Автономна каналізація. Навіщо вона потрібна

Автономна каналізація: монтаж

Автономна каналізація, її ще називають "локальною каналізацією", являє собою комплекс очисних споруд. Складається з труб, фільтрів, колектора.

Головним елементом, який має автономна каналізація Львів є антисептик. У нашій компанії можна замовити установку автономної каналізації за вигідними цінами і бетонні роботи Львів. Автономна каналізація встановлюється там, де неможливе підключення до звичайної каналізаційній системі. Дистанційні приватні домоволодіння, дачні селища, села. Існують три типи автономної каналізація Львів залежно від методу очищення:

 • механічна;
 • хімічна;
 • біологічна.

Механічний спосіб передбачає видалення нечистот фізичними методами. В автономній каналізація Львів хімічного типу застосовуються спеціальні коагулянти, речовини, які розчиняють нечистоти. Біологічне очищення - за допомогою бактерій, які переробляють відходи. Автономна каналізація допоможе вирішити масу проблем і зробити проживання в заміському будинку комфортнішим. Зателефонуйте нам, консультанти підкажуть, проконсультують про вартість, установці, переваги та недоліки того чи іншого типу. Пояснять як користуватися.

Каналізація приватного будинку. Вартість і ціна установки

Не можна однозначно скільки буде коштувати каналізація приватного будинку. Її ціна складається з безлічі факторів:

 • кількості осіб, які проживають в будинку, де потрібна автономна каналізація; типу очищення;
 • виробника. Імпортні системи коштують дорожче;
 • ціни за послуги по встановленню та обслуговуванню.

Для будинку середніх розмірів, в якому проживає сім'я з трьох осіб підійде каналізація приватного будинку вартістю від 19 тис. Гривень. В цю ціну входить: септик ЖБ на 10 кубічних метрів з переливом, 6 кілець по півтора метра, 2 кільця по 1 метру, 2 кришки, земляні та дренажні роботи, пластикові люки і доставка. Стільки коштує автономна каналізація Львів "під ключ".

Якщо в будинку проживає більше п'яти чоловік, кілька сімей, то вартість автономної каналізації збільшується в рази і може досягати 30 і 50 тис.грн. Автономна каналізація вимагає обслуговування. Прості системи можна обслуговувати самостійно замінюючи витратні частини. Більш складні вимагають професійного обслуговування фахівців. Наші фахівці готові не тільки провести монтаж каналізації, а й обслуговувати автономну каналізацію и зведення будинку з цегли.

Вибір і монтаж каналізації

Вивчіть відгуки, ринок, пропозиції. У нас ви знайдете недорогі системи і каналізаційні труби, які підійдуть для більшості заміських будинків. Існують недорогі варіанти, які не вимагають постійної відкачування нечистот, додавання бактерій. У деяких системах можна відмовитися від використання компресора. Це істотно знижує вартість каналізація приватного будинку.

Автономна каналізація Львів купити для приватних будинків, котеджей

У вартість автономна каналізація Львів входять труби і свердловини. Залежно від діаметра ціна труби може коливатися від 500 до 1000 грн. Вартість залежить і від матеріалу труби. У вартість свердловини закладає глибина занурення і труби. Глибина свердловини в 140 з невеликим діаметром труб ПВХ складе 750 гривень. Двотрубна свердловина глибиною 150 метрів і труби діаметром 219 метрів зі сталі з використанням муфт буде коштувати від 2200 гривень. Трехтрубного свердловини обійдуться в більш як 2000 гривень.

Автономна каналізація. Переваги і недоліки

Люди встановлюють каналізація приватного будинку у себе в заміському будинку з двох причин: немає можливості підключитися до звичайної каналізаційної мережі, щоб підвищити рівень комфорту проживання в будинку. Переваги автономної каналізаційної системи очевидні:

 • відносно невелика вартість установки;
 • незалежність від роботи центральної каналізації;
 • невисока вартість обслуговування;
 • не потрібно постійно викликати асенізатора прибирати нечистоти;
 • довговічність і стабільна експлуатація. Багато виробників надають гарантію.

Крім цього власники каналізація в приватному будинку врятовані від неприємного запаху в будинку і не забруднюють навколишнє середовище стічними водами.

Недоліки автономної каналізації

Без недоліків не обійшлося. Кожен тип автономної каналізації має свої недоліки, найбільше їх у типу з вигрібною ямою:

 • постійні неприємні запахи;
 • швидке заповнення;
 • потрібна постійна очищення каналізаційні труби. Асенізаторські послуги коштують недешево.

Автономна каналізація, яка використовують механічний септик, складаються з декількох камер. Стічні води піддаються багатоетапної очищення і на кінцевому етапі їх можна зливати у водойму або використовувати повторно.

Септик Львів: ціна на монтаж

Така каналізація в приватному будинку теж має недоліки:

 • потрібно регулярна профілактика, хоча б 2 рази в рік;
 • якщо профілактику не проводити, то з'являється неприємний запах, який поширюється по дільниці;
 • можливість забруднення ділянки;
 • бетонні кільця можуть розгерметизуватися і всі нечистоти можуть потрапити в ґрунтові води.

Каналізація приватного будинку з біологічним очищенням. Системи схожі на системи з септиком, але краще. Очищення відбувається за допомогою аеротанка і біофільтрів - ідеальний варіант для тих, хто піклується про якість, чистоту грунтових вод. Стічні води можна використовувати повторно. Недоліком каналізація в приватному будинку є її ціна і складно при монтажі-установці. Подібні установки встановлюють у великих домогосподарствах, де проживає більше 5 осіб.

Наші фахівці допоможуть підібрати необхідну каналізаційну систему виходячи з фінансових можливостей клієнта. Проконсультують і розкажуть про всі особливості, переваги та недоліки каналізаційні системи водовідведення. На всі системи надається гарантія.

Як встановлюється автономна каналізація

Все починається з приходу клієнта в офіс і показу йому варіантів. Обговорення і вибору відповідної системи. Вивчення переваг і недоліків. Після узгодження фахівець виїжджає на ділянку і оцінює фронт робіт. Обумовлює вартість, складається проектна документація і кошторис. Вибираються каналізаційні труби.

Каналізація приватного будинку: монтаж септика грамотними спеціалістами

Наступний етап - підвезення обладнання, комплектуючих каналізаційної системи і техніки для монтажу каналізація приватного будинку. У деяких випадках техніка не потрібна, всі роботи проводяться вручну. Якщо система велика і потрібна велика глибина для резервуарів і колодязів, то для економії часу залучається техніка, щоб встановити каналізаційні труби Львів.

Згідно з проектною документацією готуються траншеї під труби, посадочні місця під колодязі і резервуари, буряться свердловини. Потім починається установка каналізаційні системи водовідведення, насосів, септика, прокладаються труби, з'єднуються. На кінцевому етапі каналізаційна система підключається до електрики. Проводиться перевірка і тестування. Якщо все добре - підписується акт про виконані роботи та надається гарантія.

Як встановити автономну каналізацію самостійно

Невеликі, недорогі каналізаційні системи водовідведення можна встановити самостійно. Не потрібно залучати техніку, фахівців. Істотна економія коштів. Для самостійної установки необхідно:

 • вибрати потрібний тип очисної системи. Краще вибрати простий септик. Він простий в установці;
 • підготувати схему прокладки труб на ділянці. Це полегшить роботу;
 • знайти потрібний інструмент для монтажу.

На другому етапі робіт водовідведення від будинку необхідно докласти фізичні зусилля і підготувати яму під септик або ЛОС (локальна очисна система). Вивчіть документацію по установці. Деякі каналізаційні системи водовідведення вимагають бетонної подушки (підстави). Доведеться бетонувати стінки і дно ями, щоб автономна каналізація працювала. Прорити траншеї для прокладки труб і комунікацій. Підготувати місце для насоса, якщо він необхідний.

Третій етап - підключення водовідведення від будинку до електрики і тестування. Недорогі види септиків не вимагають підключення до електромережі. Під час тестування виявляються протікання, інші недоробки. Каналізацією можна користуватися. Більш складні системи, які вимагають наявності насосів і підключення до електрики встановлюються довше. При їх монтажі потрібно бути уважним, вивчити технічну документацію, слідувати інструкціям.

Наші фахівці можуть позбавити вас від проблем самостійної установки і провести монтаж каналізаційні системи водовідведення "під ключ" за короткі терміни. Потрібно лише вибрати відповідну систему. Вартість монтажу вже включена у вартість каналізаційної системи.

Автономна каналізація. Поради та рекомендації

Купівля і установка автономної каналізації та водовідведення від будинку для заміського будинку - справа відповідальна і складна. Ось кілька простих порад, як вибрати хорошу систему і не переплатити:

 • вивчіть відгуки про компанію в яку збираєтеся звертатися;
 • почитайте думку користувачів про обраної моделі каналізаційній системі, септику;
 • подивіться інші пропозиції на ринку.

Хочете заощадити гроші? Встановіть каналізаційні системи водовідведення самостійно. Такий спосіб підходить, якщо септик просто, недорогий і не вимагає особливих знань для підключення. Якісний монтаж складних автономних каналізаційних систем забезпечують фахівці - професіонали своєї справи. У нашій компанії працюють фахівці з великим досвідом роботи. Компанія працює по установці автономних каналізаційних систем не один рік. За цей час компанія заслужила відмінну репутацію і позитивні відгуки від клієнтів.

Каналізаційні системи водовідведенн у Львові та ціна на встановлення септика

Звернувшись до нас, ви отримуєте гарантію, низькі ціни, якісний монтаж і індивідуальний підхід до клієнта. Телефонуйте за номером, розповімо яка автономна каналізація і септики краще, яку каналізаційну систему простіше встановити. Також наші майстри виконують покрівельні роботи Львів.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити