Навіщо потрібні інженерно-геологічні вишукування

Інженерно геологічні вишукування для будівництва будинку

Перед тим як починати проектування і  будівництво будинку з цегли необхідно провести інженерно-геологічні вишукування. Без проведення цих робіт неможливо почати будівництво і присвоєння кадастрового номера дільниці.

Замовляють інженерно-геологічні вишукування в спеціальних фірмах, які мають ліцензію на подібного роду діяльність. Головна мета інженерно-геологічних вишукувань - визначити склад грунту, вступає в справу геологія Львів. Це необхідно для того, щоб зрозуміти, який тип фундаменту необхідно застосовувати при будівництві будинку. В процесі роботи проводиться геодезична зйомка, складаються карти, описуються характеристики ділянки.

Присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці

По закінченню видається максимально детальний звіт в якому даються рекомендації. Ось для чого потрібна геологія Львів. В інженерно-геологічні вишукування входять:

  • буріння свердловин та інші землевпорядні роботи. Кількість свердловин залежить від розміру ділянки;
  • аналіз грунту;
  • визначення типу фундаменту;
  • визначення максимального класу складності об'єкта, який можна побудувати на ділянці, провести геологічні вишукування.

Землевпорядні роботи на місцевому рівні

Коштують інженерно-геологічні вишукування для приватного будинку від 5500 гривень. У вартість робіт входить буріння 3-5 свердловин глибиною 8-9 метрів, геодезія і топографічна зйомка. Термін виконання робіт в середньому становить 2 тижні.

Як проводяться геодезичні роботи на ділянці

Один з важливих етапів при вивченні ділянки перед початком будівництва на ньому будинку - це геодезичні роботи. Геодезія Львів включає в себе використання складних вимірювальних приладів за допомогою яких інженери-геодезисти здійснюються заміри і складні розрахунки і землевпорядні роботи. Всі результати документуються для складання звіту.

Геологія Львів для проекту

Геодезичні роботи на ділянці потрібні для того, щоб зрозуміти як правильно розташувати будинок, провести комунікації. Все це робиться за допомогою складних розрахунків з урахуванням особливостей рельєфу, проводиться геодезична зйомка. На першому етапі геодезичних робіт відбувається зйомка ділянки та землевпорядні роботи. Мета будівництва Львів - визначити рельєф, для цього проводиться геодезична зйомка. Все це відбувається до початку будівництва, на етапі проектування будинку.

На другому етапі геодезичні роботи формується опорна сітка ділянки. Створюється така мережа за допомогою обчислень, проводяться інженерні вишукування. Даний етап робіт необхідний для того, щоб виявити всі перепади висот на ділянці, а також визначити точні координати точок. У майбутньому за цими точкам буде вестися будівництво та прокладатися комунікації, вестися інші геологічні вишукування.

Геодезія Львів, картографія, визначення меж ділянки

На цьому робота геодезія Львів не закінчується. Вона триває навіть після того, як почалося будівництво будинку. Після укладання фундаменту, геодезист проводить інженерні вишукування і обчислює розміри по зовнішнім осях будівлі. Розбивка по осях відбувається ще на стадії будівництва фундаменту. Крім цього в завдання геодезиста входить ландшафтна зйомка в різних масштабах. Це необхідно для того, щоб наочно можна було переносити об'єкти на карті. Геодезичні роботи Львів краще замовляти у фахівців.

Навіщо потрібно присвоєння кадастрового номера дільниці

Згідно із законодавством України кожна земельна ділянка повинна мати унікальний номер. Присвоєння кадастрового номера необхідно для того, щоб за ним можна було проводити різні дії з нерухомістю, яка на ньому побудована: купівля-продаж, передавати у спадок, змінювати межі, здійснювати будівництво, проводити комунікації, привласнити поштову адресу.

Інженерні вишукування та проектування для будівництва

Для того, щоб присвоїти кадастровий номер, необхідно розробити і узгодити технічну документацію. Після присвоєння кадастрового номера можна визначати права власності на земельну ділянку та розробляти план будинку Львів.

Зараз будуємо
Фотографії процесу виконання будівельних робіт