Звичайні та гаражні ворота Львів. Види і особливості

Гаражні ворота Львів: виготовлення і монтаж

Гаражні ворота Львів необхідні для того, щоб надійно захистити майно всередині гаража. Як правило, гараж використовується для зберігання автомобілів, мотоциклів, велосипедів, скутерів і навіть катерів і човнів, найкраще з цим справляються відкатні ворота Львів. Крім цього в гаражі зберігаються інструменти. Все це коштує багато грошей і кожен хоче зберегти своє майно в цілісності.

Дуже важливо вибрати потрібний тип гаражних воріт, щоб забезпечити високий рівень безпеки. Гаражні ворота Львів бувають наступних типів:

 •     секційні;
 •     розсувні;
 •     відкатні;
 •     поворотні і підйомні;
 •     рулонні.

Кожен вид має свої переваги і недоліки. Існує і звичайні відкатні ворота Львів, які вбудовуються в паркан огороджує дачну ділянку. Такі ворота бувають відкотами або розсувними. Можуть мати автоматичні привід і управлятися за допомогою дистанційного пульта управління. Автоматичні ворота користуються популярністю.

Гаражні ворота. Їх ціна і вартість установки

Ціна на брами ворота залежить від безлічі факторів. Серед них:

 •     розмір;
 •     використовувані при виробництві матеріали;
 •     наявність автоматики, так звані автоматичні ворота.

Також в ціну воріт закладається і вартість робіт по установці гаражних воріт.

Ворота відкатні і їх вартість

Ворота відкатні Львів є одними з найпопулярніших видів гаражних воріт. З назви зрозуміло, що механізм влаштований таким чином, щоб ворота відкривалися в бік по направляючої балки. Найдешевший варіант розміром 3,2 на 1,8 метра, обшитий профнастилом обійдеться замовнику від 12 тис. Гривень. Вартість робіт оплачується окремо. Установка однієї секції обійдеться в 4 тис. Грн. за кв. метр. Монтаж відкатних воріт буде коштувати 4500 гривень за 1 кв. метр. Установка хвіртки брами ворота - від 2 тис. Гривень за квадратний метр. Крім цього у вартість входять витратні матеріали: фарба, свердла, деталі для зварювального апарату (якщо необхідні зварювальні роботи).

Відкатні ворота Львів: купити, ціни, виготовлення

Розсувні ворота. Вартість і ціна установки

Розсувні (орні) автоматичні ворота можуть бути виготовлені з дерева або металу. Існують двостулкові або одностулкові ворота. Орні ворота з профнастилу обійдуться замовнику від 9 тис. Гривень. Ковані металеві розпашні гаражні ворота Львів будуть коштувати дорожче - від 15 тис. Гривень. Це без урахування додаткових матеріалів для монтажу і вартості робіт по установці. Монтаж орних воріт обійдеться від 4 до 7 тис. гривень залежно від обсягу робіт і наявності автоматичного пристрою.

Гаражні ворота. Переваги та недоліки різних видів

Кожен тип гаражних воріт має свої переваги і недоліки. Виходячи з цього робиться вибір на користь того чи іншого типу воріт. Крім встановлення воріт, виконуємо мурування стін з цегли Львів.

Ворота відкатні Львів. Переваги і недоліки

Брами ворота є однією з найпоширеніших варіантів для гаражних і дворових воріт. Однак, відкатні ворота Львів вимагають додаткових витрат через направляючих елементів, роликові компоненти, автоматику і дистанційне керування. Проте їх конструкція настільки проста, що деякі умільці при наявності інструментів збирають такі ворота самостійно. Їх конструкція є простою і надійною. Гаражні ворота Львів легко піддаються обслуговування. Якщо відбувається поломка, можна легко замінити або відремонтувати несправний елемент і відкатні ворота знову будуть функціонувати.

Відкатна конструкція воріт має цілий ряд переваг:

 •     немає обмежень по висоті, відсутність в отворі напрямних компонентів дозволяє в'їжджати і виїжджати будь-яких автомобілів;
 •     не потрібно багато місця для відкривання воріт;
 •     відкатні ворота не потребують рясному мастилі;
 •     для обробки воріт можна використовувати різні матеріали;
 •     в зимову пору року немає необхідності очищати місце перед воротами;
 •     надійність. Відкатні ворота важче протаранити;
 •     проста в обслуговуванні і догляді.

Розсувні ворота Львів:виготовлення та професійне встановлення

Однак, є і недоліки:

 •     гаражні ворота Львів вимагає рівного фундаменту і установки силової рами;
 •     якщо порушити правила установки, це може привести до неправильної роботи і перекосів, відкатні ворота швидко зламаються;
 •     необхідно стежити за чистотою роликового системи і напрямних компонентів;
 •     складність при установці.

Проте відкатні ворота Львів мають конструкцію, яка залишається популярною через невелику ціну, надійності, і простоти.

Розсувні ворота Львів. Переваги і недоліки конструкції

Розсувні ворота Львів мають наступні переваги:

 •     простота в установці;
 •     низька вартість;
 •     довговічність і надійність;
 •     прості в обслуговуванні і експлуатації.

Для зручності розсувні ворота Львів можуть забезпечуватися автоматичним механізмом, але часто встановлюються без нього. З недоліків можна відзначити необхідність очищати сніг перед воротами для їх функціонування. Стулки повинні бути міцними, щоб витримати стулки воріт, які мають велику парусність. Розсувні ворота Львів займають багато місця.

Гаражні ворота. технології монтажу

Перед тим як приступити до установки необхідно все ретельно підготувати. Найголовніший і найскладніший етап - це викопати яму під стовпи, на них будуть кріпитися гаражні ворота. Потім потрібно встановити в яму арматуру і швелера, ретельно закріпити. Потім необхідно встановити головний несучий стовп і закріпити його. Приступити до монтування приймального стовпа, робиться це за допомогою розкосів. Потім залити ями бетонним розчином. Встановлюватися автоматичні ворота потрібно згідно з інструкціями.

Брами ворота Львів: гарантія якості

При бажанні розсувні ворота Львів можуть бути автоматичними. Існують різні типи автоматичних приводів для воріт: лінійні, важільні і підземні. Для розсувних воріт необхідно встановити дві стійки, на яких будуть кріпитися стулки. Вони виготовляються з жорстких матеріалів. Кріплення здійснюється за допомогою петлею. Гаражні ворота можуть відкриватися як всередину, так і назовні. Купити гаражні ворота у Львові ви можете у нас. Ми пропонуємо якісні екземпляри за доступними цінами. Надаємо консультацію та допомогу при виборі. Надаємо гарантію. Зателефонуйте нам, приходьте, наші фахівці приїдуть на місце для оцінки обсягу робіт, складуть кошторис і приступлять до роботи. Наші співробітники мають великий досвід і необхідні знання для монтажу і установки гаражних воріт різного типу. Зроблять все за короткий термін і проведуть перевірку всіх систем.

За бажанням замовника обшити каркас можна бляшаними листами, деревами, профнастилом. Встановити декоративні елементи. Можна встановити додаткові невеликі двері. Це позбавить кожен раз відкривати розсувні ворота Львів при необхідності потрапити в гараж. Після того як монтаж закінчений необхідно перевірити якість робіт. Для цього проводиться відкривання і закривання воріт. Не повинно бути скрипів, залипання. Брами ворота Львів повинні відкриватися і закриватися вільно. Ущільнювач повинен прилягати щільно. Це свідчення того, що роботи по установці воріт виконані правильно без порушень технології та інструкцій. Крім того, здійснюємо монтаж даху Львів, штукатурка Львів.

При бажанні брами ворота Львів можна утеплити, зробити це можна за допомогою спеціального матеріалу. Робиться це, якщо секції будуть покриватися декорує матеріалів (деревом або профнастилом).

Гаражні ворота. Вибір і рекомендації фахівців

У місцях, де часто буває сніг, наприклад, в горах, найкраще встановити відкатні ворота. Їм не заважає сніг. Слідкуйте за чистотою автоматичного механізму, роликових компонентів, що направляють балок. При виборі воріт керуйтеся відгуками інших користувачів. Не купуйте занадто дешеві гаражні ворота вони не захистять ваше майно, а й швидко зламаються. Рекомендується вивчити всі варіанти, почитати технічні характеристики, порадитися з фахівцями. Звернувшись до нас, ви зможете розраховувати на професійну консультацію. Ми допоможемо підібрати для вас гаражні ворота, які повністю відповідають вашим вимогам. Тільки так ви отримаєте саме те, що хочете, і за невеликі гроші.

Автоматичні ворота Львів: безкоштовна доставка і встановлення

Самостійна установка гаражних воріт може викликати труднощі. Уважно вивчайте інструкцію і не порушуйте технологічний процес складання. Краще звернутися до фахівців, які проведуть монтаж брами ворота Львів під ключ, оснастять автоматикою, проведуть перевірку і нададуть гарантію. Щоб уникнути травм пальців, вибирайте ворота з плавним ходом секцій. Іноді відбувається обрив або поломка пружин і ворота можуть впасти. Встановити блокування, щоб запобігти падінню воріт на автомобіль. При самостійній установці дотримуйте техніку безпеки.

Вибираючи автоматичні ворота Львів обов'язково вивчіть технічні характеристики і робочий діапазон температур. Деякі види автоматики виходять з ладу при невеликому морозі і відмовляються працювати. Обов'язково подбайте про належну безпеки. Будь-які автоматичні ворота Львів можна розкрити, але потрібно зробити так, щоб цей процес у зловмисників зайняв якомога довше часу.

Утеплення гаражних воріт потрібно виробляти негорючими матеріалами. Усередині панелей повинні знаходиться металеві пластини. Це додасть додаткову міцність і надійність гаражним воротам. Автоматичні ворота Львів зручні у використанні. При під'їзді до гаража не потрібно виходити з автомобіля, щоб їх відкрити, досить натиснути на кнопку дистанційного керування і гаражні ворота відкриються.
 

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити