Плити перекриття Львів. Монолітне перекриття: Ціни на монтаж

Плити перекриття та панелі від виробника

Плити перекриття являють собою вироби із залізобетону, які мають армовану структуру. З'єднуються плити перекриття Львів за допомогою арматури. Це необхідно, щоб побудувати будинок ціна для збільшення міцності несучих конструкцій будівлі.

Виготовляються плити перекриття з особливих марок важкого бетону з застосуванням силікатної піску підвищеної щільності. Якість плит перекриття безпосередньо впливає на міцність несучих конструкцій, які бувають пустотними, суцільними і ребристими поверхнями.

Застосовуються плити перекриття для зведення панельних житлових багатоповерхівок, а також будівель, де застосовуються панельні технології будівництва. Якою б не була плита перекриття, тиск на неї не повинно перевищувати 60 кПа. Плити перекриття із залізобетону використовуються в будівництві комерційних і житлових будівель, невеликих будинків, гаражів, промислових будівель. Також вони застосовуються при будівництві тунелів і теплотрас.

Плити і монолітне перекриття, їх види і ціна

Вартість плити перекриття низька, тому вони застосовуються скрізь, де тільки можна. Наприклад, ребристі і пустотні плити перекриття застосовуються в нормальному кліматі, зі стабільною температурою, де немає різких перепадів. Вартість виробництва 1 кв. монолітного перекриття становить приблизно 1300 гривень. Вартість робіт по монолітне перекриття становить 200 грн за 1 кв. метро. У нашій компанії можна замовити роботи «під ключ». Ми розрахуємо кошторис будівельних робіт Львів. Виготовлення, доставка, і установка перекриття. У вартість входить:

 • арматура. Її вартість становить 17500 гривень за 1 тонну;
 • бетон спеціальної марки з доставкою;
 • вартість роботи з виробництва плити перекриття;
 • монтаж опалубки для формування монолітне перекриття Львів;
 • робота бетононасоса і бетономішалки;
 • використання іншого будівельного і виробничого інвентарю.

В результаті можна дізнатися, що для заливки монолітного перекриття площею 94 кв. метра обійдеться в 118 тис. гривень. Також у вартість входить доставка всіх необхідних матеріалів замовникові, витратні матеріали та інші послуги. При бажанні можна самостійно розрахувати вартість за допомогою спеціального калькулятора. Потрібно лише ввести довжину, ширину і товщину плити. Якщо перекриття не прямокутній формі, то для обчислення кінцевих розрахунків можна використовувати площу монолітне перекриття ціна на нього вже буде вище. При необхідності можна завжди подзвонити за телефонами. Менеджери допоможуть розрахувати вартість, визначити ціну видаткових матеріалів на виробництво, домовитися про умови доставки та багато іншого, включаючи обладнання, щоб виконати поверхове перекриття будинку.

Бетонні плити перекриття Львів допомога з вибором

Ціна на плити перекриття може сильно відрізнятися. Широкий діапазон цін обумовлений такими параметрами як: ширина, довжина, товщина, витримується тиск, вагу, якість бетону. Вартість плити монолітне перекриття Львів з довжиною 1580 мм, товщиною 220 млн, шириною 1190 мм, вагою в 0,73 тонни, з витримується навантаженням в 800 кг на квадратний сантиметр складе 1550 гривень. Плити перекриття ціна на них залежить від застосовуваних при виробництві матеріалів.

Плити перекриття Львів довжиною в 8980 мм, товщиною 220 мм, шириною 1500 мм, з вагою плити в 4,2 тонни, з витримується навантаженням 800 кг на квадратний сантиметр буде коштувати вже 13500 гривень. Монолітне перекриття з середніми характеристиками обійдеться від 3 до 5 тис. Гривень.

Переваги та недоліки плит по підлозі і монолітного перекриття

Ці два способи будівництва застосовуються повсюдно. Вибираючи одну з технологій слід керуватися наступними параметрами:

 • швидкість і зручність монтування;
 • доступність;
 • швидкість монтажу;
 • міцність будівлі, що зводиться.

Що краще плити або монолітне перекриття?

Багато комерційних будівельні компанії вважають за краще використовувати панельні перекриття між поверхами через їх очевидних переваг перед монолітним перекриттям:

 • низька вартість;
 • простота монтажу;
 • надійність конструкції.

Крім цього підлогові плити перекриття мають гарну ізоляція, теплоізоляцією завдяки порожнинах, чого не можна сказати про монолітних покриттях. Звук поширюється по всій площі покриття, це означає дуже погану ступінь звукоізоляції монолітних покриття.

Панелі перекриття перевірені ціни у Львові

Технологія виробництва монолітне перекриття на увазі використання спеціалізованих виробництв. Це значно підвищує якість. Монолітне перекриття виготовляється на місці за допомогою опалубка. Також плити перекриття сейсмостійкість, вони застосовуються при будівництві в місцях, де часто бувають землетруси.

Монолітні плити перекриття Львів також мають переваги. Конструкція являє собою суцільну плиту із залізобетону. Її заливка відбувається прямо на будівельному майданчику. Монолітне перекриття Львів може мати будь-яку форму і розмір. При цьому товщина, яке має монолітне перекриття, розраховується виходячи з від відстані між двома або декількома несучими стінами. Такий тип перекриття може спиратися на стіни і на колони. Така конструкція дозволяє створювати виносні елементи, наприклад, балкони. Балкон, в якому підлога зроблена з монолітного перекриття прослужить довше.

Ще однією перевагою, яким володіє монолітне перекриття є доступність будівельних матеріалів. Монолітна конструкція забезпечує гладку поверхню без швів. Застосовуючи в будівництві панелі перекриття не можна обійтися без швів, які доводиться приховувати підвісними стелями. Монолітне перекриття довговічне. Перші роки бетон тільки буде міцніше. Він не вимагає ремонту і особливого догляду. З недоліків варто відзначити складність у виробництві. Для залиття необхідні спеціальні інструменти, також мати знання і досвід.

Монолітне покриття і підлогові плити. Технологія виробництва

Монолітні панелі перекриття ще називають «сухий бетон». При його виробництві застосовується портландцемент, різні наповнювачі, а також хімічні компоненти. Розчин швидко набуває рідку форму, якщо розвести його з водою в потрібних пропорціях. Існує також фибробетон, його відмінність полягає в знаходженні всередині нього арматури.

На першому етапі при виробництві панелі перекриття застосовується опалубка. Дерев'яну огорожу площі, куди буде заливатися бетон. Коли бетон затвердіє, опалубку прибирають. Щоб покриття було якісним і відповідало всім стандартам необхідно дотримуватися інструкції і технології виробництва, дотримуватися пропорції. Для швидкості виробництва і підвищення якості рекомендується використовувати готові розчини.

Монолітне перекриття: особливості зведення монолітного перекриття

Монолітні панелі перекриття застосовуються в малоповерховому будівництві. Це дозволяє створювати будівлю з вільним плануванням. Також така технологія застосовується при створенні підлог і стін. Для цього потрібно:

 • встановити опалубку для перекриття між поверхами;
 • перевірити кріплення, стяжок, стійок і підпірок;
 • залити майданчик бетоном і ущільнювачем.

Заливка панелі перекриття відбувається в кілька шарів. Другий шар потрібно заливати ще до того як затвердіє перший. Щоб покриття набуло деякі корисні властивості використовують просочення «моноліт 20м», яка робить бетон вологостійким, а панелі перекриття Львів пластичними.

Панелі перекриття. Технології та застосування

Багатопустотні підлогові плити виробляються в такий спосіб:

 • підготовляються виробничі доріжки;
 • наноситься розділова мастило;
 • встановлюється арматура і дріт;
 • бетонуються доріжки;
 • різання монолітного покриття на плити.

Під час виробництва перекриття між поверхами відбувається економія бетону. Це досягається за рахунок наявності пустот і високоміцної арматури і сталевого дроту. Багато підприємств автоматизували виробництво плит перекриттів, на багатьох лініях не потрібна наявність робочих. Це збільшує швидкість і якість виробництва.

Транспортування плити перекриття на будівельний майданчик відбувається за допомогою спеціальної техніки. Установка конструкції на будівлю здійснюється за допомогою підйомних кранів. Для цього біля плити є спеціальні скоби за які кріпиться трос. Після установки панелі перекриття Львів скоби демонтуються.

Поради та рекомендації при роботі з плитами перекриття і монолітними покриттями

Робота з монолітними покриттями вимагає певних знань і навичок. Краще звернутися до фахівців з досвідом роботи, щоб отримати якісний результат. Самостійне створення бетонної суміші для панелі перекриття вимагає дотримання пропорцій і технологій, використання якісних добавок. Будь-яке порушення технологічного процесу може привести до падіння якості і утворення тріщин і пустот в покритті. Це може привести до нестійкості всієї конструкції. Якщо додати в розчин мармурової крихти або інших добавок, то можна отримати гарний візерунок.

Монолітне перекриття Львів: бетонні роботи будь-якої складності

Вибираючи панелі перекриття Львів використовуйте перевірених виробників і постачальників. Звертайтеся в нашу компанію, у нас є великий досвід, співпрацюємо з кращими виробниками, гарантія якості. Монтаж плит перекриття між поверхами здійснювати тільки за допомогою спеціальної будівельної техніки з дотриманням всіх норм безпеки. Для малоповерхових конструкцій найкраще застосовувати монолітне покриття, а для багатоповерхового - підлогові перекриття. Крым цього, ми робимо штукатурку Львів.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити