Фундаментні роботи Львів

бетонні роботи ЛьвівБетонні роботи Львів здійснюються, щоб забезпечити будівлі міцний фундамент. Фундаментні роботи Львів є важливою частиною будівель будь-якого типу. Саме фундамент, як основа, витримує великі навантаження, і щоб він був по-справжньому міцним, його проект повинен бути розроблений фахівцями. Замовляючи будівництво фундаменту під будинок, можна застосувати власний проект або замовити його розробку архітекторам. Заливка основи є важливим процесом, так як від неї багато в чому залежить, наскільки міцним і надійним вийде будинок. Саме основа визначає такі показники, як міцність будівлі і його довговічність. Якщо роботи виконані правильно, приміщення не осяде, не перекоситися, не утворює тріщин, тому дуже важливо дотримуватися всі технічні правила при заливці основи.

У скільки обійдеться заливка фундаменту

фундаментні роботи Львів Цікавить таке питання, як вартість фундаменту під будинок? Залежно від грунту, що підлягає бетонування, його вологості, глибини залягання ґрунтових вод, вибираються марка бетонзмішувачі, а також технології по укладанню основи. У прайс-листах будівельних компаній Львів вказані розцінки на фундаментні роботи та інші послуги, пов'язані певним чином із заливкою основи приміщення:

 1. Викопування траншей під фундамент і їх засипання.
 2. Створення пісочної подушки з утеплювачем.
 3. Виробництво та монтаж опалубки.
 4. Приготування розчину.
 5. Армування.
 6. Утеплення цоколя.
 7. Буріння, установка каркаса, заливка буронабивних паль.
 8. Бетонування.

Вартість фундаменту під будинок зазвичай вказується за куб і може варіюватися в різних компаніях. Звичайно, можна напружитися і виконати всі бетонні роботи Львів самому, але звернення до фахівців є кращим варіантом, так як вони знайомі з усіма тонкощами роботи. Так дерев'яні та каркасні будинки Львів вимагають облаштування фундаменту опорно-стовпчастого типу, який не підійде для приміщень з цегляних блоків і монолітних. Фундаментні роботи Львів з пальового дорогого матеріалу нерентабельні для невисоких будівель, так як палі самі по собі обходяться недешево, а ще необхідно буде заплатити за доставку, розвантаження, монтажні роботи, замовлення спеціальної техніки. При виникненні труднощів з вибором фундаменту завжди можна звернутися до фахівців, які дадуть відповідь на всі питання, підберуть найбільш прийнятний варіант матеріалу і підкажуть розцінки на фундаментні роботи.

Марки бетону. Під який фундамент використовуються

розцінки на фундаментні роботи Бетонні роботи Львів передбачають використання декількох марок бетонної суміші. Вони придатні для різних видів основи:

 1. М100 - хороший для початкових етапів проведення будівельних робіт. Його використовують при обладнанні будинків з дерева, гаражних приміщень, парканів. Можна застосовувати для створення основи сільськогосподарських будівель.
 2. М150 - застосуємо, якщо необхідно облаштувати легку стрічкову основу. Можна використовувати при будівництві шлакоблочних, пінобетонних і газобетонних будинків в один поверх, будівель сільськогосподарського призначення.
 3. М200 - використовується при зведенні приміщень до двох поверхів, яким характерно легке перекриття. Завдяки міцності застосовується і при облаштуванні ЗБВ.
 4. М250, М300 - застосовується для монолітних перекриттів, фундаментів приватного житла великого розміру.
 5. М400 - підходить для зведення будівель великій поверховості.

Як правильно залити бетон для фундаменту

будівництво фундаменту під будинок Приступаючи до бетонних робіт Львів, необхідно підготувати бетонозмішувач, витримавши правильні пропорції складових, щоб отримати необхідну міцність. Такої точності можна досягти лише в виробничих умовах, де необхідні компоненти завантажуються автоматично. Тільки при цьому умови конструкція з бетону виявиться якісною. Змішування компонентів також є важливим, адже суміш необхідно зробити однорідною, без присутності повітряних ям і грудок. Інакше в матеріалі залишаться порожнечі або згустки, що знижують міцність і якісні характеристики матеріалу. Якщо застосовується бетономішалка або ручний спосіб перемішування, потрібно ущільнити бетонну суміш. Назва «монолітний» має на увазі фундаментні роботи Львів з одноразовою заливкою бетонної суміші. Не варто очікувати, поки одна частина майбутньої конструкції схопиться, а інша тільки буде завантажуватися або замішуватися. Так через утворення в суміші холодних швів фундамент погано витримує значні навантаження. При заливці значних обсягів в суміш іноді вводяться пластифікатори, які не дають бетонної маси швидко тверднуть. У момент заливання суміші при будівництві фундаменту під будинок на хорошому грунті ідеальною є температура близько 16 ° С. При значних відхиленнях в момент замісу бетонної маси в неї можуть бути внесені противоморозні добавки для зими або пластифікатори - для літа. При жаркій погоді конструкцію з бетону періодично треба поливати водою і вкривати непрозорою тканиною від сонячних променів.

Відповідність марки бетону стрічковому фундаменту

Прийнявши рішення про будівництво власного житла, можна визначитися і з конструкцією закладки фундаменту, а отже і з маркою бетону. При цьому з'являється нове питання - де взяти будівельний матеріал, як провести фундаментні роботи Львів. Суміш можна купити у заводу-виробника або найняти робочу силу для самостійного замісу. Перший варіант є більш правильним. При виборі марки суміші слід врахувати вагу майбутньої конструкції, кількість поверхів, можливе навантаження на основу. Не зайвим буде провести геологічне дослідження території, щоб визначити характер грунту, як глибоко протікають грунтові води. Не варто забувати і про тип майбутнього фундаменту, про його цокольній частині. Всі ці пункти так чи інакше впливають на те, яку марку бетону слід вибрати для створення основи майбутнього житла. Будівництво фундаменту під будинок звичайного заглибленого стрічкового на хорошому грунті передбачає застосування маси марки М200. Але якщо він буде стрічковим незаглибленного - бетон необхідний тільки підвищеної міцності.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити