Фотографії робіт наших бригад

Розцінки на будівництво будинку
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити
Як розпочати співпрацю
План дій для старту будівництва
 • Домовляємось

  Знайомимось, Ви показуєте Вашу ділянку, ми показуємо наші роботи, узгоджуємо фронт робіт, укладаємо угоду.

 • Будуємо

  Згідно домовленостей виконуємо всі будівельні роботи.

 • Через 2-3 міс все готово

  У Вас є новий будинок, починається нова ера в житті...

Зробити перший крок

Будинки з брусу

Будинки з бруса Львів досить популярні і затребувані серед населення. Будинки з бруса відрізняються цікавим зовнішнім виглядом, екологічністю, що робить природний матеріал одним з головних для будівництва житла протягом століть. Також такі споруди відрізняються міцністю і здатні прослужити сотні років. будинки з бруса Львів В останні роки будівельний ринок динамічно розвивається, застосовуються нові будівельні технології, будинки з дерева стають все більш популярними. На сьогодні будинки з бруса під ключ зводять різні будівельні компанії. Багато з них мають у своєму розпорядженні велику базу унікальних готових проектів будинків з дерева, які були розроблені архітекторами компанії, а багато хто навіть вже побудовані і введені в експлуатацію. Будинок з бруса Львів - це стиль, комфорт, затишок, а також екологічна безпека. При їх зведенні застосовується якісна деревина, попередньо оброблена на верстатах, в результаті чого поверхня матеріалу стає гладкою і рівною.

У скільки обійдеться побудувати будинок з бруса

До основних складових будь-якого будівництва відносяться створення проекту, фундаментні роботи, зведення стін, покрівлі, прокладка комунікацій, зовнішні і внутрішні оздоблювальні роботи, закупівля будівельних матеріалів Львів. Попередньо, що не поспілкувавшись з клієнтом, неможливо назвати кінцеву вартість зведення будівлі. Це стає зрозумілим лише після розробки проекту та кошторису, в якій враховуються необхідні етапи будівництва і вибрані матеріали. Якщо взяти за основу типовий проект і ділянку з близько розташованими комунікаціями, кінцева вартість дерев'яного будинку виявиться істотно нижче. будинок з брусу Львів Точний розрахунок вартості приватного будинку реально отримати тільки після вивчення будівельного майданчика і остаточного вибору проекту. У розрахунок вартості дерев'яного будинку входять наступні етапи будівництва:

 • облаштування фундаменту;
 • підведення комунікацій;
 • монтаж каркаса, стін і перегородок;
 • покрівельні роботи;
 • утеплення, а також тепло-, гідроізоляція;
 • монтаж системи опалення та вентиляції;
 • монтаж дверей і вікон;
 • оздоблювальні роботи.

Якими плюсами наділені будинку з бруса

До основних позитивних моментів в будівництві будинків з бруса відноситься наступне: Будинок з бруса Львів є досить економічним варіантом як при будівництві, так і при експлуатації, якщо провести аналогію з житлом, виконаним з інших матеріалом. На покупку двокімнатної квартири і придбання земельної ділянки з будівництвом будинку з бруса піде приблизно однакова сума. будинок з брусу Вага дерев'яного будинку значно менша аналогічних споруд з інших матеріалів, що призводить до економії коштів при облаштуванні фундаменту, так як будинок з бруса може бути встановлений на відносно м'якому грунті. Будинок з бруса під ключ можна побудувати можна всього за 2-6 місяців, в той час як на цегляний будинок піде більше одного року. Будівлі з бруса відрізняються екологічністю, так як не виділяють токсичних речовин, не викликають у людини алергічних реакцій. Будинки з дерева здатні дихати, так як природний матеріал добре пропускає кисень. Стіни будівель прекрасно зберігають тепло. У приміщенні влітку буде залишатися приємна прохолода, а взимку тепло не вийде за його межі. Низька теплопровідність матеріалу дозволяє заощадити на опаленні. У будинках з бруса постійно підтримується необхідна вологість повітря. У дерев'яних будинках, як і будівлях з інших матеріалів, можна провести водопровід, каналізацію, опалення. Відразу після закінчення будівельно-ремонтних робіт в житло можна заселитися. Споруду з природного матеріалу легко монтувати і демонтувати. Будинки з бруса Львів довговічні завдяки спеціальній обробці складами від загоряння і поразки цвіллю, комахами, грибками. Такі будинки будуть служити не одному поколінню.

Види бруса для будівництва будинків

Початковою сировиною для виробництва будівельного матеріалу виступає звичайне кругла колода. При цьому брус, який безпосередньо використовується для зведення будівель, відрізняється прямокутною формою, і має товщину перетину від 50 до 400 мм. будинки з бруса Будівельний брус можна придбати наступних видів: Цілісний (непрофілірованний). Найбільш затребуваний в галузі. Його використовують при зведенні стін, кроквяної системи даху, міжповерхових перегородок. Відрізняється невисокою ціною, що пояснюється простотою обробки. При цьому матеріал потребує додаткового захисту. Профільований. Характерні чітко задані параметри. Має пази і шипи, вертикальні пропили, що відбивається при монтажі. Застосування профільованого бруса дозволяє отримати будинок без щілин, що важливо, так як всередину конструкції не буде потрапляти волога, що сприяє гниттю деревини. Будинок виходить теплим, відрізняється естетичним зовнішнім виглядом. Рівні гладкі стіни не потребують обробки. Щоб згодом будинок не «повело», брус повинен бути якісно просушений. Клеєний. Ламелі виготовляються з модрини, кедра, ялини або сосни, обробляються спеціальними захисними складами, після чого склеюються між собою. Один брус може містити 2-5 ламелей. Усадка матеріалу становить менше 1%. Виріб не схильний до розтріскування. Завдяки оптимальній вологості виключається ризик ураження мікроорганізмами і гниття. З недоліків виділяють вищу вартість, ніж у непрофілірованного матеріалу, а також зниження ступеня екологічності внаслідок використання клею.

Особливості зведення будинку з бруса

Схилившись до будівництва будинку з бруса, слід спочатку вибрати вид матеріалу. Наступним етапом є отримання проекту майбутнього будинку. При бажанні заощадити, можна вибрати типовий варіант, запропонований будівельною компанією Львів, а можна замовити індивідуальне планування. Після узгодження проекту і кошторису, укладення договору, проводиться закупівля і доставка матеріалу, а потім - безпосередньо будівництво. Для фундаменту готується траншея певного розміру. На його ширину впливає кількість поверхів в майбутньої будівлі. Перший ряд будинки з бруса Львів слід ретельно обробити антисептиком, після чого можна укладати наступні ряди, стягуючи вінці нагелями через кожен 1,5 м в шаховому порядку. При облаштуванні даху спочатку проводиться стяжка верхнього вінця, після чого встановлюються кроквяні ноги, укладаються фронти з бруса, виконується обрешітка. При облаштуванні даху необхідно враховувати, під нею буде горище чи житлове приміщення.