Фотографії робіт наших бригад

Розцінки на будівництво будинку
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити
Як розпочати співпрацю
План дій для старту будівництва
 • Домовляємось

  Знайомимось, Ви показуєте Вашу ділянку, ми показуємо наші роботи, узгоджуємо фронт робіт, укладаємо угоду.

 • Будуємо

  Згідно домовленостей виконуємо всі будівельні роботи.

 • Через 2-3 міс все готово

  У Вас є новий будинок, починається нова ера в житті...

Зробити перший крок

Дерев'яні будинки

Дерев'яні будинки Львів сьогодні користуються великою популярністю. Дерев'яні будинки можна використовувати як дачу, невеликий готель, базу для відпочинку. І звичайно ж це - найкращий варіант власного житла, так як споруда зводиться з екологічно чистого безпечного матеріалу. дерев'яні будинки Львів Деревина незалежно від сезону здатна забезпечити особливий затишок в домі, тому впродовж років користується великим попитом. У будинку з дерева в спекотні дні буде залишатися прохолодно, а в зимовий період затримається значне тепло. Розглядаючи деревину як матеріал для будівництва будинку для сім'ї, можна подивитися приклади готових будинків на сайтах будівельних компаній, а також поспілкуватися з дизайнерами, які підкажуть, на що слід звернути увагу. При необхідності, вони створять проект будинку Львів, розроблений повністю під потреби замовника і його сім'ї. Дерев'яні будинки відмінно виглядають на будь-якому ландшафті в заміських селищах, тому не варто турбуватися про те, як вони впишуться в навколишню природу. Найголовніше - перевірені методи будівництва гарантують комфорт для кожного члена сім'ї і тривалий термін служби будинки з дерева.

У скільки обійдеться будівництво дерев'яного будинку

Незалежно від використовуваного матеріалу, кожен будинок має свою вартість, а хороший надійний будинок ніколи не буде коштувати дешево. Вибираючи забудовника, необхідно звертати увагу не на загальну вартість споруди, а на кошторис, в якій будуть враховані всі необхідні витрати. деревяні будинки На будинки з дерева ціна може бути озвучена забудовником тільки після складання проекту і кошторису. У вартість дерев'яного будинку під ключ входить:

 1. Складання проекту. На даному етапі можна заощадити, вибравши будь-який із запропонованих архітектором типових проектів. Подібні варіанти хороші тим, що вони вже використовувались іншими замовниками, а значить, при будівництві вдома не випливе додаткових нюансів. При цьому слід розуміти, що такий же будинок може бути розташований неподалік, на сусідній вулиці.
 2. Індивідуальна планування будинку обійдеться замовнику дорожче, і вартість буде залежати від складності проекту.
 3. Фундамент. Дерев'яні будинки Львів зводяться різних типів, і фундамент може знадобитися різний. Чим глибше він буде, тим складніша конструкція і дорожчі матеріали.
 4. Стіни. Може бути обраний брус, колода. Розмір перетину впливає на вартість матеріалу.
 5. Покрівля. Грає роль складність конструкції і матеріал, яким вона буде покрита.
 6. Вікна та двері. Враховується їх кількість, складність, матеріал.
 7. Транспортні витрати. Також впливають на такий пункт, як будинки з дерева ціна. Враховуються витрати на доставку матеріалу, вивезення сміття.

Плюси і мінуси дерев'яних будинків

будинки з дерева Будинок з дерева має більше плюсів, його негативні сторони незначні. Дерев'яні споруди цікаві тим, що в них переплітається динамічна сучасність і самобутня старовину. Вони створюють приємний мікроклімат для людини, наповнюють житло особливою енергетикою і теплом. Крім того, будівлі з дерева відрізняються:

 1. Низьким рівнем теплопровідності. Накопичуючи певну температуру, матеріал здатний його рівномірно розподілити. Влітку в таких будинках не жарко, а взимку їх не треба надмірно опалювати.
 2. Повітряпроникністю. Дерево відмінно пропускає повітря, тому в приміщенні завжди підтримуються кисневий баланс і оптимальна вологість.
 3. екологічність. Не виділяють шкідливих речовин, повністю безпечні для людини.
 4. Довговічністю. Природні властивості і сучасні просочення є запорукою тривалої служби будівель.
 5. естетично. Дерево само по собі виглядає цікаво і не вимагає додаткової обробки.
 6. Можливістю розібрати будівлю і звести на іншому місці з того ж матеріалу.

До мінусів будинки з дерева можна віднести погану звукоізоляцію та необхідність через час обробляти матеріал антисептиками для запобігання розкладання деревини.

Види дерев'яних будинків

будинки з дерева ціна Дерев'яні будинки Львів можуть виглядати зовсім по-різному і відрізнятися технологією зведення:

 1. З бруса. Відрізняються найнижчою ціною, екологічністю і простотою робіт. Дому з бруса необхідна усадка до 1 року. При висиханні матеріалу можуть утворитися тріщини. Шви мають потребу в додатковій обробці. Необхідна додаткова обробка.
 2. З профільованого бруса. На відміну від звичайного, матеріал має на поверхнях пази і шипи. За ціною трохи дорожче попереднього варіанту. При усадці утворюється менше щілин. Струганої є тільки одна сторона бруса, що тягне за собою питання з обробкою.
 3. З колод, тесаних дошок вручну. Що залишився смолистий шар захищає будівлю від атмосферних впливів. По виду не поступається будинкам з оциліндрованих колод.
 4. Щодо доріг в ціні. Довго сохне. Потребує багаторічної усадки. Можуть звести тільки фахівці. Складність в обробці.
 5. З оциліндрованих колод. Матеріал буває звичайний і профільований. Відрізняється високою точністю і швидкістю збірки. Відсутній зовнішній захисний шар. При висиханні можуть утворитися тріщини. Присутні обмеження при виборі інтер'єру, меблів, встановлення побутової техніки, складність обробки.
 6. Каркасні будинки з дерева. Бувають каркасні (каркас споруджується з клеєного бруса, обшивається плитою осб і утеплюється) і панельні (з рамок і сендвіч панелей). Низька вартість. Швидка збірка. Панельна технологія обходиться дорожче і вимагає місце для складування матеріалу.
 7. З клеєного профільованого бруса. Не вимагає усадки, обробки. Довговічний. Має хорошу паро- і повітропроникність. Екологічний і естетичний. З мінусів варто виділити вартість.
Як побудувати дерев'яний будинок

Щоб побудувати будинок з дерева, необхідно визначитися, яким саме Ви його хочете бачити, розглянути всі можливі варіанти матеріалу. Не обійдеться і без звернення до будівельної компанії, співробітники якої допоможуть підібрати типовий проект або скласти індивідуальне планування, а також звести споруду. Дерев'яні будинки Львів - цікаве рішення. Незалежно від вибору матеріалу, можна побудувати будинок мрії, повністю відповідний власним уявленням про затишок і комфорт, зручний для кожного члена сім'ї.