Проекти двоповерхових будинків
Проекти двоповерхових будинків досить затребувані серед забудовників. Це можуть бути двоповерхові будинки з балконом або лоджією, доповнені мансардою, гаражем, підсобними приміщеннями. Найбільш популярними серед замовників є проекти будинків, виконаних в сучасному класичному стилі або хай-тек. Обидва варіанти будівель виглядають лаконічно і стримано, без мистецьких та архітектурних надмірностей. При цьому їх зовнішній вигляд не виглядає примітивно, так як архітектори компанії спочатку продумують оформлення терас, кутів конструкції, віконних і дверних прорізів, даху, поєднуючи різноманітні оздоблювальні матеріали. Новоюудовам, зведеним за сучасними архітектурними проектами, характерні затишок і ергономічність. Кожне приміщення в будівлі розташовано логічно і до нього забезпечений найбільш зручний доступ. Біля кухні розташовуються їдальня і комора, біля спальних кімнат - гардеробні та санвузли, недалеко від гаража - підсобні приміщення. Замовляючи проекти двоповерхових будинків Львів, клієнти отримують на руки повний пакет необхідної документації. У нього входять:
- архітектурно-будівельні креслення, в яких вказані точні параметри будівлі;
- характеристики фундаменту, перекриттів, покрівлі, деталізація різних вузлів і окремих елементів;
- розводки системи водопостачання та каналізації, електропостачання, плани вентиляційної системи і опалення.
У скільки обійдеться будівництво двоповерхового будинку
Вирішивши побудувати приватний будинок, будь-який забудовник цікавиться питанням, скільки коштує побудувати будинок, на що розраховувати. Чим він буде точніше - тим краще, адже якщо коштів не вистачатиме, це може привести до заморожування будівництва, недострою. План двоповерхового будинку дозволяє знати, яка сума буде необхідна, і завчасно визначитися з додатковими джерелами фінансування або необхідністю обмеження будинку більш компактних розмірів. Фактори, що впливають на підсумкову вартість будинку в два поверхи:
- Рельєф земельної ділянки, на якому буде проводитися будівництво. Ідеальний варіант - рівна територія. Якщо ж ділянка має певні особливості, розташований на схилі пагорба, перед початком робіт може знадобитися його вирівнювання, що викличе додаткові витрати.
- Доступність ділянки. Складність під'їзду і відстань до міста впливають на вартість доставки будівельного матеріалу.
- Розмір споруди. Чим більше площа будівлі, тим дорожче воно обійдеться. В ціну входить і базова комплектація споруди.
- Вартість складання плану. Якщо є бажання заощадити - будівельні компанії можуть запропонувати вже готовий на проект двоповерхового будинку. Складання індивідуальної моделі завжди вимагає додаткових витрат.
- Ціна на будівельний матеріал у Львові, який буде обраний для зведення цоколя, каркасу, покрівлі та проведення оздоблювальних робіт.
- Вартість підключення інженерних комунікацій, включаючи оформлення необхідної документації.
Переваги і мінуси при будівництві двоповерхового будинку
Замислюючись про будівництво житла, варто звернути увагу на проекти двоповерхових будинків. На відміну від будівель в один поверх, вони мають свої переваги, адже будь-який будинок повинен бути не тільки зручним, затишним і теплим, але ще і економічно вихідним.
- Двоповерхові будинки з балконом - ідеальний варіант при дефіциті земельної ділянки. При одній площі, даний варіант дозволяє залишити місце під зелені насадження, місце для відпочинку або дитячий майданчик.
- При облаштуванні двоповерхового будинку можна заощадити при зведенні фундаменту і покрівлі. Проекти двоповерхових будинків з мансардою передбачають також економію на вікнах.
- Двоповерхова споруда дозволяє зручно розділити зони. Так, перший рівень можна пустити під кухню і вітальню, а другий - під спальну і ігрову зони.
- Високі споруди відрізняються гарним і дорогим видом. При цьому з висоти більш зручно милуватися околицями.
Звичайно ж, як і будь-яка споруда, такі будинки мають і недоліки:
- Складаючи план будинку двоповерхового, архітектор повинен врахувати необхідність в сходах, яка буде займати в приміщенні пристойну площу. Хоча, зараз також можна перевести в перевагу, облаштувавши під нею шафу, комору. Можна також під кожною сходинкою обладнати шухляди.
- Людям похилого віку і з обмеженими фізичними можливостями складно підніматися по сходинках, тому розглядаючи проекти двоповерхових будинків Львів, слід звертати увагу, щоб необхідні їм кімнати знаходилися на нижньому рівні.
Як вибрати проект житла для сім'ї
Ті, кому вже довелося зіткнутися з будівництвом власного житла, сходяться на думці, що купити готовий план будинку двоповерхового і реалізувати його - варіант набагато вигідніше, ніж самовільне будівництво. Завдяки правильному прорахунку, будуть враховані всі нюанси, і в результаті забудовник Львів отримає надійний затишний будинок. При цьому не вийде так, що одних матеріалів буде бракувати, а інші залишаться в надлишку.
- На двоповерховий будинок проект слід купувати у солідної фірми, співробітники якої мають досвід в проведенні подібних робіт. Не варто завантажувати безкоштовні пропозиції в інтернеті, так як жодна компанія не видасть всю необхідну інформацію, що відіб'ється на майбутній споруді.
- Проекти двоповерхових будинків можна купити вже готові (при бажанні заощадити) або замовити індивідуальні (якщо хочеться, щоб ніхто інший не міг похвалитися подібним житлом).
- У плануванні повинна бути закладена висота приміщень для житлових кімнат не менше 3 м, а для цокольних - від 2,8 м.
- Зручні проекти двоповерхових будинків Львів, в яких проектувальником передбачені гардеробні, господарське приміщення, кілька санвузлів.
- Приступати до робіт важливо лише після отримання на руки всіх розділів проекту.
- Внутрішнє оздоблення будинку - не менш важливий момент, ніж зведення каркаса, тому краще заздалегідь переглянути її можливі варіанти. При бажанні, можна замовити в тій же організації дизайнерський проект такої обробки.
Планування двоповерхових будинків
План двоповерхового будинку в два рівня надає більший політ фантазії забудовнику і архітекторові. Вони можуть доповнюватися затишній терасою, верандою, лоджією, балконом, другим світлом, що робить зовнішній і внутрішній вигляд будівлі більш цікавим. А щоб проживання в будинку було комфортним - необхідно провести правильне планування кімнат. Це завдання не занадто просте і вимагає в кожному конкретному випадку індивідуального підходу. Зазвичай двоповерхові будинки включають вітальню, кухню, їдальню, санітарний вузол, передпокій, з якої сходи ведуть на другий поверх, комору, а також кілька спалень, в залежності від кількості осіб в будинку. Для більш зручного користування, створюючи проекти двоповерхових будинків, ці кімнати розташовують в певному порядку з урахуванням побажань замовника. Житло може бути доповнено прибудованим до основного корпусу гаражем, майстерні, складом або приміщенням для зберігання речей. Якщо будинок великий, в ньому можуть розташовуватися ігрова кімната, галерея, кінозал, басейн, сауна або лазня.