Завершені об'єкти нашої компанії

Ціни на будівельні роботи

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити

Промислове будівництво

Промислове будівництво є досить непростою галуззю будівництва, основне завдання якої - зведення об'єктів промислового призначення. Промислове будівництво Львів передбачає спорудження таких конструкцій, як:

 • швидкомонтовані модулі, ангари, будівлі;
 • заводські приміщення та цехи;
 • спортивні комплекси;
 • складські приміщення;
 • елеватори і зерносховища;
 • модульні будівлі;
 • металоконструкції та інше.

промислове будівництво Швидку і якісну роботу гарантують будівельні бригади Львів, що складаються з компетентних архітекторів, інженерів, будівельників, геодезистів і монтажників. Злагоджена робота команди професіоналів і потужний парк інноваційної будівельної техніки дозволяють завершувати спорудження об'єктів будь-якої складності і масштабності точно в обумовлений термін.

Відмінності промислового будівництва від цивільного

Промислове будівництво Львів в порівнянні з цивільним (житлові будинки, готелі, магазини, ресторани) володіє більш строгими вимогами до експлуатаційних характеристик. Цей факт має на увазі різняться підходи до проектування, вибору будматеріалів Львів, конструктивних рішень і організації будівництва. Сучасне будівництво об'єктів промислового призначення відрізняється високою швидкістю і відносною дешевизною, природно при дотриманні всіх норм якості та безпеки. Найбільш популярністю сьогодні користуються:

 • об'єкти з каркасом з металоконструкцій;
 • швидкомонтовані будівлі з залізобетонних конструкцій;
 • побудовані монолітно-каркасних способом будівлі.

Кожна конструкція виробничого призначення вимагає індивідуального підходу, який допомагає визначитися з проектним рішенням, необхідними будівельними матеріалами та системою зведення в цілому.

Фундаментні роботи при промисловому будівництві

Будь-які конструкції промислового призначення, крім швидкомонтованих каркасних будівель, потребують фундаменті. Основу для промислових споруд істотно відрізняється від стандартних монолітів для житлових будинків. Тому в промисловому будівництві укладанні фундаменту приділяється особлива увага. Фундаментні роботи Львів виробляються з урахуванням розмірів конкретного об'єкта, підпірок, геологічних даних місцевості і можливих в доступному для огляду майбутньому навантажень. Внаслідок цих характерних особливостей фундамент ділиться на дві категорії: для стін і колон. Перша включає три різновиди основ:

 • стрічкова;
 • столбчатая;
 • пальових.

Друга категорія поділяється на монолітний і збірний фундамент, який встановлюється безпосередньо під колоною. Основа цієї сфери складаються з одно- або багатоступінчастого черевика і склянки, всередині якого розміщується стовп.

Особливості різновидів фундаменту для стін

Головне правило заливки фундаментів для стін при промисловому будівництві - будь-який з видів має бути монолітними, тобто складатися з монолітного залізобетону. При цьому тиск на кожну ділянку грунту розподіляється на всю довжину. Стрічкова основа є найпоширенішим різновидом фундаменту для об'єктів виробничого призначення. Як підошва тут застосовується блок-подушка, на яку в подальшому встановлюється стіновий блок маркування СП. Цей вид фундаменту гарантує максимальну стабільність габаритних споруд. промислове будівництво Львів Стовпчаста основа застосовується в разі щільного грунту, що не допускає значної усадки. Пристрій цього різновиду фундаменту включає в себе монолітний черевик і бетонний стовп, який встановлюється в спеціальний паз, що перешкоджає зсуву при виникненні вібрації. Фундамент пальового типу використовується в разі слабкого грунту з великою усадкою. Цей вид основи складається з вбитої в землю палі, на якій розміщується монолітний фундамент споруди.

Швидкомонтовані промислові споруди

Промислове будівництво Львів спеціалізується на швидкомонтованих будівлях, що застосовуються в якості складів для зберігання техніки та зерна, спортивних об'єктів, заводів, фабрик та інше. Технологія будівництва передбачає зведення будівель і споруд на основі сендвіч-панелей. Заздалегідь заготовлені в заводських умовах елементи поетапно збираються на місці будівництва. Зведення об'єктів із застосуванням сендвіч-панелей є надійний спосіб промислового будівництва з демократичною вартістю. Швидкомонтовані промислові будівлі і споруди відмінно зарекомендували себе при будівництві на проблемних грунтах. Вага спорудженої з сендвіч-панелей конструкції істотно нижче, при цьому вплив зовнішніх факторів на будівлю зводиться до мінімуму. Також швидкобудуюємі промислові споруди відрізняються високими енергозберігаючими характеристиками, скороченим пожежним навантаженням і підвищеним ступенем вогнестійкості.