Керамоблок Львів

Керамоблок Львів - це штучно створений камінь складної форми, який використовується для спорудження стін, перегородок, огорож та інше. На керамоблоки ціна Львів відрізняється демократичністю, що робить будівельний матеріал доступним кожній людині із середнім достатком. керамоблок львів Керамічні блоки підрозділяються на щільні (поглинання води досягає 5%) і пористі (поглинання води - 20%). Вироби, придатні для спорудження одношарових стін, прирівнюються до великоформатних. Відповідно до класифікації, габарити блоків бувають наступними.

 1. Товщина варіюється від 14 до 22 см;
 2. Довжина - від 25 до 51 см;
 3. Ширина - від 18 до 25,5 см.

Керамічні блоки оснащені спеціальним позначенням, що допускає співвіднесення габаритів цього товару з номінальним форматом цегли. Коефіцієнт 3НФ свідчить про те, що конкретний керамоблок відповідає трьом типовим цеглин. Максимально допустиме значення досягає 14,3НФ.

У скільки обійдеться придбання керамоблока

керамоблоки ціна львів На керамоблок ціна виявиться вища, ніж вартість пінобетонних, газобетонних та стінових блоків. Це обумовлено найвищої міцністю керамічного каменю в порівнянні з більшістю кладок матеріалів. На ціноутворення керамоблоків Львів впливають такі чинники:

 • компанія-виробник - вироби, виготовлені на великому заводі, відрізняються більш високою вартістю, однак подібні виробники не бажають ставити під загрозу репутацію і ретельно дотримуються технології виготовлення керамоблоків;
 • місце зберігання - при неправильному зберіганні на керамічних каменях з'являються тріщини, через що стають непридатними для будівництва, що відомо далеко не всім покупцям;
 • стан тари - наявність пошкоджень і відсутність цілісності сприяють зниженню вартості товару.

При виборі кладки матеріалу враховуйте, що на першосортні керамоблоки ціна Львів не опуститься нижче ринкової, оскільки виготовляються вони з якісної сировини.

Позитивні і негативні сторони керамоблока

керамоблоки львів До переваг керамоблоків Львів відносяться:

 • низька теплопровідність, що досягається завдяки наскрізним, пустотним утворенням в структурі вироби;
 • теплова інертність, завдяки якій одношарова стіна з керамоблоків не вимагає додаткового утеплення;
 • натуральні складові, що дозволяють керамічному каменю вважатися екологічно безпечним матеріалом;
 • великі розміри блоку, через що зводити споруди з розчину матеріалу набагато швидше, ніж, припустимо, будувати будинки з цегли.

Далі розглянемо недоліки цього будівельного матеріалу.

 1. Поризована структура керамоблоків має властивість активного вбирання вологи, через що укладання будівельного матеріалу повинна бути захищена від грунтових вод і дощу.
 2. Можливі складності з кріпленнями на стіни, споруджені з керамічного каменю, через їх пустотілості.
 3. Некомпетентні будівельні бригади Львів здатні перекреслити теплотехнічні властивості кладки матеріалу.

Правила виготовлення керамоблока

керамоблок ціна Основними складовими керамоблока Львів є глина, пісок, тирса і вода. Що застосовується сировина повинна бути високої якості, що дозволить на виході отримати міцний і надійний будівельний матеріал. Виготовлення керамічного каменю включає в себе кілька стадій, серед яких:

 • підготовка складових компонентів;
 • доведення сировини до однорідної маси за допомогою спеціальних змішувачів;
 • формування майбутніх блоків за допомогою вакуумних пресів, що сприяє утворенню пустот в тілі;
 • сушка сировини в сушильних камерах для позбавлення від зайвої вологи;
 • випал сирцю в печі, розжареної до 1000° C, де на місці тирси утворюються в матеріалі пори;
 • поступове охолодження отриманого керамічного каменю.

Етапи виготовлення керамоблоків Львів завершуються перевіркою на міцність за допомогою спеціального обладнання.

Купуємо тільки якісний керамоблок

В даний час торгові ряди рясніють керамічними каменями від різних торгових марок. Особливе місце тут займають керамоблоки Поротерм ціна яких відповідає якості. Поротерм Львів представляє собою бренд від австрійського концерну Вінербергер, що виробляє якісні та надійні керамічні блоки. При створенні Поротерм Львів досконально дотримуються технології виготовлення, а в якості сировини застосовуються виключно першосортні компоненти. Під брендом Поротерм випускаються керамічні камені, дозволяють втілювати в життя як одноповерхові будинки, так і десятиповерхових. Зведені з керамоблоків Поротерм Львів стіни характеризуються зносостійкістю, довговічністю і бездоганними теплоізоляційними властивостями. Незважаючи на високі характеристики, на будівельні матеріали Поротерм ціни відрізняються гуманністю.