Штукатурка стін Львів - якісні будівельні роботи

Машинна штукатурка Львів, ремонт приміщень у Львові

Оздоблення стін, як внутрішніх, так і зовнішніх, є важливим етапом будь-якого будівництва приватного будинку. Цей процес один з найтриваліших за часом. Дуже часто для його прискорення використовується машинна штукатурка Львів. Особливо, якщо мова йде про великі обсяги робіт і площах.

Коли об'єкт потрібно здати в стислі терміни машинна штукатурка є єдиним виходом. У цьому випадку скорочення часу роботи істотне в порівнянні з обробкою вручну.

Щоб автоматизувати нелегкий процес приготування спеціального розчину для вирівнювання стін, а також їх декоративної обробки винайшли зручні агрегати. Ці пристрої здатні змішувати матеріали для отримання розчину і наносити їх на поверхні. Уявляєте, яка економія людських ресурсів і часу відразу відбувається? Наприклад, в середньому за одну годину роботи можна обробити 60 квадратних метрів поверхні. Тобто практично за один день вирівняти стіни в квартирі.

Особливості проведення робіт

В будинку з цегли потрібні якісні штукатурні роботи Львів забезпечуються за рахунок багатьох факторів. Можна виділити основні три.

 1. Досвідчені майстри-штукатурщики. Незважаючи на часткову автоматизацію процесу, важливо розуміти, чим і як підготувати поверхню, виставити маячки, якими матеріалами потрібно працювати і багато інших аспектів.
 2. Матеріал для роботи. На ринку представлена ​​велика кількість сумішей для штукатурки. Різні виробники, склади, ціни. Важливо розуміти, що машинна штукатурка ціна включає в себе вартість вихідних матеріалів.
 3. Устаткування. Існує безліч установок з певними характеристиками і можливостями. Різні виробники, моделі, функціональності.

Всі ці критерії підбираються відповідно до поставленим завданням. Чи не доцільно, наприклад, використовувати потужну машину з значними розмірами при оштукатурюванні стін в невеликій квартирі. Тут практично і зручно буде працювати з самими компактними моделями установок.

Машинна штукатурка по доступних цінах

Штукатурка стін Львів має бути продумана до дрібниць, і тоді радість принесе не тільки кінцевий результат, а й сам процес обробки поверхонь. Існує величезна безліч видів робіт від яких залежить штукатурка стін ціна Львів. Вирівнювання стін, стелі, декоративна штукатурка, з виставленням маячків і без, машинна, ручна і інші способи і види. Все дуже індивідуально і вимагає ретельного підходу або консультації професіоналів.

Машинна штукатурка: види установок, техніка нанесення, використовувані матеріали

На сьогоднішній день в магазинах для будівництва та ремонту представлений великий асортимент спеціальних установок, що забезпечують штукатурні роботи Львів. Вони мають різне оснащення, потужність і відповідно розміри. Функції змішування сумішей, фарбування припускають наявність відразу кількох ємностей. Це вже не рідкість для останніх моделей таких установок.

Найчастіше використовуються апарати середнього класу.

 1. Вони мають компактні розміри. Керувати ними може один майстер самостійно.
 2. Вони виконують всі основні функції змішують, подають і наносять розчин через шланг.
 3. Оснащені насосом і спеціальними насадками, за допомогою яких можна регулювати розмір і форму струменя.

Машинна штукатурка Львів передбачає також використання і більш професійних моделей. Це вже цілі станції, якими керують кілька людей. Це оператор, він стежить за станом машини і підкладає суху суміш, і працівник, який безпосередньо завдає розчин на стіни. Зрозуміло, що такі машини використовують професійні бригади на великих площах.

Машинна штукатурка ціна за м.кв., виклик бригади

Технологія нанесення, при якій використовується машинна штукатурка, умовно ділиться на такі етапи:

 • підготовка поверхні;
 • приготування сумішей;
 • нанесення штукатурки на поверхню і вирівнювання.

Перший етап включає в себе очищення площі від пилу і інших забруднень, зміцнення кутів і встановлення маячків, обробку грунтовими рідинами або сумішами. Наступне - це розвести суміш, дотримуючись інструкції. Заключним етапом наноситься штукатурка Львів, даний процес повинен проводитися відповідно до технологічних вимог. Вирівнювання завжди відбувається вручну з урахуванням нанесення розчину у важкодоступні місця, кути, ніші.

З огляду на особливості приміщення або оброблюваної площі, а також використовувані матеріали, формується ціна штукатурки Львів. Тут можете бути впевнені, що якість відповідає вартості. Зазвичай механізоване нанесення штукатурки будівельними бригадами коштує дешевше ніж це ж нанесення ручним способом.

Великий вибір матеріалів для вирівнювання стін і інших поверхонь представлений сьогодні на будівельному ринку. Існують суміші, які необхідно розводити водою і вже готові до нанесення розчини. Штукатурка ціна Львів залежить також від типу застосовуваної суміші. Цементно-піщані застосовують в основному для зовнішньої обробки. Суміші на основі гіпсу - для внутрішніх, сухих приміщень. Діапазон температур для будь-якої штукатурки становить приблизно від 5 до 30 градусів.

Плюси і мінуси машинної штукатурки

Як і будь-який процес машинна штукатурка має свої переваги і недоліки. До незаперечних позитивних якостей автоматичного нанесення можна віднести:

 • людський ресурс (менша кількість працівників, задіяних в процесі і час на приготування суміші);
 • висока продуктивність обладнання (до 1,2 куб / м на годину дозволяє швидко обробляти необхідні поверхні);
 • витрата використовуваного матеріалу істотно менше, ніж при ручному нанесенні;
 • рівномірне нанесення розчину сприяє рівномірному висиханню;
 • машинна штукатурка ціна нижче через відсутність необхідності шпаклівки стін, оскільки вони і так ідеально рівні.

Технологія автоматичного нанесення вимагає дуже вмілих рук. Швидке і якісне нанесення не терпить зволікань, так як розчин швидко схоплюється. Тиск, під яким він подається, досить висока. Потрапити під таку струмінь буде не тільки неприємно, але і травмоопасно. Машинна штукатурка Львів має виконуватися професіоналами щоб уникнути шлюбу і необхідності переробляти роботу.

Штукатурка стін ціна Львів: вартість послуг майстрів

Вартість такого обладнання безсумнівно висока. Для індивідуальної роботи його невигідно купувати або навіть брати в оренду. Якщо проводити роботи самостійно на невеликій ділянці, то звичайно, це найбільший недолік цього методу. Ще один мінус - повільне висихання. При машинному нанесенні сохне шар довше ніж при ручному. Мінімум 5 днів і до 2 тижнів в залежності від розчину, температури, оброблюваної поверхні. Тому штукатурні роботи Львів необхідно проводити з урахуванням відповідної технології, щоб уникнути неприємностей у вигляді грибків, відлущування і тріщин в майбутньому.

Який метод краще визначається зваживши всі за і проти. Тут вирішальним моментом є сам проект. Тільки індивідуальний розрахунок площі, матеріалів, часу може показати явну картину. Наприклад, додатковий час на висихання шарів можна використовувати на ремонт стелі або укладання підлоги. Економія на матеріалах при машинної укладанні однозначна, так як витрата їх менше.

Штукатурка стін ціна Львів залежить від потреб замовника, його конкретних задумів і планів. Тільки взаємодія між бригадою і клієнтом дає відмінний, довготривалий результат.

Поради майстрів та відгуки клієнтів про штукатурних роботах

Якщо здається, що роботи з вирівнювання, обробці, фарбування стін без особливої ​​підготовки, не представляють ніякої складності - помиляєтеся. Навіть маючи чіткий план дій, необхідний інструмент і будівельний магазин поруч, без певної вправності і досвіду робота навряд чи вийде. Машинна штукатурка Львів проводиться з використанням сучасного обладнання, а також з кращими майстрами і виконробами, які здатні вміло керувати обладнанням і з легкістю розбираються в тонкощах штукатурного справи.

Ось декілька порад від наших майстрів.

 1. Машинна штукатурка доречна для обробки великих площ. Для маленьких приміщень це недоцільно. Ніякої вигоди не відчуєте.
 2. Строго слідувати інструкціям по роботі із сумішами. Не намагайтеся досягти здешевлення процесу неправильним співвідношенням, наприклад, води і сухої суміші. Це може призвести до незворотних наслідків.
 3. Не варто економити на підготовці поверхонь. Коли проводяться штукатурні роботи Львів, тоді очищайте, працюйте з ґрунтовкою, виставляйте маяки - це важливо.
 4. На завершальному етапі виконується шліфування стін. Тут головне дочекатися, щоб суміш добре підсохла, але не пересохла.
 5. Фахівці радять під час вибору матеріалу брати ґрунтовку, суміші та шпаклівку одного виробника. Вони краще взаємодіють між собою і гарантовано довго служать.
 6. Штукатурка стін ціна Львів може бути різною, вона залежить від обсягів робіт, числа працівників, використовуваного кількості суміші, рівномірного її розподілу.

Вибирайте перевірених майстрів, дивіться роботи, читайте відгуки, спілкуйтеся особисто. Спеціально навчені люди мають необхідний інструмент, знання і навички. Вивчіть калькуляцію статей штукатурка Львів ціна і обговоріть незрозумілі деталі. Як і будь-який інший вид послуг, будівельні послуги розвиваються. Велика конкуренція на цьому ринку підстьобує бажання робити роботу якісно і сумлінно.

Штукатурні роботи Львів: якісно з гарантією

Якісна штукатурка - це не просто вирівнювання поверхонь. При бажанні та можливостях створюється фактурна штукатурка Львів різних дизайнів. Такі поверхні дуже сучасно і стильно виглядають, не вимагають особливого догляду. За бажанням замовника можливе виконання робіт будь-якої складності. Навіть незважаючи на невеликий бюджет є можливість зробити щось виняткове й оригінальне. Крім того, наша компанія встановлює плити перекриття Львів.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити