперед необхідно придбати земельну ділянку під будівельні роботи ціна якого буде коливатися в залежності від:

 • регіону;
 • віддаленості від міста;
 • загальної площі території;
 • наявності будівель;
 • рівня розвитку інфраструктури та комунікацій;
 • властивостей ґрунту та ґрунтових вод.

Після покупки ділянки землі слід приступити до розробки проекту будинку для будівництва, який допоможе врахувати потрібну кількість будматеріалів та особливості оформлення екстер'єру. Необхідно врахувати, що придбання готового проекту житла обійдеться дешевше індивідуального, від чого якість не постраждає. Вартість будівництва будинку обумовлюється передбачуваними габаритами, поверховістю, а також використовуваними кладочні (газоблок, піноблок, цегла, дерево). Крім цього, на розцінки на будівельні роботи Львів впливають такі чинники:

 • установка фундаменту, тип якого розраховується залежно від геологічних умов ділянки землі;
 • спорудження «коробки» будинку, що складається з фундаменту, плит підлог, стін, перекриттів, покрівельної системи;
 • монтаж фасаду, дверей і вікон;
 • зовнішні і внутрішні оздоблювальні роботи;
 • благоустрій прилеглої до об'єкта території.

Точно визначити вартість майбутнього житла допомагає правильно складена кошторис будівельних робіт Львів. Спочатку документ формується відносно «коробки» будинку, так як за період будівельних робіт розцінки на оздоблювальні матеріали можуть істотно змінитися.

Мінуси і плюси будівництва будинку

Будівництво будинку є витратним заходом, що вимагає не тільки фінансових вкладень, а також часу і сил. Однак, безперечною перевагою будівельних робіт Львів є можливість втілення в життя найсміливіших фантазій і уявлень про ідеальне житло. Також до достоїнств споруди приватного будинку можна віднести:

 • придбання вподобаної земельної ділянки, повністю задовольняє кожне побажання (район розташування, присутність необхідних установ поблизу, розвиненість інфраструктури і комунікацій, екологічна ситуація, транспортна розв'язка);
 • самостійний вибір або індивідуальна розробка проекту майбутнього житла, з урахуванням запитів кожного члена сім'ї;
 • придбання матеріалів по прийнятній вартості;
 • ймовірність економії фінансових коштів на оплату праці фахівців, роботу яких можна виконати самостійно;
 • можливість вкладати кошти поетапно.

скільки коштує побудувати будинок Не обійшлося будівництво майбутнього житла і без недоліків, в числі яких:

 • тривалий період зведення особняка, який займає не один рік;
 • вибір ділянки, придбання матеріалів, отримання дозволу на будівництво, розробка проекту забирає багато часу;
 • пошук бригади сумлінних будівельників;
 • ціна на будівельні роботи досвідченими підрядниками навряд чи виявляться низькими;
 • установка інженерних комунікацій (проводка, водопостачання, каналізаційна система, опалювальної система, вентиляція, слаботочка) істотно збільшує вартість будівництва будинку.

Основною складністю при зведенні житла є необхідність ретельного розрахунку бюджету проекту і точно проходження запланованих витрат. В іншому випадку будівництво трансформується в «чорну діру», яка поглинає кожну зароблену копійку.

Правила складання кошторису будівельних робіт

Кошторис є розрахунком передбачуваних витрат на майбутні будівельні роботи Львів. Грамотне складання цього документа сприяє уникненню безлічі помилок на всіх етапах спорудження об'єкта. Кошторис з абсолютною точністю відповість на питання «скільки коштує побудувати будинок», так як допомагає визначити необхідні будматеріали і їх кількість. Завдяки правильній кошторисної документації замовник зможе дізнатися, які маніпуляції необхідні для зведення приватного будинку і ознайомитися з цінами на будівельні роботи. ціни на будівельні роботи Кошторис будівельних робіт Львів обов'язково повинна містити наступні пункти:

 • перелік і вартість необхідних будівельних матеріалів;
 • список і обсяги майбутніх будівельних робіт;
 • ціни на будівельні роботи;
 • вартість залучення необхідної спецтехніки;
 • вартість доставки будівельних матеріалів на будмайданчик;
 • вартість отримання необхідних для початку будівництва дозволів і погоджень.

Також в кошторисної документації слід виділити суму на рішення непередбачених витрат, що допоможе чітко побачити картину майбутніх витрат і уникнути виникнення проломів в бюджеті. Накладні витрати включають в себе придбання спецодягу або інструментів, організацію обідів для робітників, спорудження тимчасових конструкцій (паркан, туалет, будівельні леса для малярних робіт), вивезення сміття та інше. Перш ніж приступити до складання кошторису необхідно володіти готовим проектом майбутнього житла, так як на будівельні роботи ціни можуть варіюватися в залежності від:

 • розмірів і поверховості будинку;
 • технології, застосовуваної при спорудженні особняка;
 • оплати праці будівельної бригади профільних фахівців;
 • виду фундаменту;
 • матеріалу, що використовується для зовнішньої і внутрішньої обробки будівлі;
 • планований термін зведення об'єкта.
Як правильно вибрати виконавців на будівельні роботи

Будівельні роботи Львів не варто доручати непрофесіоналам, адже мова йде про спорудження майбутнього житла. Незначна помилка, допущена в процесі зведення особняка, може обернутися серйозною проблемою через кілька років. Робити висновки про якість збудованого об'єкта може лише досвідчений інженер-будівельник, тому до вибору будівельної бригади необхідно підійти уважно і відповідально. будівельні роботи ціни На сьогоднішній день на ринку праці зустрічаються такі різновиди незалежних робочих:

 1. Бригада місцевих будівельників, що має керівника.
 2. Бригада запрошених робітників на чолі з місцевим виконробом.
 3. Бригада запрошених робітників на чолі з бригадиром своєї національності.
 4. Бригада запрошених робочих, керована колегіально.
 5. Невелика група будівельників, яка не має керівника або одинаки.

Переважно буде зупинитися на перших двох категоріях, причому розцінки на будівельні роботи бригади будівельників-іммігрантів, що має місцевого керівника, обійдуться мінімум на 10% дешевше. До того, як віддати перевагу певної бригаді будівельників, необхідно переконатися, що вона очолюється відповідальним людиною, який позбавить клієнта від спілкування з робітниками, покладе на себе місію по керівництву проектом та інше. Заощадити час замовнику допоможе звернення в будівельну компанію. В цьому випадку вартість будівництва будинок а зросте приблизно на 20-30%, однак фахівці компанії візьмуть на себе абсолютно всі турботи по організації будівельних робіт Львів. Клієнту залишиться лише фінансувати зведення майбутнього житла, підписувати необхідні документи і, по можливості, контролювати хід і якість виконуваної роботи. Однак, перш ніж зробити вибір на користь конкретної компанії-забудовника, необхідно переконатися в бездоганності її репутації і наявності досвіду в будівельній справі.