Купити піноблоки

Купити піноблоки високої якості з достатку представлених на ринку - ціла наука. Першосортні піноблоки Львів є гарантом надійності і довговічності житла, на яке практично кожна будівельна компанія звертає увагу клієнтів. купити піноблоки Пінобетон являє собою класичний склад бетону, до якого додається піноутворювач. Завдяки доданій піні вага будівельного матеріалу в десятки разів легша, в порівнянні з класичним бетоном. Щоб купити піноблоки, Львів оснащений безліччю великих і дрібних магазинів, проте в будь-якому з них можливо нарватися на підробку або низькоякісний виріб. Кожному бажаючому звести будинок з пінобетону слід уважно ознайомитися з особливостями будівельних блоків і навчитися відрізняти першокласний для кладки матеріал від сурогатів.

Вартість піноблоків для будівництва будинку

В даний час торгові ряди наповнили низькоякісні піноблоки, абсолютно непридатні для спорудження довговічного та надійного житла. Перш ніж купити піноблоки Львів необхідно звернути увагу на:

 • компанію-виробника - великі заводи вважають за краще не ризикувати репутацією і ретельно дотримуються технології виготовлення піноблоків;
 • ціну - вартість піноблоків високої якості не буде нижчою за ринкову, так як для створення кладочного матеріалу використовувалися першосортні складові;
 • місце зберігання, яке обов'язково захищається від попадання вологи;
 • цілісність і відсутність пошкоджень на упаковці.

піноблоки львів Якщо пропоновані фундаментні блоки не відповідають навіть одному пункту, краще не довіряти їм таку відповідальну місію, як стіни майбутнього житла.

Переваги та недоліки пінобетонних блоків

Перш ніж купити піноблоки Львів необхідно ретельно вивчити сильні та слабкі сторони цього будівельного матеріалу. Серед достоїнств пінобетонних блоків виділяється:

 • теплоізоляція - унікальна пориста структура будівельного матеріалу має низький показник теплопровідності;
 • шумоізоляція - поглинання шумів пінобетонними блоками в 10 разів ефективніша, ніж цеглою;
 • биостойкость - в нормальних умовах (без екстремальної вологості і спеки) пінобетон не схильний до утворення цвілі і грибка;
 • пожежна безпека - пінобетон відрізняється негорючістю і відсутністю виділення шкідливих сполук від дії вогню;
 • доступна вартість - будинок з піноблоків обійдеться дешевше цегельного, газоблокового, керамоблокового та інших;
 • екологічна безпека - пінобетон виготовляється за допомогою натуральних складових;
 • висока швидкість будівництва - установка одного піноблоку здійснюється швидше, ніж викладка цегли, в той час як похибка буде в рази нижча.

До недоліків піноблоків Львів відносяться:

 • низька міцність на вигин;
 • висока повзучість матеріалу, що допускає будівництво котеджів з двома поверхами максимум;
 • висока ймовірність купити піноблоки низької якості;
 • тривала усадка споруди, що відсуває початок фінішної обробки до півроку.

Уважний облік кожної переваги і недоліку пінобетонних блоків допоможе правильно відповісти на частий питання клієнтів Як побудувати будинок з піноблоків, щоб він відрізнявся довговічністю і зносостійкістю.

Вчимося вибирати якісні піноблоки за зовнішнім виглядом

Вартість піноблоків, непридатних до будівництва, часто відповідає ціні добротного кладочного матеріалу, а невеликі заводи-виробники прикриваються гучним ім'ям популярних корпорацій. Тому необхідно навчитися визначати якість продаваних піноблоків у Львові за зовнішнім виглядом будівельного матеріалу. купити піноблоки львів

 1. Колірна гамма першокласного матеріалу варіюється від світло-сірого до темного сірого відтінку. Білизна пінобетонного блоку свідчить про заміщення цементу вапном, що істотно знижує твердість структури, міцність, екологічність.
 2. Пінні «бульбашки» всередині піноблоку повинні бути незалежними один від одного, що сприяє поглинанню вологи.
 3. Краї будівельного матеріалу повинні бути ідеально рівними, в іншому випадку укладання піноблоків неможлива.
 4. Неприпустима присутність відколів, тріщин, розводів від мастила - це свідчить про продаж піноблоків, непридатних до будівництва.

Не зайвим буде самостійне зважування пінобетонного блоку, щоб зіставити реальну щільність кладки матеріалу заявленому.

Лайфхак по швидкому визначенню високоякісного піноблоку

Щоб придбати добротні піноблоки Львів необхідно вимагати у продавця сертифікат якості пропонованої продукції. У разі відсутності даного документа рекомендуємо увігнати цвях 100 мм углиб пінобетонного блоку і спробувати дістати його голими руками. Якщо витягти інструмент неможливо, то значить, що можна купити піноблоки. Безпроблемне виймання цвяха свідчить про продаж піноблоків низької якості.