Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Генеральний підряд будівництва: організація діяльності

Генеральний підряд в будівництві Львів

Сучасне будівництво Львів відрізняється високою організацією. У ньому важлива згуртованість широкого кола фахівців, тому до роботи приступає підрядник будівництва Львів.

Він буде здійснювати керівництво діями тих, хто безпосередньо виконує роботи. Ефективний генеральний підряд будівництва призведе до того, що будівництво перетвориться в надкорисну процес як в плані якості, так і по тимчасових показниках.

У чому полягає необхідність у послугах генпідряду

Будівельним підрядником вважається організація, ключовою компетенцією якої є проведення загальнобудівельних робіт. На це виділяється велика частина бюджету проекту, який включає в себе реконструкцію або будівництво споруди «з нуля». Так, до плану загальнобудівельних робіт входить широке коло дій - від підготовки майбутнього будівельного майданчика до фінальної обробки приміщень.

При цьому проект повинен бути виконаний без ризиків для замовника. Так, бюджет повинен бути виконаний в повному обсязі, а час і матеріали - зекономлені. Є два варіанти - набір фахівців з різних компаній і звернення в компанію, яка надає генеральний підряд Львів.

У першому випадку не завжди може бути гарантований хороший результат. Адже в разі недостатньої кваліфікації робітників, відсутність спрацьованості між ними, а також при послідовному виконанні робіт проект може затягнутися на довгий час і стати значно дорожче. Тому більш вигідним і ефективним стане співпраця з професіоналами.

Генеральний підряд Львів: ціни на послуги генпідряду

Наша компанія працює на українському ринку більше 15 років і здійснює генеральний підряд і будівельні роботи. За час роботи ми реалізували сотні проектів різного ступеня складності. Це були переважно роботи з проектування, координації будівельних проектів і безпосередньо будівництво.

Здійснюючи будівельний генпідряд ми спираємося на відмінну репутацію і перевірені часом технології. Ми не просто управляємо ходом будівельних робіт - ми оптимізуємо кожну стадію будівельного процесу. Це економить час наших клієнтів, позбавляє їх від зайвих фінансових витрат, а також забезпечує страхування на випадок можливих ризиків.

Чому саме ми

У разі успішної співпраці, ви отримаєте кращий генеральний підряд Львів від фірми з багаторічним досвідом роботи та унікальний проект, який виконаний без єдиної помилки і з грамотним витрачанням закладених в бюджет коштів. Замовнику більше не варто шукати шляхи вирішення проблем з реалізацією проекту. Всі наявні ресурси будуть ефективно використані. За кожен етап робіт підрядник будівництва Львів дає відповідь особисто, координуючи будівельний процес самостійно.

У коло головних завдань входять:

 • процес узгодження деталей проекту з замовником та подальше укладання необхідних угод;
 • вибір місця для майбутнього будівельного майданчика, закупівля і контроль за витрачанням матеріалів;
 • отримання всіх необхідних дозволів в державних структурах;
 • підбір субпідрядників і контроль термінів виконання робіт згідно з проектною документацією;
 • оцінка якості будівництва, а також ведення звітності з подальшим наданням замовнику;
 • ведення обліку з фінансів, спектру робіт і витрачання будівельних матеріалів.

Підрядник будівництва: будівельно-монтажні роботи Львів

Здійснюючи генеральний підряд, наша компанія надає повний комплекс послуг, серед яких можна виділити наступні:

 • проведення технічних консультацій та експертиз під час розробки проекту;
 • проведення геодезичних робіт;
 • дотримання вимог з охорони праці, відповідно екологічним і пожежним стандартам;
 • будівельний субпідряд - вирішення конфліктів;
 • проведення розрахунків зі сторонніми організаціями та юридичними особами;
 • підготовка до здачі об'єкта в експлуатацію.

Будівельний підрядник має власну базу субпідрядників з бездоганною репутацією і багаторічним досвідом роботи. Це дозволяє максимально ефективно організувати і провести всі необхідні роботи.

Кілька слів про важливість вибору надійного генерального підрядника

Для того, щоб повністю слідувати термінів проведення робіт, генеральний підрядник будівництва стежить за своєчасним прибуттям на будмайданчик кваліфікованих робітників і представників субпідрядника, щоб ті якомога швидше приступили до виконання своїх обов'язків.

Це дозволяє визначити максимально розумну вартість робіт за квадратний метр площі. Генеральний підряд - це ефективна система співпраці між забудовником і виконавцем робіт. Надійна компанія позбавить клієнта від пошуку додаткових бригад, а також збільшення бюджету проекту.

Бувають випадки, коли забудовник вибирає не генеральний підряд Львів, а фірму, яка займається організацією і проведенням робіт самостійно. Це може привести до ряду проблем. Наприклад, забудовник змушений шукати сторонні організації і намагатися не допускати помилок в менеджменті. Навіть співпрацю з висококваліфікованої бригадою зробить процес будівництва ідеальним, так як потрібно постійно контролювати терміни виконання завдань і взаємодіяти з робочими.

Підрядник будівництва Львів: капітальне будівництво, монолітно-каркасне будівництво

Також проблемним буде пошук і укладення договорів з проектувальниками і інженерами. На це буде потрібно немало часу і коштів. В результаті реалізація проекту розтягується на довгий час і йде непослідовно. Це, в свою чергу, призводить до зниження якості будівництва.

Тому дуже важливо знайти надійний генеральний підряд, який буде координувати процес зведення будівлі, в тому числі і процес виконання окремих робіт, а також повністю відповідати за їх якість. Це дозволить не тільки забезпечити безперебійну роботу на будівельному майданчику, а й істотно заощадити кошти.

А що каже буква закону

Взаємовідносини "генпідрядник - субпідрядник" регулюють норми українського законодавства.

 1. Генеральний підрядник будівництва і забудовник підписують пряму угоду тільки з початку будівництва. Той, в свою чергу, зобов'язується виконати всі необхідні роботи у встановлені терміни. Також генпідрядник контролює якість будівництва.
 2. Субпідрядник підписує з генпідрядником договір "Будівельний підряд". По ньому стороння компанія повинна виконати комплекс спеціальних робіт за встановленим проекту в заздалегідь обумовлені терміни. Субпідрядник також повинен самостійно стежити за належною якістю будівництва. Крім того, стороння організація повинна забезпечити робітників будівельними матеріалами, інструментами, а також необхідними конструкціями.
 3. Генеральний підрядник будівництва проводить комплекси заходів по досягненню готовності об'єкта до подальших робіт, які буде виконувати аутсорсингова компанія. Генеральний підрядник будівництва Львів забезпечити бригаду проектом і кошторисною документацією, а також контролюватиме процес виконання робіт.

Забудовник також займається контролем об'єму і якості будівництва, здійснює нагляд за дотриманням технологічних норм. Якщо виявляються серйозні відхилення від проекту, підрядник будівництва повинен усунути їх у найкоротші терміни. В іншому випадку зведення будівлі може бути призупинено.

Крім того, забудовник контролює роботи, які виконуються не тільки генеральним підрядом будівництва, але і аутсорсингової компанією. Остання також буде нести відповідальність за серйозні прорахунки в роботі. При цьому підрядник будівництва має право відстеження прогресу у виконанні завдань субпідрядником. У разі якщо забудовник порушує умови підписаного контракту на капітальне будівництво споруди, то компанія, що здійснює генеральний підряд, може не приступати до виконання завдань зі зведення будівлі.

Переваги співпраці з нашою компанією

У процесі реалізації робіт з генерального підряду, ми завжди спираємося на вітчизняний і зарубіжний досвід. Наша фірма несе повну відповідальність за дотримання зобов'язань і умов співпраці. Також ми повністю забезпечуємо будмайданчик усіма необхідними конструкціями і матеріалами.

Будівельний генпідряд: земельні та фундаментні роботи, спорудження стін, дахів

Крім того, підрядник будівництва серйозно ставиться до реалізації проектів будь-якої складності: від промислових комплексів до шкіл, університетів і лікарень. При цьому діяльність відповідає нормам українського законодавства. Розробляється детальний кошторис будівництва та проекти будинків Львів.

Співпраця з нами має вагомі переваги:

 • відсутність браку або несертифікованих матеріалів при виконанні будівельних робіт. Цьому сприяє політика в області якості, підтверджена міжнародним сертифікатом ISO 9001: 2010 року;
 • повну відповідність нормам безпеки та охорони праці. Це зводить до мінімуму можливі травми на виробництві і підвищує довіру робочих;
 • відсутність необхідності залучення «дорогих» фахівців із сторонніх компаній. Це також зменшує витрати на виконання робіт.
 • власні виробничі потужності, а також база обладнання і спецтехніки, знижує витрати часу і грошей;
 • щоденне відстеження прогресу і ефективне планування ресурсів дозволяють виконувати всі роботи в строк;
 • гарантія повного юридичного супроводу будівельного генпідряду на період реалізації проекту і своєчасна здача будинку в експлуатацію.

Все це може говорити лише про одне - з нами ваш проект буде в надійних руках!