Готові проекти будинків (каталог популярних)

дозволять Вам зекономити ~$3000 на будівництві завдяки якісному пакету проектної документації

Площа: 275 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 156 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 99 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 126 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 135 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 148 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 280 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 189 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 189 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 197 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 430 м2
Кімнати: 8
Санвузли: 4

Детальніше

Площа: 159 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 281 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 255 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 175 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 275 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 158 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 200 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 4

Детальніше

Площа: 297 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 175 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 3

Детальніше

Проекти будинків Львів

Проекти будинків Львів необхідні для зведення індивідуального житла та заміських котеджів. За основу можна взяти готовий план будинку креслення, але іноді його використання неможливо, і забудовники замовляють індивідуальне проектування будинків Львів. проекти будинків львів Кожна людина мріє, щоб житло було ідеальним, втілювало бажання членів сім'ї, в ньому було зручно і затишно. Для здійснення мрії потрібно заздалегідь продумати і спланувати, як саме воно буде виглядати. Але самостійно навряд чи можна створити план будинку Львів грамотно, адже ні спеціалізована література, ні розмови з друзями не допоможуть зібрати всі побажання в єдине ціле. Тому найкращим варіантом буде звернення в архітектурно-будівельну компанію, яка допоможе в оформленні ідеї замовника. У чому полягають переваги звернення за допомогою в створенні проекту будинку Львів до фахівців?

 1. Наявність колекції готових архітектурних рішень будинків, котеджів, дач, резиденцій. Кожен варіант індивідуальний, раціональний і заслуговує на увагу забудовників, яким надається повний комплект архітектурно-будівельних креслень і технічних описів.
 2. Можливість вибрати готовий проект, але з умовою дещо видозмінити його під власні побажання.
 3. Можливість замовити індивідуальний проект, який буде повністю задовольняти побажання всіх членів сім'ї.

Незалежно від замовленого проекту: невеликий одноповерховий будиночок або особняк в кілька поверхів, дачний будинок або будівництво котеджу, робота буде виконана професійно в обумовлені терміни. Крім безпосередньо проектування будинків Львів, фахівці компанії нададуть професійну консультаційну допомогу на будь-якому етапі співпраці.

Скільки коштує складання індивідуального проекту житла

Перш ніж приступити до будівельних робіт, необхідно розглянути на проекти будинків і визначитися, яким має бути житло і замовити у відповідній компанії розробку індивідуального проекту. Одним з найбільш поширених питань при цьому є: скільки коштує план будинку Львів. проектування будинків Львів Однозначної відповіді на питання немає, адже ціна мало відрізняється як в готових, так і в індивідуальних проектах. Готова розробка в будь-якому випадку варто менше, ніж індивідуальна, але вона має мінуси, адже не враховує всі побажання замовника і, як результат, сім'я отримує будинок, схожий на багато інших. Щоб зрозуміти, скільки коштує розробка проектів будинків у Львові, необхідно знати, що буде в себе включати проект, адже деякі компанії дещо зменшують вартість, включаючи не повний перелік послуг, наприклад, не пропонують візуалізацію. На даному етапі економити не варто, щоб не замовити документацію в організації з сумнівною репутацією, але і переплачувати теж не слід. Щоб не витратити зайвого, необхідно розібратися, чим обгрунтована вартість проекту. Від чого залежить ціна на проектування будинку Львів? У неї входять наступні фактори:

 1. Індивідуальні побажання замовника і членів його сім'ї за стилем майбутнього житла.
 2. Геологічні та геодезичні особливості ділянки (розмір, форма, рельєф, сусідні будівлі, рівень грунтових вод, дослідження грунту).
 3. Наявні або плановані об'єкти інженерної інфраструктури (газ, каналізація, водопостачання).
 4. Господарські будівлі, в тому числі ті, які є тільки в планах (гараж, альтанка, літня кухня, господарський блок).
 5. Які планується використовувати будівельні та оздоблювальні матеріали.
 6. Чим складніше рельєф ділянки і більше особливостей в самому проекті - тим вище буде на нього ціна. Загальна вартість робіт при розробці індивідуального проекту може становити до 10% від вартості будівництва житла.

Переваги індивідуального планування будинку

Використовуючи готові проекти будинків Львів, слід розуміти, що перелік допустимих змін в ньому обмежений, не все можна доопрацювати і поліпшити. З іншого боку, будь-які зміни в будинки проекти тягнуть за собою зміни у всій документації та фактично є випадками індивідуального проектування. Тому, збираючись побудувати на певній території будівлю, краще відразу звернутися за створенням індивідуального проекту і, як результат, отримати будинок, який буде повністю відповідати потребам сім'ї. план будинку Львів Індивідуальне проектування будинків Львів є найбільш доречним у випадках:

 1. Проектування великого будинку. Зазвичай всім типовими проектами характерна загальна площа не більше 300 м2. Але якщо необхідно більш масштабне будівництво, то краще отримати індивідуальний план будинку креслення.
 2. Створення ексклюзивного житла. Жоден типовий проект не враховує всі побажання конкретної людини. Тому, якщо є бажання доповнити його майстерні, гаражем, підсобним приміщенням, закритим басейном або іншими кімнатами, до створення плану будинку у Львові необхідно підходити індивідуально. Те ж стосується і житла, яке буде виконано з нестандартних матеріалів, у вигляді зблокованих приміщень або особливим чином вписуватися в ландшафтний дизайн.
 3. Виконання робіт на складній ділянці. Якщо він невеликий, вузький, рельєфний або це схил - це завдання для реалізації індивідуального підходу.
 4. Проектування енергоефективного житла. Зазвичай сучасні проекти будинків в нашій країні відповідають місцевим нормам і вимогам проектування, а значить, якщо є бажання отримати, наприклад, енергоефективне житло, слід уже орієнтуватися на міжнародні та європейські норми.

Індивідуальні проекти і будівництво Львів - це можливість відразу отримати житло, про яке давно мрієте, без необхідності його перебудови в майбутньому, адже кожна деталь буде обговорена архітектором з замовником. Індивідуальне планування житла не обійдеться замовнику дешевше, ніж готові проекти будинків Львів, але в майбутньому це може окупитися більш раціональним використанням будівельних матеріалів і економічною експлуатацією будинку.

Як відбувається процес індивідуального планування житла

План будинку Львів можна урізноманітнити завдяки плануванню, дещо змінивши висоту або дизайн. Вибравши індивідуальне планування, слід розуміти, що вона надає більше простору для творчості, ніж зміна готових проектів під власні побажання. план будинку креслення Перш ніж приступити до планування, необхідно визначитися з наступними критеріями:

 • умови ландшафту;
 • форма і розміри ділянки;
 • вид грунту;
 • віддаленість від комунікацій.

Слід врахувати і містобудівні норми і інші можливі в конкретному випадку непередбачувані чинники. Створення індивідуальних проектів будинків Львів передбачає максимально тісна співпраця замовника і архітекторів, конструкторів і інженерів проектного бюро, адже інакше вони не зможуть врахувати в роботі всі вимоги і норми проектування та побажання членів сім'ї замовника. Будь-яке житло має не тільки естетично виглядати, але і враховувати життєвий стиль його жителів, тому одним із важливих завдань архітектора ще до початку проведення робіт в діалозі з замовником є ​​з'ясування:

 1. Яка розглядається площа майбутньої забудови.
 2. Яким замовник бачить розташування будови на ділянці, куди повинні виходити вікна і двері.
 3. Скільки поверхів буде в будові, чи необхідний мансардний поверх, цокольний або підвал.
 4. Чи необхідні такі додаткові споруди, як балкон, тераса, веранда і де вони повинні бути розташовані.
 5. Скільки жителів буде проживати в будинку, а отже - скільки кімнат необхідно включити при проектуванні будинку Львів.
 6. Чи необхідні гараж, господарські приміщення. Можливо, вони будуть перебувати на території ділянки окремо.
 7. Чи є у замовника потреба в плануванні енергоефективного будинку.

Не зайвим буде питання щодо індивідуального рішення по дизайну.Якщо так, то що саме вкладає замовник в дане поняття.

Чому необхідно попереднє планування будинку

Кращий будинок для родини кожна людина бачить по-своєму. Тому, щоб він був кращим і досить надійним, необхідно завчасно врахувати всі особливості і побажання ще на етапі проектування будівель Львів. будинки проекти

 1. Кращий будинок повинен бути комфортним, починаючи з під'їзду і підходу до нього, тому, архітектор повинен звернути увагу на те, як житло буде розміщено щодо дороги і врахувати рельєф.
 2. При плануванні будинку з цегли необхідно врахувати, щоб він естетично задовольняв потреби кожного його жителя. Будь-яке рішення повинно бути націлене на створення комфортних умов для проживання дорослих і дітей, незалежно від особистих звичок і переваг.
 3. Проекти будинків Львів повинні містити всі необхідні кімнати, які можуть в подальшому знадобитися членам сім'ї. Сюди входять спальні, комори, столові, кухонні приміщення та санвузли, вітальні, гардеробні, басейни, зимові сади, спортзали і ігрові кімнати, підсобні і господарські приміщення. При цьому вони повинні бути розташовані продумано. Багато замовників бажають об'єднати кухню з їдальнею або біля кожної спальної кімнати облаштувати санвузол, але є і такі, які категорично проти подібних об'єднань. Також певні замовники замовляють сучасні проекти будинків з мансардами, а є такі, кому не подобається подібна конфігурація стелі і вони хочуть мати будинок з повноцінними поверхом і горищем.
 4. Створюючи проекти будинків Львів, архітектори, як правило, продумують, як можуть в кімнатах розміщуватися вентиляційні канали, каналізаційні стояки, сантехнічні прилади і навіть меблі.

Індивідуальні проекти і будівництво Львів - це можливість завчасно передбачити, як буде виглядати майбутнє житло і отримати впевненість, що воно буде по-справжньому хорошим і надійним.