Дозвіл на будівництво

Дозвіл на будівництво Львів - документація, що дозволяє почати зведення житла, завдяки якій всі роботи будуть проведені за законом. Що ж собою являє дозвіл на будівництво, і які документи необхідно зібрати, щоб побудувавши житло і ввівши його в експлуатацію не дістати проблем з відповідними органами? дозвіл на будівництво Львів Іноді люди думають, що бажання побудувати власне житло зводиться до купівлі земельної ділянки, вибору проекту і безпосередньо будівництва та здійснюють самовільне будівництво. Насправді ж після вибору земельної ділянки і перед зверненням в будівельну організацію Львів з'являється необхідність в проведенні вишукувальних робіт, отриманні документації і лише потім можна приступати до робіт. Організація будівництва є тривалим і складним процесом. Кожен з його етапів займає досить сил і часу, зокрема отримання дозволу на будівництво Львів. По суті, воно не є індивідуальним документом. У нього входить кілька документів дозвільного та інформаційного характеру. Після подачі заяви, в якому йде мова про виділення території під будівництво, протягом місяця відповідні органи на підставі підготовлених архітектором матеріалів виділяють таку ділянку. Забудовник же, в свою чергу, отримавши акт про право користування землею повинен застосувати його під малоповерхове будівництво. Якщо такий ділянка розташована на території лісового масиву, історичного заповідника, то забудовнику необхідно буде отримати ще й дозволу відповідних органів контролю. Якщо документи не були подані, але будівництво відбулося, значить було здійснено незаконне будівництво Львів.

Документи для отримання дозволу на будівництво

Будівництво житлового будинку - це не тільки зведення фундаменту, каркаса і стін. Попередньо необхідно оформити ряд документів, що дозволяють проведення робіт на певній ділянці, інакше роботи будуть розцінені як незаконне будівництво. До уваги беруться площа і поверховість будинку, архітектурний стиль, розміщення на території господарських будівель. Тому, перш ніж почати планування будівництва, потрібно дізнатися про необхідні документи, що дозволяють проведення робіт, а також ознайомитися з основними нормативними документами та вимогами щодо проектування будинків Львів і їх зведення. дозвіл на будівництво Щоб отримати дозвіл на будівництво Львів, для подачі заяви необхідно зібрати певний перелік документів:

 1. Для підтвердження особи необхідні паспорт і ідентифікаційний код.
 2. Документ про право власності на земельну ділянку.
 3. Проект майбутньої споруди.
 4. У сільській місцевості необхідна згода на будівництво сусідів.

З моменту подачі заяви та документів протягом 10-денного терміну вони повинні бути розглянуті і заявник отримати дозвіл на будівництво або мотивовану відмову. Серед причин для відмови виділяються подача комплекту документів не в повному обсязі або невідповідність їх вимогам українського законодавства, виявлення недостовірної інформації, зазначеної в документах. Безпосередня видача дозволу на проведення будівельних робіт не завжди необхідна. Якщо у відведений термін інспекцією не було видано дозвіл, але і не надано відмову, вважається, що воно видано і можна починати будівельні роботи Львів. Якщо ж документи не були подані, буде вважатися, що сталося самовільне будівництво Львів. При зміні підрядника або власника ділянки, який подавав заяву, воно повинно бути переоформлено в інстанції за місцем видачі. Таке переоформлення є повторне проходження процедури. Після отримання дозволу на будівництво необхідно про початок будівництва повідомити органи техногенної та пожежної безпеки, а також місцеві органи влади. Документ має термін дії 10 років, але деяка проміжна документація діє не більше 2 років, і якщо споруда заморожується, після закінчення часу доведеться збирати новий пакет.

Які документи потрібні, щоб узаконити самобуд

У нашій країні питання узаконення самовільного будівництва досить актуальне. Під самобудом розуміється об'єкт, який був зведений на земельній ділянці, не призначеному для такої мети без наявності проекту і необхідних дозвільних документів, з порушенням СНиП. При встановленні, що будівля була побудована з порушенням будівельних норм, воно може бути навіть знесено. Але навіть при їх дотриманні власник може бути покараний штрафом. самовільне будівництво Для введення в експлуатацію будинку, побудованого без необхідного дозволу і підпадає під самовільне будівництво Львів, необхідно зібрати велику кількість документів і його легалізувати. Введення закінчених об'єктів в експлуатацію відбувається на підставі реєстрації за місцем розташування об'єкта в інспекції архітектурно-будівельного контролю. З документів повинні бути зібрані:

 1. Заява, підписана всіма співвласниками.
 2. Декларація у двох примірниках про готовність будівлі.
 3. Документи, що підтверджують особу заявника.
 4. Техпаспорт.
 5. Завірені нотаріусом копії техпаспорта і документа на ділянку.

В окремих випадках необхідно надання звіту про технічне обстеження.

Як узаконити самовільне будівництво

Якщо було здійснено незаконне будівництво Львів, то людина є всього лише власником матеріалів. За використання такого об'єкта, згідно з українським законодавством, передбачається адміністративна відповідальність. незаконне будівництво Розпоряджатися житлом, які підпадають під незаконне будівництво, ніхто не може. Його не можна подарувати, продати, здати в оренду і навіть передати у спадок до тих пір, поки не буде отримано дозвіл на будівництво Львів. Існує кілька варіантів узаконити самовільне будівництво:

 1. Через звернення до суду. Але навіть якщо інстанцією буде визнано право власності на об'єкт за певною людиною, українським законодавством встановлено, що неприйняті в експлуатацію в належному порядку побудовані об'єкти не можуть бути використані. Право на нерухомість виникне лише з моменту державної реєстрації.
 2. Методом оформлення будівельного об'єкта. Для цього необхідно буде пройти наступні етапи, передбачені для зведення нової споруди.
Порядок оформлення об'єкта

самовільне будівництво Львів Зведені об'єкти можуть бути різної складності, і від цього залежить проходження передбачених для будівництва етапів, щоб в результаті отримати дозвіл на будівництво Львів:

 1. Отримання містобудівних умов / обмежень або будівельного паспорта.
 2. Розробка проектної документації.
 3. Отримання дозволу на будівництво.
 4. Проведення техінвентаризації, виготовлення техпаспорта.
 5. Введення в експлуатацію об'єкта.
 6. Отримання висновку про пайову участь, рішення про присвоєння адреси.
 7. Реєстрація житла в реєстраційній службі та отримання Свідоцтва про право власності.

Проходження перерахованих етапів робить людину повноправним власником майна і він може їм розпоряджатися на власний розсуд, на відміну від варіанту, коли було проведено незаконне будівництво.