Матеріали для утеплення фасадів та їх різновиди

Матеріали для утеплення фасадів: види і особливості

Встановлено, що будинки втрачають тепло через стіни. Саме через них втрачається велика частина тепла. Для комфортного проживання в будинку із цегли необхідні матеріали для утеплення фасадів.

Таких матеріалів багато, особливою популярністю користується мінвата для утеплення фасадів. Це недорогий і ефективний матеріал, який добре зарекомендував себе в збереженні тепла всередині будинків. На різні матеріали для утеплення фасадів ціни на які залежить від властивостей, характеристик і виробника.

При виробництві мінеральної вати використовується базальтове волокно, яке розплавляють за допомогою високих температур і металургійних відходів, шлаків. Головна перевага мінеральної вати в тому, що це негорючий матеріал. Його можна застосовувати там, де є великий ризик загоряння. Також мінвата для утеплення фасадів має високий ступінь паропроникності. Мінеральна вата може бути в плитах або в рулонах. Плити мінвати добре поглинають звук. Матеріал стійкий до агресивних середовищ, перепадів температур. Відрізняється довговічністю і міцністю. З недоліків можна відзначити високу вартість матеріалу. У нас можна замовити минвату і інші матеріали для утеплення фасадів.

Мінвата для утеплення фасадів: як правильно вибрати

Також особливою популярністю серед теплоізоляційних матеріалів користується пінопласт для утеплення фасадів ціна на який є однією з найнижчих. Простий, недорогий матеріал, який легко монтується на фасад будь-якого будинку. Його позитивною особливістю є можливість прийняти будь-яку форму. Матеріал легко ріжеться. Завдяки чому на такі матеріали для утеплення фасадів ціни не дуже високі. Однак пінопласт має ряд недоліків: недовговічний, при горінні виділяє токсичні речовини шкідливі для оточуючих, в сирому кліматі пінопласт може покриватися грибком і цвіллю.

Утеплення фасаду перлітом. види перліту

Перліт, відносно новий теплоізоляційний матеріал, отримання якого стало доступним завдяки розвитку технологій. Для виробництва перліту використовується вулканічна, перлітова, водовмісна порода. При нагріванні до високих температур порода сильно збільшується в розмірах (злучується). Результатом такої термічної обробки є негорючий, нейтральний до хімії, стійкий до агресивних середовищ утеплювач, який називається зпучений перліт. Матеріали для утеплення фасадів Львів і зокрема перліт дуже ефективні. Теплоізоляційний перліт має вигляд:

  • піску. Сипуча ізоляція, яка застосовується в якості наповнювача між плитами;
  • плити. Теплоізоляційні плити найбільш поширений вид;
  • сухих сумішей, які широко застосовуються в будівництві.

Пінопласт для утеплення фасадів ціна від виробника вибрати, купити

Матеріали для утеплення фасадів Львів з перліту користуються найбільшою популярністю. При виробництві таких плит використовується також бітум, рідке скло, гіпс, вапно і полімери, які виступають як сполучна ланка. Вивчаючи матеріали для утеплення фасадів і їх характеристики потрібно знати, що перліт дуже дорогий матеріал. У деяких випадках краще використовувати пінопласт для утеплення фасадів ціна якого значно нижче.

Мінвата для утеплення фасадів. Технологія і методи утеплення

Перед початком утеплення фасаду мінватою необхідно провести підготовчі, які включають в себе:

  • видалення всіх елементів комунікації. Зовнішні блоки кондиціонерів, вентиляційні решітки;
  • видалення зливних каналів;
  • зачистка поверхні фасаду від грибка, цвілі, що стирчить арматури, цвяхів і інших зайвих предметів. Всі ці елементи можуть згубно впливати на матеріал, мінвата для утеплення фасадів може потемніти і втрачати свої властивості.

При самостійному утепленні фасаду будинку рекомендується починати з задньої стіни. У нас мінвата для утеплення фасадів ціна дуже низька. Таким чином можна зрозуміти процес утеплення тренуючись на стіні, яка невидима для оточуючих і отримавши необхідний досвід можна переходити до утеплення інших стін. У нас ви можете замовити не тільки минвату, але і пінопласт для утеплення фасадів ціна на нього зараз знижена.

Утеплення фасаду перлітом: переваги, використання, приготування

Після видалення всіх зайвих елементів з фасаду потрібно переходити до грунтування. Для цього використовується грунтовий розчин глибокого проникнення. Наноситься грунтовка звичайною кистю. Купити мінвату для утеплення фасаду можна звернувшись в компанію. Наступним етапом буде розмітка робочої поверхні. Робиться це за допомогою мотузки і арматури, яку неглибоко вбивають в стіну. Потім переходимо до монтажу профілю, це важливо щоб пінопласт для утеплення фасадів ціна була низькою. Це напрямні елементи, які будуть підтримувати плити мінеральної вати. Монтаж відбувається за допомогою дюбелів, які забиваються в стіну. Професіонали рекомендують під профіль встановити на клей армуючу сітку, щоб мінвата для утеплення фасадів трималася міцніше.

Матеріали для утеплення фасадів Львів: низькі ціни, швидко та якісно

Головний етап в будівництві Львів - монтаж плит мінеральної вати на клей. Клей потрібно використовувати спеціальний, а не перший-ліпший. Навіщо використовувати інші матеріали, коли є мінвата для утеплення фасадів ціна на яку не така вже й висока. Уважно вивчіть інструкцію на упаковці клею для створення клейового розчину і строго дотримуйтеся вказаних пропорцій. Перший ряд плит пінопласт для утеплення фасадів цена устанавлівается на підтримуючий профіль і вирівнюється за допомогою рівня або напрямних ниток. Монтаж пінопласту залежить від того, який пінопласт підібрати для утеплення фасаду.

Утеплення фасаду перлитом. Рекомендації і технології

Утеплення фасаду перлитом рекомендується утеплювати ті будинки, які побудовані з цегли та блоків. Найкраще проводити утеплення на етапі будівництва і заливки фундаменту. Для утеплення стрічкових фундаментів використовують суміш штукатурки і перлітового піску. Утеплення перлітовим піском відбувається в кілька етапів:

  • процес утеплення фасаду перлитом починають на початку будівництва будівлі;
  • на 1 квадратний метр використовується від 60 до 100 кілограм перлітового піску;
  • пісок перліту засипають в простір між шарами цегельної кладки;
  • під час укладання піщаного перліту його утрамбовують, щоб не допустити осідання в майбутньому.

Перліт дуже дорогий матеріал, який важко знайти. В даний час перлітовий пісок коштує від 500 гривень за квадратний метр. Найчастіше упакований в мішки по 60 кг. Фахівці компанії допоможуть підібрати утеплення фасаду перлітом, нададуть консультації та доставлять замовлення в будь-яку точку України. Для утеплення спученого перліту рекомендується скористатися послугами фахівців, які мають необхідний рівень підготовки і досвід. Також фахівці дадуть відповідь на питання який пінопласт підібрати для утеплення фасаду за якою ціною, якої марки, а також здійснити утеплення фасаду будинку.