Фотографії наших будинків з піноблоків

Ціни будівництва з піноблоку

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити
Як розпочати співпрацю
План дій для старту будівництва
 • Домовляємось

  Знайомимось, Ви показуєте Вашу ділянку, ми показуємо наші роботи, узгоджуємо фронт робіт, укладаємо угоду.

 • Будуємо

  Згідно домовленостей виконуємо всі будівельні роботи.

 • Через 2-3 міс все готово

  У Вас є новий будинок, починається нова ера в житті...

Зробити перший крок

Будинок з піноблоків

Скільки коштує побудувати будинок з піноблоків - найчастыше питання більшості потенційних клієнтів, на яке будівельна компанія не має можливості відповісти миттєво. Адже перш ніж приступити до зведення житла з пінобетонних блоків, враховується ряд деталей і нюансів. Не зайвим буде звернути увагу на залишені на будинок з піноблоків відгуки, в яких власники аналогічних споруд розповідають про присутніх достоїнства і недоліки. Будинки з піноблоку або пористого бетону широко поширені в Європі і поступово набирають популярність на пострадянському просторі. Для виготовлення пінобетону застосовуються натуральні матеріали: вода, пісок, цемент, піноутворювач, змішування яких призводить до утворення однорідної маси, оснащеної порами. Пориста структура піноблоків перешкоджають тепловтрат, що актуально при нинішньому зростанні цін на енергоносії. скільки коштує побудувати будинок з піноблоків

У скільки обійдеться зведення будинку з пінобетону

Практично у кожного клієнта одним з перших питань звучить «скільки коштує побудувати будинок з піноблоків». Будь-яка компанія на офіційному інтернет-порталі вказує розцінки на будівельні роботи за 1 м2. Однак, крім загальної площі приміщення, на зведені будинку з піноблоків ціна може варіюватися в залежності від:

 • архітектурної складності споруди;
 • географічного розташування об'єкта;
 • розвиненості інженерної інфраструктури.

Замовник отримає довгоочікувану відповідь на питання «скільки коштує побудувати будинок з піноблоків», лише коли будуть розраховані вартість будівельних робіт, кількість витраченого розчину матеріалу і транспортні перевезення. Важливо правильно порахувати, скільки потрібно піноблоків на будинок.

Переваги та недоліки будівель з піноблоків

будинок з піноблоків відгуки Як у будь-якого будівельного матеріалу, у пінобетону є безперечні переваги та відмінні риси. Кожну особливість необхідно враховувати з метою уникнення порушень технології будівництва, а також для коректної експлуатації будинку з піноблоку. До переваг пінобетонних блоків можна віднести:

 • високі теплоізоляційні властивості - завдяки унікальній пористій структурі, матеріал відрізняється низьким показником теплопровідності;
 • доступна вартість - піноблоки дешевше цегли, газоблоків, керамоблоков та інших будівельних матеріалів;
 • пожежна безпека - пінобетон абсолютно не горить і горіння не підтримує;
 • екологічна чистота - пінобетон виготовляється за допомогою натуральних складових;
 • звукоізоляційні властивості - поглинання шумів піноблоками в 10 разів ефективніше, ніж цеглою;
 • швидкість будівництва - установка одного піноблоку здійснюється швидше, ніж кладка цегли, в той час як похибка буде в рази нижче.

З недоліків будівельного матеріалу виділяється:

 • непрезентабельний зовнішній вигляд, що вимагає обов'язкової обробки;
 • висока повзучість матеріалу, що не допускає зведення багатоповерхових будівель;
 • ймовірність придбання низькоякісних піноблоків;
 • тривала усадка споруди (мінімум півроку).

Залишені в інтернеті на споруджені будинку з піноблоку відгуки здебільшого позитивні. Власники подібного житла підтверджують демократичну ціну пінобетону, короткий термін, простоту зведення і зносостійкість споруди, але за умови точного дотримання технології будівництва і високої якості використовуваного матеріалу.

Як вибрати якісний пінобетон

будинок з піноблоків Грамотне будівництво будинку з піноблоків неможливо з низькосортниих кладочних. Для визначення надійністы будівельного блоку необхідно вимагати сертифікат якості пінобетону. Якщо даний документ відсутній або не викликає довіри рекомендуємо увігнати цвях 100 мм углиб піноблоку і спробувати витягти його голими руками. Якщо дістати цвях неможливо, то будівельний матеріал придатний для зведення житла. При безпроблемному вийманні цвяха піноблок необхідно повернути назад.

Етапи будівництва житла з піноблоків

Зведення будівлі з будь-якого розчину матеріалу починається з отримання дозволу на будівництво. Далі необхідно визначитися з матеріалом майбутнього фундаменту, для створення якого використання пінобетонних блоків погана ідея - краще віддати перевагу залізобетонним плитам. Після закладки фундаменту починається безпосереднє будівництво будинку з піноблоків, що включає:

 • спорудження стін;
 • армування піноблоків;
 • утеплення стін;
 • внутрішня і зовнішня обробка будівлі.

Для облагороджування зовнішнього боку будинку рекомендується використовувати вініловий сайдинг, а для внутрішньої підійдуть такі оздоблювальні матеріали, як гіпсокартон, декоративна штукатурка та інше.