Навіщо потрібен кошторис на будівельні роботи

Детальний кошторис на будівельні роботи робота з матеріалом

Будь-яке будівництво має на увазі величезну кількість витрат. Щоб упорядкувати процес витрачання коштів необхідний кошторис на будівельні роботи. Даний документ дозволяє наочно уявити, на що витрачаються кошти.

Складання кошторису Львів можна зробити самому, володіючи певними знаннями і досвідом, але можна скористатися послугами нашої компанії. Наша будівельна компанія підготує кошторис будівництва, спеціалісти включать в нього всі необхідні для проведення будівництва статті витрат. Чим масштабніше будівництво, тим складніший кошторис на будівельні роботи. При складанні і підготовці такого документа враховуються:

  • матеріали, які знадобляться для будівництва;
  • вартість матеріалів і робіт;
  • які інструменти вже є в наявності.

Обов'язкове складання кошторису Львів і детальний розрахунок

Для невеликого будівництва або ремонту складання кошторису Львів відбувається досить просто.

Як складається кошторис будівельних робіт

Кошторис на будівельні роботи - це документ, який являє собою план дій по видатках на ремонт або будівництво.

Документ включає в себе:

  • список необхідних матеріалів проведення будівництва;
  • перелік всіх робіт, які необхідно провести на будівельному майданчику, будівельні послуги;
  • вартість оренди спеціальної техніки, якщо така необхідна. Обов'язково включають в документ кошторис будівництва Львів;
  • розцінки на будівельні роботи, отримання дозволів.

Кожен кошторис будівельних робіт має статтю, в якій закладається певна сума на непередбачені витрати. У великих будівельних проектах складання кошторису робить інженер-кошторисник, який використовує для цього спеціальні комп'ютерні програми, бази даних, довідкові матеріали і володіє необхідним досвідом та знаннями.

Кошторис будівельних робіт та прайс-лист на ремонтні роботи

Кошторис будівельних робіт необхідний при укладанні договору з підрядником і має юридичну силу, це означає, що його можна використовувати в судових спорах в разі виникнення конфліктних ситуацій між сторонами. Кошторис будівництва Львів допоможе довести свою правоту в разі проблем з підрядником. Існує три види способу складання кошторису будівельних та ремонтних робіт витрат: аналоговий, базовий і ресурсний вид. Ці способи можна комбінувати між собою.

Що включає в себе кошторис на ремонтні роботи

Кошторис на ремонтні роботи є прайс-листом і за структурою такий же як і кошторис будівництва. Документ складається з декількох стовпців: найменування робіт, одиниця виміру, кількість, ціна за одиницю, вартість. В кінці переліку документа кошторис будівництво будинку кошторис знаходиться рядок з підсумковою сумою.

Складання кошторису та розцінки на будівельні послуги

Як правило, капітальний ремонт проходить в кілька етапів (демонтажні роботи, монтажні роботи, ремонт стін, стелі, покриття для підлоги). Кожен вид робіт детально описується в кошторисі з переліком того, які матеріали необхідні для ремонту. Те ж саме стосується, коли складається кошторис на будівництво будинку. Зазвичай складання кошторису будівельних та ремонтних робіт витрат здійснюється фахівцями ремонтної компанії, ця послуга надається безкоштовно. Але її також можна підготувати самостійно за допомогою калькулятора, вимірів, розрахунків.

Кошторис будівництва та ціни на ремонтні роботи у Львові

Складання кошторису складається з двох частин. У першій частині вказують матеріали, їх кількість і вартість, у другій - вартість виконання робіт. Кошторис на будівництво будинку може включати час закінчення ремонтних робіт, якщо роботи не виконані в строк можуть послідувати штрафні санкції. Деталі обговорюються заздалегідь до підписання договору. Точна вартість обладнання, матеріалів і робіт в кошторисі не дозволить вийти за межі виділеного бюджету.

Зараз будуємо
Фотографії процесу виконання будівельних робіт