Фотографії наших будинків з цегли

Ціни будівництва з цегли

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити
Як розпочати співпрацю
План дій для старту будівництва
 • Домовляємось

  Знайомимось, Ви показуєте Вашу ділянку, ми показуємо наші роботи, узгоджуємо фронт робіт, укладаємо угоду.

 • Будуємо

  Згідно домовленостей виконуємо всі будівельні роботи.

 • Через 2-3 міс все готово

  У Вас є новий будинок, починається нова ера в житті...

Зробити перший крок

Будинки з цегли

Будинки з цегли почали будувати ще в минулому столітті і продовжують донині. Мурування стін з цегли Львів є одночасно складний і захоплюючий процес, що вимагає індивідуального підходу. будинки з цегли Цегла - це керамічний виріб, що має необмежені архітектурні можливості. Різноманітність форм, відтінків і виразність цього будівельного матеріалу дозволяють дизайнерам втілювати в життя найсміливіші задуми. Із цегли можливо відтворити різні споруди, будь то цілий особняк в авангардному стилі або ж дуже складна класична споруда, стилізована під готику. «Родзинкою» кожного будинки з цегли є значний і стильний зовнішній вигляд, адже будівництво житла з цього розчину матеріалу ніколи не вийде з моди. На якісну кладку цегли ціна не буде низькою, зате в результаті клієнт отримує споруду, яка буде радувати прекрасним зовнішнім виглядом і надійністю його правнуків і їх дітей. Виробляються цегла виключно з натуральних складових: червоні переважно включають в себе глину, білі - пісок і вапно. Це свідчить про те, що в побудованому з цього розчину матеріалу особняку можна спокійно проживати дорослим і дітям, не турбуючись про можливе заподіяння шкоди здоров'ю. Стіни цегляного будинку не бояться лютих морозів, ураганів, обвалів, землетрусів, спеки, тому домашній затишок буде ретельно захищений від негативних зовнішніх факторів. Недарма кажуть, що «цеглина» є синонімом слова надійність. Кладка цегли ціна Львів не відрізняється дешевизною, проте це не відлякує потенційних замовників, адже цегляне житло відрізняється безпекою, комфортністю і престижністю, завдяки чому витрачені кошти з лишком окупаються.

У скільки обійдеться будівництво цегельного будинку

Кожного майбутнього господаря цікавить питання «скільки коштує побудувати будинок з цегли», на яке неможливо відповісти миттєво. Будь-яка будівельна компанія на офіційній сторінці вказує середні розцінки за 1 м2. Також ціна кладки цегли може варіюватися в залежності від безлічі деталей і нюансів. мурування стін з цегли Львів Спочатку необхідно врахувати архітектурну складність майбутнього будинки з цегли, географічне розташування об'єкта, особливості ґрунту та ґрунтових вод, розвиненість інженерної структури та інше. Чим менш розвинена інфраструктура території, на якій плануються будівельні роботи, тим вище виявляться витрати на інженерні системи. На кладку цегли Львів ціни будуть істотно відрізнятися, якщо замовник забажає спорудити багатоповерховий приватний будинок, а не одноповерховий. Вартість будівництва будинку з цегли частково визначається потужністю фундаменту і застосовними додатково матеріалами. Нерідко клієнт бажає оснастити майбутнє житло підвальним приміщенням або гаражем, що вимагає використання додаткових залізобетонних перекриттів. Цей факт також позначиться на підсумковій вартості будівництва. Далі враховується так звана «коробка будинку», що включає фундамент, плити підлог, стіни, перекриття та інше. Розцінки на будівельні роботи також залежать від того, який матеріал буде застосовуватися для внутрішньої обробки споруди. Клієнт отримає довгоочікуваний відповідь на питання «скільки коштує побудувати будинок з цегли», лише після остаточного розрахунку вартості будівельних робіт, кількості витраченого розчину матеріалу і транспортних перевезень. Також необхідно пам'ятати, що на кладку цегли ціна безпосередньо залежить від уявлень замовника про ідеальне майбутнє житло. Чим сміливіше фантазії клієнта, тим більша цифра стане підсумковою.

Переваги та недоліки житла з цегли

Будинки з цегли, як і будівлі з будь-якого іншого кладочного матеріалу, мають ряд плюсів і мінусів. Перш ніж приступити до будівництва, необхідно уважно вивчити кожну перевагу і недолік, так як на кладку цегли Львів ціни свідчать, що це недешеве задоволення. Основною перевагою будинку з цегли є надійність і довговічність. Це підтверджують цегляні споруди минулих століть, що радують око чудовим зовнішнім виглядом донині. вартість будівництва будинку з цегли Цегляні будівлі стійкі до впливу негативних факторів зовнішнього середовища. Тобто, вони не бояться проливних дощів, сильних морозів, ураганів та інше. Також стіни з цегли не схильні до гниття, псування гризунами та комахами. Житло з цегли, споруджене з якісних матеріалів і з точним дотриманням технологій, не потребують капітального ремонту тривалий період часу. Тому необхідно враховувати, що ціна кладки цегли першокласної якості апріорі не буде низькою. Цегла є екологічно безпечним будівельним матеріалом, так як в його склад включені виключно натуральні складові. Муровані стіни з цегли Львів дозволяють споруді «дихати», що створює усередині неї сприятливий для проживання мікроклімат. Влітку мешканці подібного вдома не знемагають від спеки, а самої лютої зими не тремтять від холоду. Стіни з цих виробів відрізняються високим рівнем звукоізоляції і стійкістю до дії високих температур. До недоліків можна віднести:

 • високу вартість будівництва будинку з цегли, в порівнянні з газоблоковимі, ​​піноблоковими або дерев'яними спорудами;
 • мурування стін з цегли Львів займе тривалий період часу;
 • потреба у підготовці потужного фундаменту для повноцінного цегляної будівлі;
 • підвищену температурну інерційність, з огляду на якій на прогрівання приміщення з цегляними стінами потрібно чимало часу.

Етапи будівництва цегельного будинку

Важливим етапом є грамотний вибір місця для будівництва, здатного витримати чималу вагу будинки з цегли. Перш ніж приступити до спорудження рекомендується провести геологічне дослідження грунту. Спираючись на отримані дані будівельні бригади Львів з легкістю визначать оптимальну глибину для закладки фундаменту, максимально допустиму кількість поверхів майбутнього будинку і інші суттєві нюанси. скільки коштує побудувати будинок з цегли Далі необхідно визначитися з проектом приватного будинку, де можна вибрати як уже запропонований компанією-розробником, так і самому втілити в життя фантазії про ідеальний житло. У разі розробки індивідуального проекту кладка цегли ціна Львів буде істотно вище, зате клієнт в результаті знайде будинок мрії. Вибір першосортних будівельних матеріалів - дуже серйозний етап у відтворенні цегляної будівлі. Спроба заощадити на будматеріалах може привести до плачевних наслідків, таким як спорудження непридатного для проживання особняка. Розрахувати точну кількість необхідного цегли, розчину, а також оплату праці робітників допоможе грамотно складений кошторис. Наступний етап передбачає влаштування інженерних мереж і комунікацій, куди включено енергопостачання, водопостачання, каналізація. Підготовка до безпосереднього будівництва приватного будинку завершується земляними роботами і геодезичною розбивкою. Після виконаної роботи будівельна бригада приступає до спорудження майбутнього житла, що включає в себе:

 • установку фундаменту з урахуванням запланованих навантажень;
 • мурування несучих і зовнішніх стін з подальшим бетонуванням перекриттів;
 • будівництво дахової конструкції;
 • внутрішня і зовнішня обробка побудованого об'єкта.

Останній етап являє собою озеленення прилеглої до особняка території і ландшафтні роботи.

Як вибрати якісну цеглу для майбутнього житла

Щоб будинки з цегли радували своїх власників надійністю і зносостійкістю треба відповідально підійти до вибору будівельного матеріалу. У різноманітті представлених в торгових рядах цегли необхідно навчитися вибирати потрібний кладки матеріал, завдяки якому будівля прослужить максимальну кількість часу. Мурування стін з цегли Львів в середньому українському кліматі вимагає будматеріал, що володіє від 50-100 циклами морозостійкості. кладка цегли львів ціни Колір використовуваної для створення цегли глини не впливає на якість будівельного матеріалу. Тому допустима покупка будь-якого вподобаного відтінку цегли. Облицювальну цеглу (кремовий, персиковий, бурштиновий, вишневий, класичний та інше) необхідно придбати однієї марки з будівельним, в іншому випадку стіна буде мати неоднорідну міцність. Для побудови перегородок краще використовувати будматеріали сухого пресування, а для вікон, арок та інше - спеціальна фасонна цегла. Кілька Лайфхаків, що допомагають швидко і точно визначити якість будматеріалу для майбутнього житла:

 1. Першосортний матеріал можна впізнати по насиченому відтінку серцевини, в порівнянні з тілом, а також по дзвінкому удару цегли.
 2. Гірчичний колір тіла і глухий звук від удару свідчить про недопалену цеглу, відрізняється низькою морозостійкістю і «боязню» вологи.
 3. Перепалена цегла, яка легко розпізнається завдяки чорному відтінку серцевини, з непошкодженими формами відрізняється високою міцністю і надійністю.

Найбільш поширеним і непередбачуваним браком кладочного матеріалу є висоли. Уберегтися від них допоможе використання свіжоприготованого розчину, тільки якісних добавок і першосортної цегли. Це свідчить, що на якісну кладку цегли Львів ціни не будуть низькими, а в разі економії можна в підсумку отримати непридатне для проживання будинок.