Цегла Львів

Цегла Львів представляє собою штучний виріб правильної форми, що застосовується в якості будівельного матеріалу. З цього розчину матеріалу споруджують цивільні і промислові об'єкти. Купити цеглу на сьогоднішній день не представляє складнощів - продаж цегли здійснюється практично у всіх будівельних магазинах і ринках. цегла львів Перш ніж купити цеглу у Львові, необхідно ближче познайомитися з існуючими видами цього розчину матеріалу. Керамічна цегла Львів робиться з глини, через що відтінок виробу варіюється від червоно-коричневого до світло-бежевого. При випалюванні кладочного матеріалу в печі температура доходить до 1000 ° С, що робить його стійким до негативних впливів погодних факторів. Цю цеглу Львів купити необхідно для виконання кладки несучих стін і міжкімнатних перегородок, облаштування фундаменту, облицювання споруди, внутрішньої обробки. Для виготовлення силікатної цегли Львів використовується суміш вапна і піску, тому кладочний матеріал володіє білим кольором. Іноді можна наштовхнутися на продаж цегли різнокольорових відтінків, що свідчить про додавання нешкідливих пігментів. Будматеріал відрізняється високими показниками звукоізоляції і порівняно низьким рівнем морозостійкості. Купити цеглу слід для кладки несучих стін під облицювання і внутрішніх перегородок. Цей будівельний матеріал непридатний для кладки фундаменту. Клінкерна цегла Львів проводиться з тугоплавких глин і обпалюється при температурі до 1200 ° С. Застосування такої високої температури робить будівельний матеріал зносостійким, морозостійким, водонепроникним, стійким до впливу лугів і солей. Клінкер володіє достатком кольорів та фактур. Купити цеглу варто для облицювання фасадів, вимощення доріжок і майданчиків, облаштування предметів ландшафтного дизайну та інше.

У скільки обійдеться покупка якісної цегли

Просто купити цеглу у Львові - справа нехитра. А ось купити цеглу першокласної якості є цілою наукою. Необхідно розуміти, що на високоякісну цеглу ціна у Львові не опуститься нижче ринкової. Коли мова йде про стіни майбутнього житла не слід включати режим економії, так як при купівлі дешевої цегли Львів в даний час можна гірко пошкодувати через кілька років. купити цеглу Сьогодні в торгових рядах здійснюється продаж цегли різних видів і марок, відповідно різняться і цінники на будівельні матеріали. Залежно від техніко-економічних вимог цеглини Львів виробляються за різними технологіями, що розділяє визначення «цеглина» на безліч категорій - пустотілий, облицювальний, хімічно стійкий і інше. Купити цегла пустотіла - справжня необхідність для майбутньої будівельної роботи. Ці вироби застосовуються для кладки зовнішніх і внутрішніх стін особняка. Пустотіла цегла Львів оснащений наскрізними отворами, що дозволяють знизити теплопровідність кладки матеріалу. Повнотіла цегла Львів характеризуються високою міцністю на стиск. Купити цеглу цього типу слід для будівництва основи і цоколя майбутнього житла, викладки зовнішніх несучих стін і стовпів. Неможливо назвати точну вартість кожної категорії цегли Львів, так як на ціноутворення будівельного матеріалу впливає безліч факторів. На певний вид цегли ціна Львів може різнитися залежно від місця видобутку складових компонентів і компанії-виробника. Перш ніж купити цеглу Львів необхідно переконатися, що торгова марка, що виготовила матеріал, зарекомендувала себе з позитивного боку. Адже недотримання технологій при виготовленні будівельного матеріалу може спричинити за собою фатальні наслідки. Перед тим, як купити цеглу переконайтеся в цілісності і відсутності пошкоджень на упаковці.

Мінуси і плюси цегли як будівельного матеріалу

З продажем цегли в нинішній час відсутні проблеми - купити цеглу у Львові пропонують буквально на кожному розі. Але, перш ніж купити цеглу, рекомендується ознайомитися з усіма перевагами і недоліками кладочного матеріалу. Це допоможе переконатися, що для майбутнього будівництва необхідно саме купити цеглу Львів. купити цеглу львів Головним достоїнством споруди з цегли Львів є міцність і довговічність. Якщо при спорудженні цегляного будинку не були допущені технологічні помилки, то будівля не потребує капітального ремонту кілька десятиліть. Ще однією обов'язковою умовою є застосування першосортних будматеріалів, тому не варто гнатися за дешевою цеглою Львів і намагатися заощадити на розчині. Цегла Львів представляє собою вогнетривкий матеріал, що гарантує пожежну безпеку. Також зведені з цегли Львів стіни не схильні до процесів гниття. Гризуни та комахи не здатні заподіяти цегляному особняку шкоду, на відміну від дерев'яних будинків. Стіни, побудовані з цегли Львів, мають унікальну здатність «дихати», завдяки чому забезпечується результативне регулювання рівня вологості всередині споруди. Складовими цегли Львів є натуральні компоненти, що свідчить про екологічну безпеку будматеріалу. Тому, на цегла ціна Львів не може бути низькою. Як у будь-якого будівельного матеріалу, у цегли Львів є недоліки. Не сама бюджетна на цеглу ціна Львів - навряд чи вдасться знайти одночасно якісну і дешеву цеглу Львів. Зведення будинку з цегли займе більшу кількість часу, ніж будівництво котеджу з газоблоків, піноблоків або дерева. Обігрів холодної споруди з цегли Львів займе більший період часу, ніж споруди з інших будматеріалів. Уважно вивчіть кожен мінус і плюс кладочного матеріалу, перш ніж зважитеся купити цеглу Львів.

Правила виготовлення цегли

Часом зустрічаються в продажу цеглини, при виробництві яких необхідні технології не були дотримані. Щоб випадково не купити цеглу Львів низької якості слід ближче познайомитися з правилами виготовлення будівельного матеріалу. дешева цегла львів Цегла Львів розрізняються за способом виробництва: із застосуванням випалу і без. Будівельні матеріали з першої категорії відрізняються міцністю і надійність, тому для зведення приватного будинку рекомендується купити цеглу, виготовлені за допомогою випалу. Також за методом виготовлення цеглини Львів поділяються на:

  • екструдовані - для виробництва будівельних виробів застосовується екструдер, в якому замішують розчин, а після пропускають через спеціальний отвір і розрізають на сирці;
  • формочні - цеглу виготовляють за допомогою форм як вручну, так і за допомогою автоматизованих пристроїв;
  • пресувальні - кладочний матеріал виробляється шляхом задіяння верстатів і ліній з пресами.

Важливим моментом при виготовленні цегли Львів є використання якісної сировини з точно дотриманими пропорціями.

  1. Основним компонентом будівельного матеріалу є глина, якій необхідно використовувати 20-30% від загальної маси. Тільки що добуту з кар'єру глину не можна застосовувати для створення цеглин - необхідно вилежування сировини на відкритому повітрі протягом року.
  2. Пісок в пропорції 50-60% сприяє запобіганню розтріскування, стиснення, руйнування сирцю при виготовленні.
  3. Вапно в кількості 2-5% і оксид заліза - до 7% виступають як цементуюча речовина.
  4. Магнезит необхідний для зменшення усадки розчину матеріалу в кількості, що не перевищує 1%. Надлишок сприяє розпаду виробу.

Необхідно безпомилково витримати час випалу сирцю - від 6 до 48 годин.Дотримання цих правил допоможе в результаті купити цеглу високої якості, з яким не страшно довірити таку відповідальну місію, як створення майбутнього житла.

Вчимося правильно вибрати цегла

Перш ніж купити цеглу у Львові слід розібратися, яким чином швидко і точно визначити якість кладки матеріалу. Адже деякі як великі, так і дрібні компанії промишляють продажем цегли третьосортної якості. купити цеглу у львові Попередньо вимагайте у продавця сертифікат або паспорт на продукцію, інакше ризикуєте купити цеглу, непридатну для будівництва житлового будинку. Добротна цегла Львів має насичений відтінок серцевини, в порівнянні з тілом. При ударі якісного будматеріалу лунає дзвінкий звук. Відповідність цим пунктам свідчить, що слід цю цеглу Львів купити. Гірчичний колір тіла цегли Львів і глухий звук від удару говорить про недопалений виріб, який вирізняється низьким рівнем морозостійкісті і «боязню» вологи. Подібну цеглу Львів купляти не рекомендується. Перепалена цегла Львів легко розпізнається завдяки чорному відтінку серцевини. Непошкодженими форми будівельного матеріалу говорять про його високої міцності і надійності, через що допустимо купити цеглу Львів з зовнішнім дефектом. Враховуйте, що залізняк відноситься до дешевої цегли Львів і настоюйте на знижці. Найбільш поширеним браком будівельного матеріалу є висоли, які неможливо виявити при продажу цегли. Уберегтися від сольового нальоту допоможе використання свіжоприготованого розчину, тільки якісних добавок і добротної цегли Львів. Це свідчить, що на першокласний цеглу ціна Львів апріорі не буде низькою, в іншому випадку можливі незворотні наслідки. Не забувайте, що необхідно купити цеглу або вітчизняного, або іноземного виробника. Так як зарубіжні будматеріали виробляються за європейськими стандартами, не завжди збігаються з «нашими».