Фото збудованих нашими бригадами будинків

Розцінки на будівництво будинку
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити
Як розпочати співпрацю
План дій для старту будівництва
 • Домовляємось

  Знайомимось, Ви показуєте Вашу ділянку, ми показуємо наші роботи, узгоджуємо фронт робіт, укладаємо угоду.

 • Будуємо

  Згідно домовленостей виконуємо всі будівельні роботи.

 • Через 2-3 міс все готово

  У Вас є новий будинок, починається нова ера в житті...

Зробити перший крок

Будівництво котеджів Львів

Будівництво котеджів Львів - цікава задача замовника і будівельників, яким також приємно бачити результат своєї роботи, особливо якщо планування будівлі відрізнялася певними особливостями. Будівництво котеджів у Львові можна замовити в будь-якому цікавому стилі, будь-якої площі і поверховості, матеріалу. Одні вважають за краще бачити будинки, збудовані з цегли, інші - з моноліту, піно або газоблоків. Популярні сьогодні котеджі, побудовані зі зрубу або зведені за канадською технологією будівництва, яка давно застосовується по всьому світу. будівництво котеджів у львові Побудувати котедж можна незалежно від смакових пристрастей і часом досить складно вибрати варіант з такого розмаїття. При цьому обов'язково варто враховувати, щоб кожен член сім'ї відчував в майбутньому будинку відчуття затишку і комфорту. Для цього необхідно чітко розуміти, з скількох кімнат складатиметься котедж, як будуть розташовані кімнати відносно один одного, де будуть знаходитися вікна і двері.

Скільки коштує побудувати котедж

Рано чи пізно будь-який замовник починає цікавитися кінцевою сумою робіт. При цьому жодна будівельна бригада Львів не дасть чітку відповідь. Попередньо вартість за 1 м2 житлової площі можна подивитися на сторінках компаній в інтернеті. Вона буде різною, залежно від комплектації і обраних будівельних матеріалів. Також тут можна подивитися вже готові проекти з ціною, знайти інформацію, як виконувалося будівництво котеджів. будівництво котеджів Щоб отримати точну інформацію про ціну, повинні бути складені проект і кошторис, так як будь-який проект індивідуальний і в ньому повинні враховуватися:

 1. Особливості ландшафту.
 2. Тип фундаменту.
 3. Поверховість приміщення.
 4. Загальна площа.
 5. Будівельний і обробний матеріал.
 6. Під'їзні шляхи.
 7. Відстань комунікацій.

Але навіть при цьому в ході робіт можуть виникнути певні допустимі зміни, і в такому випадку загальна вартість може бути трохи підкоригувати в будь-яку зі сторін.

Переваги котеджів перед квартирами

Навряд чи хтось не погодиться, що в порівнянні з квартирами котеджі значно виграють. Будівництво котеджів Львів набирає все більшої популярності завдяки можливості:

 1. Жити в тихому затишному районі за містом з більш чистим повітрям, недалеко від лісу або водойми.
 2. Забути про галасливих сусідів за стіною, про гуркіт ліфта або кроках по сходовому майданчику.
 3. Використовувати територію в околицях будинку на свій розсуд: облаштувати майданчик для відпочинку, гараж для транспортного засобу, встановити басейн, зайняти під сад або город.
 4. Облаштувати житло виходячи зі своїх переваг і можливостей. Будівництво котеджів може бути в один або кілька поверхів, з мансардою та терасою для відпочинку.
 5. Збільшити житлоплощу через час вшир, додати додатковий поверх, змінити внутрішні перегородки.

Що необхідно врахувати при будівництві котеджу

Кожна сім'я мріє про ідеальний будинок. Зважившись на будівництво котеджів у Львові, можна розглянути вже готові варіанти, запропоновані співробітниками будівельної компанії, і вибрати найбільш цікавий для себе варіант, а можна зробити замовлення авторської розробки. будівництво котеджів львів Без складання проекту починати зведення будинку не варто. План допомагає візуалізувати, як буде виглядати готова споруда і, при необхідності, виправити можливі недоліки. Також завдяки плану простіше розрахувати необхідну кількість будівельного матеріалу і витрати на роботу бригади. Потрібен він і для отримання дозволу на будівництво. Також при зведенні заміського будинку необхідно враховувати під'їзд і підхід до будинку, його віддаленість від траси або центру міста. Якщо в сім'ї є маленькі діти, люди похилого віку або з обмеженими можливостями, кімнати для них варто розташувати на нижньому поверсі. Всі приміщення в будинку повинні розташовуватися продумано, перебувати в зручному доступі.

Де замовити будівництво заміського котеджу

Існує багато компаній, що надають послуги з будівництву котеджів Львів, і замовникам складно вибрати професійну порядну фірму для замовлення робіт. Щоб полегшити вибір, можна скористатися порадами:

 1. Вибравши матеріал для зведення коробки будинку, необхідно звертати увагу на компанії, що спеціалізуються на даному виді будівель. Компанія, що займається зведенням стін з газобетону, знає особливості матеріалу і роботи з ним, тому результатом буде грамотний підхід до облаштування Вашого будинку. Не варто довіряти роботу фірмам, що пропонують побудувати будинок з будь-якого матеріалу.
 2. Варто вивчити сайт обраної компанії, звертаючи увагу на фото об'єктів, які нею були побудовані. На ньому повинні бути розміщені не тільки красиві фото фасаду, але і самого процесу роботи, включаючи облаштування фундаменту, стін, перекриттів.
 3. Обов'язково потрібно уважно ознайомитися з договором, який компанія надає для підпису, дізнатися про порядок оплати і терміни виконання робіт. Бажано відвідати офіс компанії і поспілкуватися з її співробітниками особисто до підписання документів.