Зразки проектів будинків з гаражем

Площа: 275 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 156 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 99 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 126 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 135 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 148 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 280 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 189 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 189 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 197 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 430 м2
Кімнати: 8
Санвузли: 4

Детальніше

Площа: 159 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 281 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 255 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 175 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 275 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 158 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 200 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 4

Детальніше

Площа: 297 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 175 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 3

Детальніше

Проекти будинків з гаражем

Як тільки перед сім'єю постає питання будівництва житла, починають розглядатися різні варіанти, в тому числі і проекти будинків з гаражем. При цьому можна купити вже готовий план будинку з гаражем, а можна замовити архітекторам будівельної компанії розробку індивідуального проекту. проекти будинків з гаражем До питання будівництва будинку необхідно підходити на будь-якому з етапів відповідально, так як в ньому буде жити кілька поколінь, тому попередньо варто продумати всі деталі, щоб кінцевий результат нікого не привів до розчарування. Тому проекти сучасних будинків з гаражем необхідно замовляти у професіоналів, які постійно стикаються з подібними запитами. Попередньо необхідно визначитися з типом житла. Даний момент залежить від індивідуальних переваг, а також фінансового стану сім'ї. Так, можна замовити проекти будинків з гаражем в один або два поверхи, доповнені мансардою, терасою або підвальним приміщенням, лазнею або сауною.

Переваги будинку з гаражем

Визначаючись з вибором, кожен забудовник намагається зрозуміти позитивні сторони того чи іншого виду споруди. Проекти одноповерхових будинків з гаражем затребувані переважно людьми, які планують будівництво за містом, звідки добиратися на громадському транспорті в будь-який з пунктів призначення не завжди буває зручно. У таких випадках автомобіль сім'ї необхідний, щоб їздити на роботу, відвозити дитину в школу або відвідувати інші необхідні закладу. Щоб він не стояв в негоду під відкритим небом, варто обладнати гараж. І якщо будівництво будинку тільки планується, то його краще відразу включити в підготовлюваний проект, щоб він зручно розташовувався і не займав додаткову корисну територію, яку можна використовувати в інших потребах. проекти одноповерхових будинків з гаражем Сьогодні багато забудовників звертають увагу на проекти двоповерхових будинків з гаражем, в яких приміщення для автомобіля є додатковою прибудовою до будинку або навіть всередині нього і має вихід відразу в будинок. Такі варіанти особливо зручні в холодну пору року, під час дощу, так як при розвантаженні речей немає потреби бігати від гаража до будинку. А встановлена ​​автоматична система полегшить з нього виїзд автомобіля. Додатково план будинку з гаражем дозволяє заощадити, так як не вимагає облаштування додаткових площі фундаменту і опорних стін. Також це відноситься і до облаштування покрівлі, особливо якщо це проекти будинків з мансардою та гаражем.

У скільки обійдеться будівництво будинку з гаражем

Будівництво власного будинку - це можливість майбутнім власникам самостійно визначити його зовнішній вигляд, розміри і кількість кімнат, благоустрій території. Така ідея є привабливою для багатьох, але, ще задовго до початку проведення робіт у забудовників виникає питання, у скільки обходяться проекти будинків з гаражем. проекти двоповерхових будинків з гаражем Для оцінки реальних витрат на будь-який з варіантів будівництва необхідно визначитися з розцінками на виконання кожного з етапів, з створення плану будинку з гаражем і до завершення робіт. У будь-якій будівельній компанії у Львові забудовникам запропонують розглянути вже готові моделі житла, що дозволить істотно заощадити. Але такий варіант підходить не у всіх випадках, так як одні хочуть побачити повністю індивідуальне планування, виходячи зі своїх побажань, а у інших в наявності ділянки, що має певні особливості, куди прийнятний варіант просто не стане. Часто вже готові проекти будинків з підвалом і гаражем адаптуються під особливості ділянки, але даний варіант також буде вище за ціною, ніж використання повністю готового плану. проекти будинків з мансардою і гаражем

Етапи будівництва будинку

Коли план будинку вже готовий, можна приступати до основних робіт. На даному етапі відбуваються:

 1. Поділ ділянки і розробка грунту. Якщо в житло передбачений підвал - готується котлован. В інших випадках достатньо канав для облаштування фундаменту.
 2. Облаштування фундаменту. Він повинен бути надійним і міцним, так як є основою будівлі, тому необхідно враховувати тип грунту на території і особливості майбутньої конструкції.
 3. Зведення несучих перегородок і стін. Вони можуть бути виконані з цегли, піно або газоблоків Львів, шлакоблоку, ракушняка, монолітних опор, дерев'яних стійок.
 4. Установка перекриттів між поверхами. Використовуються залізобетонні плити, монолітний залізобетон, дерев'яні балки, обшиті дошками і заповнені утеплювачем.
 5. Облаштування внутрішніх перегородок. З метою прискорення процесу і економії можуть бути виконані з гіпсокартону з утеплювачем для звукоізоляції.
 6. Проведення покрівельних робіт. Дах може бути звичайною або мансардного типу. Другий варіант дозволяє отримати додаткову корисну площу.
 7. Якщо будинок в кілька поверхів - необхідно подбати про встановлення сходів.
 8. Проекти будинків з гаражем варто вибирати, в яких є внутрішній перехід з житлової частини, тому варто продумати, щоб він був найбільш зручним.
 9. Облаштування вентиляційних каналів, систем кондиціонування.
 10. Проведення робіт по гідро, звуко та теплоізоляції поверхонь. Утеплення будинку зовні.
 11. Здійснення електромонтажних робіт.
 12. Установка дверей і вікон.
 13. Монтаж систем опалення, водопостачання і каналізації.
 14. Проведення оздоблювальних робіт всередині і зовні будівлі.
Як вибрати проект будинку

Вибір майбутнього будинку - захоплююче заняття. При цьому необхідно спиратися не тільки на його зовнішній вигляд, а й на те, щоб проживання в ньому було комфортним, на ландшафтний дизайн. Тому варто проаналізувати спосіб життя членів сім'ї, врахувати їх кількість, де вони найбільше люблять збиратися в будинку, наскільки часто приходять гості або приїжджають родичі. Можливо, потрібна кімната для людини з обмеженими можливостями або робочий кабінет. Все це допоможе краще зрозуміти потреби, відкрити те, про що раніше навіть не думали. план будинку з гаражем Проекти одноповерхових будинків з гаражем варто розглянути сім'ям, у яких є автомобіль або планується його покупка. Він необхідний як з метою збереження машини, так і запобігання її руйнування внаслідок погодних факторів. Для багатьох забудовників особливий інтерес представляють проекти будинків з терасою і гаражем, де на затишній терасі можна приймати гостей або проводити домашні свята.