Навіщо потрібне оздоблення фасаду приватного будинку

Фасади будинків Львів: оформлення фасадів

Яким буде фасад будинку з цегли вирішують ще на етапі проектування.

Фасади будинків Львів визначають їх зовнішній вигляд, екстер'єр. Для приватних заміських будинків, котеджів дуже важливо, щоб зовнішній вигляд був естетичним. Перш, ніж будувати будинок під ключ Львів, вирішують, яким має бути асад. У міських умовах оформлення фасаду приватного будинку роблять таким чином, щоб він органічно вписувався в навколишнє середовище.

Однак, матеріали для обробки фасади особняків мають не тільки декоративну функцію, для поліпшення зовнішнього вигляду будівель, але і захисну функцію. Оздоблення фасадів дозволяє утеплити будинок, підвищити шумоізоляцію, захистити стіни від руйнівної дії цвілі і грибка. На сьогоднішній день існує величезна кількість матеріалів на будь-який смак, щоб оформити фасади будинків Львів. Їх різноманітність дозволяє створювати унікальний і неповторний дизайн фасаду.

Оформлення фасаду приватного будинку: сучасні ідеї оформлення

З деякими матеріалами легко працювати, деякі вимагають особливого поводження, наявності досвіду і знань. Важлива підготовка до монтажу фасадних елементів. Багато що залежить від того, як правильно буде покладений матеріал, від цього залежить оформлення фасаду приватного будинку. Не можна відхилятися від технологій укладання, рекомендованим виробником. Неправильна укладання може призвести до псування стін, утворення грибка, руйнування конструкції.

Фасадні роботи. Оздоблення штукатуркою

Вона використовується не одну сотню років і зарекомендувала себе як найбільш простий, надійний і недорогий спосіб поліпшити зовнішній вигляд будівлі, фасади особняків обробляються штукатуркою. Ось лише деякі її переваги:

  • естетичний зовнішній вигляд. Велика розмаїтість штукатурки дозволяє підібрати матеріал з різною текстурою. З її допомогою можна створити індивідуальний екстер'єр будинку. Фасади будинків Львів виглядають красивіше;
  • водонепроникність. Майже всі види штукатурок мають водостійкістю. Їх використання захищає стіни будівлі від вогкості, поява цвілі і грибка. Застосовується, коли фасадні роботи Львів проводяться в сирих місцях і вологому кліматі;
  • морозостійкість. При правильному використання штукатурка здатна витримати сильні морози і перепади температур, захищаючи таким чином стіни від згубного впливу холоду. Ідеально підходить, щоб обробити фасади особняків;
  • не вимагає особливих навичок для нанесення. Оздоблення фасаду будинку штукатуркою проста і її може зробити будь-яка людина, навіть не маючи практичного досвіду. Досить почитати інструкцію і подивитися пару уроків і тоді фасадні роботи Львів можна провести легко самостійно.

Оздоблення фасаду будинків керамогранитом

Керамограніт відрізняється довговічністю, міцністю. З переваг можна виділити: вологостійкість. Добре ізолює шум, використовується, коли потрібно провести фасадні роботи Львів в шумному місці. Нейтральний до хімічних речовин. Але є й недоліки: висока ціна і складність при монтажі. Рекомендується скористатися послугами кваліфікованих фахівців. Фасади будинків Львів оброблені таким матеріалів виглядають солідно.

Фасадні роботи: утеплення фасадів

Як правило, матеріали, якими обробляються фасади будинків, піддаються агресивного зовнішнього середовища. Виробники це передбачили і зробили так, щоб матеріал добре очищався для бруду. Для цього можна використовувати будь-які засоби для чищення. Витримує різкі перепади температур, вологостійкий. Завдяки тому, що матеріал не вбирає вологу, він добре переносить низькі температури. Оформлення фасаду приватного будинку керамічним гранітом користується популярністю.

Недоліком керамограніта є не тільки його висока ціна, але і специфічний спосіб укладання. Не можна класти на цементний розчин, інакше оздоблення фасаду будинку буде неправильна. При мінусових температурах розчин може стати крихким і керамограніт почне відшаровуватися від фасаду. Тоді фасадні роботи потрібно буде починати заново.

Ціни на фасадні роботи. Поради та рекомендації

На фасадні роботи ціна залежить від їх обсягу та складності. Оздоблення фасади будинків Львів сендвіч-панелями обійдеться замовнику від 80 гривень за квадратний метр. Монтаж натурального або штучного каменю на фасад буде коштувати вже від 220 гривень за 1 кв.м. Роботи з облицювання фасаду декоративною цеглою обійдуться від 150 гривень. Ціни вказані без урахування оздоблювальних матеріалів, які, як правило, оплачуються окремо.

Оздоблення фасаду будинку у Львові каменем і деревом

Оформлення фасаду приватного будинку - це цілий комплекс підготовчих робіт, які також оплачуються окремо. Підготовка стіни до роботи обійдеться від 60 грн. за кв.м. Штукатурно-малярні, фасадні роботи також оплачуються окремо. Наприклад, нанесення декоративної штукатурки буде коштувати від 200 гривень за кв.м. А просте грунтування від 20 гривень за квадратний метр. Сьогодні на фасадні роботи ціна демократичні і доступні.

Вартість оздоблювальних матеріалів залежить від виду, якості, бренду. Недорогий вініловий сайдинг обійдеться від 140 грн. за погонний метр. Іноді у вартість матеріалів входить вартість на фасадні роботи. Плитка штучного або натурального каменю, декоративний цегла буде коштувати від 360 гривень за погонний метр і більше.

Фасадні роботи можна зробити самостійно. Існує ряд матеріалів, які не вимагають спеціальних навичок і досвіду. Це дозволить заощадити кошти. Головне - уважно вивчити технологію нанесення, монтажу, і строго дотримуватися рекомендацій виробника. Монтаж оздоблювальних матеріалів на фасади приватних будинків часто проходить на висоті, не варто забувати про техніку безпеки.

Фасади особняків: стилі, кольори, матеріали

Для монтажу складних елементів і матеріалів вимагають досвіду рекомендується скористатися послугами фахівців. Фахівці нашої компанії швидко та якісно проведуть фасадні роботи, монтаж оздоблювальних матеріалів з гарантією, проведуть консультацію, допоможуть вибрати відповідний оздоблювальний матеріал. На нашому сайті можна подивитися які у нас на фасадні роботи Львів ціни, а вони у нас невеликі. Можна подивитися, приклади робіт. Кожен наш клієнт отримує індивідуальний підхід, безкоштовно складаємо кошторис майбутніх робіт, готуємо проект майбутнього фасаду з усіма побажаннями замовника. Не менш важливим є утеплення фасадів Львів.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити