Що необхідно для приєднання об'єкта до інженерних мереж

Приєднання об'єкта до інженерних мереж: нормативно-правова база

Після того як будинок побудований необхідно ввести його в експлуатацію. Для цього необхідне приєднання об'єкта до інженерних мереж, які включають в себе: газові комунікації, електричні мережі, теплопостачання. Без підключення до інженерних мереж будинок непридатний для проживання.

Щоб його підключити потрібний документ, який називається «Технічні Умови» - спеціальний документ, де вказано набір вимог до житлового об'єкту.

Приєднання об'єкта до інженерних мереж у Львові: порядок і технічні особливості

У «Технічних Умовах» докладно обумовлюються моменти підключення об'єкта до інженерних мереж: точки входу для електричної мережі, яка буде потужність споживання, як буде прокладена каналізація, яким чином буде функціонувати водостік, злив, як буде підключатися газове обладнання.

Приєднання будинку до інженерних мереж: умови та вимоги

Щоб підключити будинок до всіх комунікацій, необхідно виконати всі вимоги зазначені в «Технічних Умовах». Як правило, в основному перевірка на відповідність і виконання всіх вимог відбувається на остаточних етапах будівництва.

Приєднання будинку до інженерних мереж ціна розрахунок вартості послуги

Спеціальна державна комісія проводить перевірку і підтверджує відповідність будинку всім «Технічними Умовами» і будинок підключається до інженерних комунікацій. Роблять це фахівці. Крім того, наші спеціалісти виконують зведення стін з цегли, монтаж даху Львів, утеплення фасадів Львів.

Вартість і терміни приєднання будинку до інженерних мереж у Львові

Зараз будуємо
Фотографії процесу виконання будівельних робіт