Перекриття даху, матеріали і їх види

Покрівельні роботи Львів: ціна на перекриття даху

Покрівельний матеріал - це будівельний матеріал, який застосовується коли проводяться покрівельні роботи Львів.

Коли починається будівництво приватного будинку, дачі, котеджу, будинки з цегли постає питання про те, які матеріали використовувати для перекриття даху. Їх дуже багато. Кожен має свої переваги і недоліки. Щоб не помилитися необхідно розібратися в темі, і провести аналіз всіх наявних на ринку покрівельних матеріалів.

Покрівля даху і вибір покрівельних матеріалів

Використовуйте наступні характеристики при виборі матеріалів:

  • навантаження на покрівлю. Хороший матеріал для перекриття даху здатний витримувати сніг, дощ, вітер, перепади температури (холод і спеку). Загальна вага покрівельних матеріалів повинен бути таким, щоб не було сильного навантаження на несучі конструкції;
  • хороший матеріал для покрівельні роботи Львів прослужить довго. Він має високий рівень міцності, не схильний до корозії, пожежобезпечний;
  • розмір і форма даху впливає на вибір покрівельного матеріалу. Деякі типи покрівельних матеріалів не підходять для дахів з різними елементами конструкції;
  • призначення будівлі також впливає на вибір матеріалу для покрівлі. Наприклад, для житлового будинку визначальним факторів буде якість і безпеку, для промислових будівель - це ціна. Недорогі покрівельні матеріали найчастіше використовуються при будівництві складів, ангарів, виробничих приміщень;
  • вартість. Підрядники закладають у вартість не тільки ціну на будівельний матеріал для даху, а й роботи. Сьогодні на перекриття даху ціни не дуже великі;
  • зовнішній вигляд. Дах будівлі є частиною екстер'єру тому покрівельні роботи для житлового будинку слід проводити відповідним чином.

Дотримуючись цих простих порад можна підібрати недорогий і якісний матеріал для покрівлі.

Покрівельні роботи. Найбільш поширені види матеріалів

Листовий тип покриття. Їх переваги для покрівельні роботи Львів полягає в простій укладанні. Не вимагає великих фінансових витрат. Недоліком є ​​неможливість використовувати на покрівлях зі складними елементами конструкції.

Покрівля даху від виробника, монтаж

Металочерепиця. Являє собою лист оцинкованої сталі, який покритий полімерним складом. Універсальний будівельний матеріал для перекриття даху. Застосовується при укладання на малоповерхових будинках, де важливий зовнішній вигляд. Можна укладати поверх старого матеріалу. Кут нахилу даху не повинен бути менше 13 градусів. Великий термін служби, він становить 15 і більше років. Перевагою є простота монтажу, міцність, низька ціна, великий вибір кольорів і текстур. Недоліки - погана звукоізоляція. Багато покрівельні роботи робляться таким матеріалом.

Шифер з азбестоцементу. Традиційний шифер, який застосовується при будівництві недорогих заміських будинків, дач, промислових будівель, ангарів, складських приміщень. Листи шиферу при покрівельні роботи Львів можуть бути плоскими або мати хвилясту текстуру. Деякі їх фарбують в який-небудь колір. Вимоги до монтажу - кут ската сторін даху не повинен бути менше 12 градусів. Великий термін служби - близько 20-25 років. Шифер простий в укладанні, не горить, має гарну звукоізоляцію. З недоліків можна відзначити, крихкість матеріалу і його вага. Покрівельні роботи потрібно проводити акуратно. Також шифер виготовляється з азбесту, не надто корисного для здоров'я компонента.

Ондулін. Являє собою листи, виготовлені з волокон целюлози, які просякнуті складом бітуму. Одна зі сторін покрита полімерним складом і пофарбована. Застосовується при перекриття даху на промислових і нежитлових будівлях. Можна проводити покрівельні роботи на вже наявні покриття, проте, кут ската не повинен бути менше 6 градусів. Довговічний, може знаходиться в хорошому стані близько 15 років. Мало важить, недорого коштує, добре переносить агресивне середовище.

Профнастил. Матеріал являє собою листи гофрованого металу. Може бути пофарбований в різні кольори. Покритий оцинковкой. Металеві листи з'єднуються між собою і монтуються на спеціальну конструкцію. Переваги: ​​невелика ціна, міцний, невелика вага. Недоліки - погана шумоізоляція. Застосовується коли проводяться покрівельні роботи Львів.

Монтаж даху, утеплення даху у Львові

Фальцева покрівля. Невеликі компоненти з металу, які з'єднуються на засувках-кріпленнях. Щоб проводити покрівельні роботи необхідні досвід і знання. Стелити дуже складно. Матеріал міцний і довговічний. Хороша вологоізоляція. Підходить для тих, кого турбує зовнішній вигляд будівлі. Недоліки перекриття даху ним - погана звукоізоляція, теплопровідність.

Перекриття даху з використанням матеріалів штучного типу

Даний вид матеріалів являє собою компоненти невеликого розміру, які за допомогою спеціальних кріплень з'єднуються між собою і таким чином виходить монолітне покриття. Переваги перекриття даху за допомогою такого типу матеріалів - відсутність відходів і будівельного сміття. У нас ви можете замовити покрівельні роботи ціна на них буде мінімальна.

Керамічна черепиця. Являє собою плитки спеціальної форми. Проводиться за допомогою випалу глини, яка заливається в форми. Розцінки на покрівельні роботи таким матеріалів досить високі. Добре підходить для дахів з різними кутами нахилу. Завдяки високотемпературній обробці матеріалу, черепиця набуває міцність. Черепиця може зберігати свої властивості більше 100 років. Добре переносить перепади температур і агресивні середовища. Відмінна звукоізоляція і низька теплопровідність. Виглядає естетично, застосовується на житлових будинках, де важливий гарний екстер'єр. Недоліки - багато важить, велика вартість. Коли йде перекриття даху потрібно враховувати міцність несучих конструкцій.

Черепиця з цементу і піску. На відміну від керамічної, при виробництві такої черепиці застосовується розчин з цементу. Застосовується для покрівлі різного типу. Довговічна. Може прослужити більше 100 років. Переваги та недоліки при перекриття даху такі ж як і у керамічної черепиці при цьому стоїть на 50% дешевше.

Черепиця зі сланцю. Сланець - популярний в Європі матеріал, який використовується, коли проходить монтаж даху. Плитками зі сланцю можна покрити будь-які складні конструкції на даху. Дуже красиво виглядає. Використовують сланцеву плитку для покрівлі в елітних особняках. Екологічно чистий матеріал. Володіє високою міцністю. Витримує сильні перепади температури і інші агресивні дії. Не горить, хороший рівень теплоізоляції, не пропускає шум. Настільки міцний, що може прослужити близько 200 років. Має два недоліки, дуже високу вартість за плитку і велику вагу. Щоб порекриття даху проходила швидко використовують цей матеріал.

Перекриття даху черепицею, бляхою, шифером

Черепиця з композитних матеріалів. Така черепиця поставляється у вигляді листів. Виготовлена ​​зі сталі, покритої алюмінієм і цинком. Для імітації керамічної черепиці додають кварцову і базальтову крихту. Добре переносить агресивні середовища і перепади температур. Міцна, має естетичний вигляд. Перекриття даху може прослужити до 100 років. Може мати будь-які форми, кольору і розміри. Невелика вага дозволяє виробляти монтаж даху на будинках зі слабкою конструкцією несучих стін. З вад - дуже висока вартість.

Черепиця з бітуму. Виготовляється з скловолокна. Покривається бітумом. Має хорошу теплостійкість, оптимальне рішення для перекриття даху. Базальтова крихта надає зовнішнє подібності з керамічною черепицею. Завдяки м'якому і еластичному матеріалу з якого виготовлена ​​черепиця її можна застосовувати на будь-яких складних конструкціях. Мінімальний ухил поверхні повинен бути не менше 12 градусів. Монтаж даху Львів краще робити при жаркій погоді, тоді плитки плавляться і спікається між собою, що збільшує надійність від протікання покрівлі. Коли проходить монтаж даху, то не потрібні спеціальні інструменти. Однак, класти плитку потрібно на рівну площу. Має гарний теплозахист і шумоізоляцію. Прекрасно переносить агресивну дію. Зовні виглядає естетично.

Монтаж даху Львів. Їх ціна і вартість робіт

Керамічна черепиця. Перекриття даху ціни на такий матеріал складають від 300 до 900 гривень за квадратний метр. Розкид дуже великий. Все залежить від компанії виробника. Деякі фірми продають її поштучно від 25 до 70 гривень за плитку. Металочерепиця коштує дешевше - від 100 до 200 гривень за квадратний метр. Бітумна черепиця коштує від 150 до 300 гривень за 1 квадратний метр. Профнастил - один з найбільш недорогих матеріалів. Перекриття даху ціни на нього будуть від 50 до 150 грн. за кв.м.

Вартість робіт на монтаж даху Львів залежить від матеріалів і складності конструкції покрівлі. Укладання бітумної черепиці обійдеться від 450 до 700 гривень. Всі роботи проводяться «під ключ» підрядником будівництва і монтаж даху проходить з усією необхідною інфраструктурою: утеплювача, обрешітки, утеплювача і паробарьера. У деяких випадках вимагає демонтаж старої покрівлі, така робота буде коштувати «під ключ» від 140 до 250 гривень. На перекриття даху ціни у нас одні з найнижчих в Україні.

Монтаж даху. Поради та рекомендації фахівців

Від того які матеріали використовуються, коли потрібен монтаж даху Львів і наскільки професійно здійснюються роботи залежить довговічність покрівельного покриття. Чи не економте. Використовуйте хороші якісні матеріали від перевірених виробників і постачальників. При виборі підрядників користуйтеся послугами компаній з хорошою репутацією і досвідом роботи. Це допоможе вам заощадити гроші на монтаж даху Львів і отримати якісну покрівлю.

Покрівельні роботи: будівництво даху будинку

Пам'ятайте про те, що «скупий платить двічі». При самостійній укладанні покрівлі, найкраще проводити роботи в суху, сонячну погоду коли немає опадів. Строго дотримуйте техніку безпеки на покрівлі, не порушуйте монтаж даху і технологію укладання покрівлі, компонентів інфраструктури. Уважно вивчайте інструкцію і слідуйте їй.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити