Будівельні матеріали

Будівельні матеріали Львів використовуються при облаштуванні фундаменту, підлог, зведенні стін, покрівлі та інших частин будівель незалежно від них призначення. Будівельні матеріали Львів різноманітні, кожен з них відрізняється певними технічними властивостями. У цивільному та промисловому будівництві використовуються камінь, цемент, пісок, вапно, цегла Львів, бетон, скло, чорні метали, пластик. Їх прийнято ділити на наступні категорії:

 • основні;
 • в'яжучі;
 • ізоляційні;
 • покрівельні.

будматеріали львів Також вони бувають:

 • природними ((застосовуються при роботі в вигляді, що знаходиться в природі (глина, дерево, вапняк, граніт);
 • штучними (виробляються з натуральної сировини: цегла, шлакобетон, бетон, полістирол, керамзит).

Все будматеріали Львів мають загальні властивості, комбінування яких характеризує вироби в сенсі придатності для будівельних робіт і для певних частин будівлі. До таких властивостей відносяться:

 • об'ємний і питома вага;
 • повітропроникність;
 • пористість;
 • теплоємність;
 • теплопровідність;
 • міцність;
 • звукопроводность;
 • твердість.

Як визначається вартість будівельних матеріалів

будівельні матеріали львів Купити будматеріали одного виду сьогодні можна за різною ціною. Їх вартість залежить від різних чинників, при цьому існують критерії, завдяки яким вона формується:

 • сировину, з якого виробляється даний матеріал;
 • енерговитратність технології виробництва;
 • відстань сировинної бази від місця, де матеріал виробляється.

Чим вищі ключові характеристики матеріалу, його сорт, марка або клас, тим дорожче вийде купити будівельні матеріали. На остаточну вартість будівельного матеріалу впливають і інші фактори за межами поставки і виробництва. Чим більше між виробником і споживачем знаходиться посередників, тим дорожчий товар. Сюди ж можна віднести і митне подорожчання продукції, доставку будівельних матеріалів. Крім співвідношення ціни і якості на формування вартості будівельних виробів впливає і співвідношення попиту і пропозиції. Чим більше затребуваний будматеріал, чим він дефіцитніший, тим більше буде накруток на ціну заводу-виробника. Часто покупці думають, що якщо купити будматеріали дорожчі - значить, вони будуть якісніші. Це підказує логіка і часто цим користуються продавці, продаючи товар, ціна якого не відповідає якості. Тому, купуючи товар, покупцеві треба розуміти, де продаються більш дешеві будівельні матеріали, а також з якої причини вони мають саме таку ціну.

Плюси і мінуси сучасних будматеріалів

доставка будматеріалів Львів Будівництво - сфера діяльності, яка завжди затребувана. При цьому з кожним роком виробники пропонують все більшу кількість будівельних матеріалів Львів, які характеризуються як економічні та екологічні. Але чи так це насправді? Купити будівельні матеріали і випробувати їх при зведенні власного житла, ще мало хто встиг. Це і породжує невпевненість у новому і думки про те, що має сенс побудувати так, як робили раніше діди. Одним зі спірних матеріалів є піноблок. Згідно з рекламою, він володіє такими якостями, як легкість, дешевизна, екологічність, простота монтажу. В даному випадку це дійсно так. І якщо купити будматеріали, до характеристик можна додати хорошу теплоізоляцію. Останнім часом стали популярні системи «Термодім» зі стінами, викладеними з пінополістирольних блоків, залитих бетоном Львів. Завдяки монолітному каркасу, такі споруди виходять досить міцними, а пластичність блоків дозволяє створювати будівлі будь-яких конфігурацій. Плюсами також є зниження трудомісткості будівельних робіт, витрат часу і коштів. На стіни такої споруди складно повісити елемент важче картини, такий як кондиціонер або робоча полиця, але зате вони відрізняються кращою тепло- і звукоізоляцією, а модульні будинки - міцністю і довговічністю.

Як відбувається доставка будівельних матеріалів

Сьогодні на ринку представлено велика кількість товару, в тому числі і будівельного. Для зручності покупця магазинами надається доставка будматеріалів Львів за вказаною адресою. Для цього необхідно, оплачуючи товар, оформити таку послугу, як доставка будівельних матеріалів, а при бажанні - з розвантаженням і занесенням в приміщення. купити будматеріали Доставка будматеріалів Львів з вантажниками має свої переваги:

 1. Економія часу, так як замовник не братиме участь в процесі.
 2. Збереження особистого транспорту, так як немає необхідності завантажувати його будівельними приладдям.
 3. Можливість безкоштовної доставки (якщо магазин практикує подібне при покупці певної суми).
 4. Відсутність ризику знайти проблеми зі здоров'ям, так як не у кожної людини є можливість піднімати тяжкості.
Як самостійно вибрати будівельні матеріали

Навіть запросивши для виконання робіт будівельну бригаду Львів, все одно слід знати, як правильно вибирати будматеріали Львів. Це дозволить виключити недобросовісних працівників і навіть заощадити. Якщо ж зведення будинку планується власними силами, то правила вибору знати тим більше необхідно, щоб уникнути нецільового витрачання коштів. Будівельні матеріали Львів необхідно вибирати:

 1. Згідно зі складеним проектом та кошторисом. Без узгодження з експертами, не варто замінювати зазначені матеріали на більш бюджетні.
 2. Орієнтуючись на пропозиції виробників, де є гарантія і відповідні сертифікати.

Вигідні знижки продавцями надаються не в сезон. Якщо йде розпал будівництва - не варто купувати товари з заниженою вартістю. Купуючи матеріал, необхідно слідувати кошторису, але краще робити замовлення з невеликим запасом. Також в магазині або на складі слід обговорити можливість доставки і розвантаження безпосередньо на ділянці. І, звичайно ж, під час закупівлі великих партій завжди можна розраховувати на знижку.