Шлакоблоки Львів

Шлакоблоки Львів є різновидом будівельного каменю і зовні виглядають як пористі блоки прямокутної форми. Купити шлакоблоки Львів можна самостійно або довірити придбання матеріалу для майбутнього житла будівельної компанії. Шлакоблоки зазвичай використовуються при будівництві котеджів, підприємств промислового призначення, великих каналів і вентиляційних камер в приміщеннях. Ще цей кладки матеріал застосовується як декоративна прикраса бордюрних каменів і тротуарної плитки. шлакоблоки львів ціна Існуючий міф про властивий шлакоблоковим будовам радіоактивності давно розвіяний. Однак перевірка радіоактивного фону місцевості та використовуваного матеріалу для будівництва ніколи не буде зайвою.

Вартість шлакоблоків

Стіновий камінь відноситься до недорогих будівельних матеріалів, однак на шлакоблоки ціна Львів може варіюватися в залежності від різновиду і складу виготовлення. При цьому на шлакоблоки Львів ціна відрізняється демократичністю, в зв'язку з дешевизною складових компонентів. Також не варто забувати, що на якісний шлакоблок ціна Львів ніколи не опуститься нижче ринкової і не варто гнатися за дешевизною.

Переваги та недоліки шлакоблоку

Проекти будинків з стінового каменю не втрачають популярності донині. Однак перш ніж купити шлакоблоки Львів необхідно познайомитися з перевагами кладочного матеріалу і переконатися, що саме він годиться для майбутніх будівельних робіт. До істотних плюсів шлакоблоку можна віднести:

 • простоту в експлуатації;
 • значний розмір, що сприяє прискоренню будівництва;
 • відносно низьку вартість кладки;
 • високу міцність і зносостійкість;
 • морозостійкість, тобто відсутність негативної реакції на багатократне поперемінне заморожування і відтавання;
 • вогнестійкість, тобто здатність матеріалу протистояти дії високих температур.

Безперечною перевагою є той факт, що при будівництві об'єктів з шлакоблоку необхідно в два рази менше в'яжучого розчину, ніж при зведенні будинків з інших кладок матеріалів. шлакоблок ціна львів Кожному будівельному матеріалу притаманний і ряд недоліків, де шлакоблоки Львів не стали винятком. Мінусами будівельного матеріалу є:

 • гігроскопічність, з огляду на якій споруди з шлакоблоку потребують двостороннього оштукатурювання або облицювання;
 • досить низький показник звукоізоляції;
 • низькі теплоізоляційні властивості, через що необхідно проведення додаткового утеплення пінополістиролом;
 • властиве кладочному матеріалу водопоглинання;
 • проблеми з проведенням різноманітних комунікацій в стінах з шлакоблоків.

До недоліків стінового каменю також можна віднести непрезентабельний зовнішній вигляд, однак недавно в торгових рядах почали з'являтися декоративні облицювальні і кольорові будівельні матеріали. На вдосконалені шлакоблоки Львів ціна зросте.

Склад і класифікація шлакоблоку

Шлакоблоки Львів виготовляються методом пресування з використанням спеціальних форм. Основним наповнювачем стінових каменів зазвичай виступає шлак, що представляє собою твердий побічний продукт від виробництва металу або спалювання вугілля. Також можливе застосування щебеню, гранітного відсіву, керамзиту, битого скла, вулканічного попелу та інше. В якості в'яжучого речовини в більшості випадків використовується цемент, рідше - глина, гіпс, пластифікуючі добавки. Існує дві категорії будівельного каменю:

 • повнотілі;
 • пустотілі.

Повнотілі шлакоблоки відрізняються міцністю і довговічністю. Цей тип стінових каменів використовується для закладки фундаменту, стовпів, несучих конструкцій будівель, цокольних поверхів. Пустотілі шлакоблоки сприяють звукоізоляції і забезпечують стіни теплом. Присутні в блоках порожнечі знижують витрату сировини, тим самим знижуючи вартість продукції. Характеристики міцності пустотілих блоків відповідають всім вимогам.

Як вибрати якісний шлакоблок

Купуючи шлакоблок самостійно необхідно врахувати кілька важливих моментів.

 1. Спочатку слід з'ясувати у продавця основні характеристики будівельного матеріалу, який наповнювач використовувався при виготовленні стінового каменю і обов'язково вимагати сертифікат якості.
 2. Ретельно оглянути стіновий камінь на предмет наявності відколів, тріщин, деформацій.
 3. Переконатися в якості будівельного блоку - спробуйте вручну увіткнути в шлакоблок цвях. Вдала спроба свідчить про низьку якість кладочного матеріалу.
 4. Не забудьте уточнити, чи використовувалася при виготовленні шлакоблоку вібромашина. У разі негативної відповіді цей стіновий камінь не є придатним для будівництва житлових будинків.