Фотографії наших будинків з газоблоків

Ціни будівництва з газоблоку

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити
Як розпочати співпрацю
План дій для старту будівництва
 • Домовляємось

  Знайомимось, Ви показуєте Вашу ділянку, ми показуємо наші роботи, узгоджуємо фронт робіт, укладаємо угоду.

 • Будуємо

  Згідно домовленостей виконуємо всі будівельні роботи.

 • Через 2-3 міс все готово

  У Вас є новий будинок, починається нова ера в житті...

Зробити перший крок

Будинки з газоблоків проекти

На будинку з газоблоків проекти досить різноманітні. Будівельні компанії пропонують різні варіанти вже готових проектів, а також складання авторського задуму. Перш ніж вибрати цей матеріал, можна почитати про будинок з газоблоків відгуки. будинок з газоблоків відгуки Будівлі з газоблоку прийшли на зміну кам'яним будинкам, для облаштування яких потрібно більше праці і часу. Також дані споруди є більш теплими і на будинок з газоблоків ціна істотно нижча. До складу газоблоку входять натуральні компоненти: вапно, кремнеземиста складова кварцового піску, вода і невелика кількість цементу. Змішування даних елементів дозволяє отримати однорідне «тісто» з порами, які утворюються в результаті вступу в реакцію вапна і пасти з алюмінію. Така реакція дає велику кількість пір, які розподіляються рівномірно і в яких міститься повітря, що забезпечує захист від проникнення холоду в приміщення.

У скільки обійдеться побудувати будинок з газоблоку

Скільки коштує побудувати будинок з газоблоків - перше питання практично кожного замовника, які вибирають матеріал для зведення власного житла. Вартість будівництва будинку з газоблоків за 1 м2 можна знайти в інтернеті на сайті будівельної компанії. Яка на будинок з газоблоків ціна буде остаточною до оплати, необхідно прораховувати виходячи з індивідуальних побажань. скільки коштує побудувати будинок з газоблоків Щоб дізнатися, скільки коштує побудувати будинок з газоблоків, необхідно при складанні кошторису витрат врахувати:

 1. Загальну площу приміщення.
 2. Складність планування будівлі.
 3. Замовник віддав перевагу типовим рішенням або авторський план будинку Львів.
 4. Чи будуть використані ексклюзивні матеріали для обробки.

Складання кошторису забудовником повністю виключає штучні націнки і надає замовнику гарантію фіксовану ціну. З моменту підписання договору вартість будівництва будинку з газоблоків залишиться незмінною.

Позитивні сторони газоблоку

Газоблоки є відмінним матеріалом при необхідності звести приватний будинок, про що говорять про будинок з газоблоків відгуки і наступні факти:

 1. Простота використання. Завдяки ідеальній геометрії і легкості в обробки процес зведення стін з газоблоків зазнає суттєвого спрощення, внаслідок чого скорочуються терміни будівництва.
 2. Екологічність. При виробництві матеріалу застосовуються екологічно чисті компоненти у вигляді піску, води, вапна і цементу.
 3. Хороший рівень звукоізоляції. Газоблоки Львів здатні відмінно поглинати звук, завдяки чому ціна на будинок знижується, так як немає необхідності у використанні додаткових матеріалів для утеплення.
 4. Вогнестійкість. Блоки - негорючий матеріал. Нагріваючись, вони не виділяють небезпечних для людини і навколишнього середовища елементів.
 5. Здатність матеріалу «дихати» робить стіни будинку завжди сухими, без утворення цвілі і грибка.
 6. Можливість урізноманітнити зовнішню обробку. Фасад може бути декорований керамогранитом, сайдингом, клінкерною цеглою, штукатуркою.

Етапи будівництва газоблочні будинку

Щоб житло вийшло надійним і про будинок з газоблоків відгуки були тільки позитивні, при будівництві необхідно дотримуватися технологічні вимоги і діючі нормативи, послідовність робіт:

 1. На підготовчому етапі відбуваються підготовка території, облаштування фундаменту і роботи з гідроізоляції цокольного поверху, якщо такий передбачають на будинки з газоблоків проекти.
 2. Під час кладки необхідний постійний контроль рівня. Перший ряд важливо укласти на цементний розчин, що дозволить компенсувати можливі вади фундаменту.
 3. При шліфуванні всі наявні на газоблоків нерівності шліфуються із застосуванням рубанка або спеціальної шліфдошки.
 4. При створенні дверних і віконних прорізів застосовуються армовані перемички, висота і ширина яких відповідає розмірам блоків.
 5. В якості перекриттів на несучі стіни встановлюються залізобетонні блоки. Між ними встановлюються вставки з нарізаних блоків.
 6. Заключним етапом є укладання арматурної сітки на балки і заливка бетоном.

Після закінчення зведення стін з газоблоків виконується монтаж покрівлі та проводяться оздоблювальні роботи.

Який газоблок використовується при зведенні житла

вартість будівництва будинку з газоблоків Газоблок вважається різновидом пористого бетону. Газобетонні блоки бувають різної щільності і її вибір залежить від поверховості будівництва і місця їх застосування. Правильне використання будівельного матеріалу Львів тягне за собою тільки позитивні на будинок з газоблоків відгуки: D300. Відрізняються малою щільністю. Застосовуються при невисокому навантаженні. Його можна застосовувати для облаштування несучих конструкцій, перегородок між кімнатами. Матеріал з такою щільністю використовується для облицювання поверхонь. D400. Даною щільності матеріалу досить при зведенні будівель в один поверх з невисоким навантаженням. D500. Найбільша щільність. Вироби придатні для зведення капітальних стін, несучих конструкцій і здатні витримати високі навантаження.