Огорожі Львів. Призначення і типи огорож

Огорожа Львів: широкий вибір від виробника

Крім будівництва Львів, для того, щоб захистити приватну територію, застосовують огорожі Львів. Паркани виконують не тільки захисну, але і декоративну функцію. Великою популярністю користується секційна огорожа.

Паркани мають кілька корисних властивостей: приховують вашу ділянку і майно від непотрібних поглядів. Перешкоджають проникненню зловмисників на приватну територію. Хороший паркан - запорука спокою та безпеки. Одним з найпопулярніших матеріалів є сітка для огорожі. Огорожа металева, включаючи огорожі з профнастилу, повинен володіти такими якостями:

  • надійністю і довговічністю;
  • секційна огорожа повинна бути досить високим;
  • естетичністю. Приємно дивитися на гарне огорожу. Такий паркан не псує навколишній ландшафт.

Якіснаі огорожі Львів дають власникові відчуття безпеки. Поганий паркан створює відчуття в'язниці. Для господарських будівель, промислових будівель естетика огорожі йде на другий план, в першу чергу приділяється увага безпеки. Для захисту таких об'єктів використовуються високі огорожі з профнастилу або паркани на основі армованих бетонних блоків.

Секційні огорожі та їх різновиди

Секційна огорожа - ідеальний варіант огорожі в плані ефективного захисту і ціни. Не вимагають великого простору, не поступаються іншим типам зборів по надійності і естетики. Часто сітка для огорожі застосовується в якості тимчасового рішення. Секційні огорожі Львів надійні і недорогі.

При виробництві секцій для огорожі з профнастилу в основному застосовується метал. Потім секції з'єднують за допомогою зварювання. Крім металу у виготовленні секцій використовується бетон, дерево, металева сітка і ряд інших матеріалів, які підходять для швидкого і недорого виробництва секцій. Під час монтажу огорож можуть застосовуватися допоміжні будівельні матеріали: сітка для огорожі, цегла, метал, дерево або бетонні огорожі.

Секційна огорожа: сучасні системи огорожі купити у Львові

З їх допомогою паркан стає міцнішим і не поступається звичайному монолітному забору. Щоб огорожі Львів прийняли свою остаточну форму їх необхідно зібрати з секцій. Як правило, огорожа металева кована використовується на дачах, для огорожі заміського будинку, невеликих приватних володінь, будівельних майданчиків та інших місць в якості тимчасової або постійної огорожі Львів. Секційна огорожа буває наступних видів:

  • Секційні дерев'яні огорожі. Вони мають естетичний вигляд і порівняно невелику вартість, ніж бетонні огорожі. Прості в установці, дозволяють швидко захистити потрібну територію. З недоліків можна відзначити невисоку захист, пожежна і постійний догляд за деревом.
  • Секційна огорожа з сітки рабиці. Відрізняється невисокою ціною, простотою в установці і надійності. Один з найпопулярніших секційних парканів. Не потребує особливих навичок при обслуговуванні. Недорогі витратні матеріали. Ідеальний варіант, щоб обгородити невелику ділянку. Непоганий варіант для тимчасового рішення.
  • Секційна огорожа з профнастилу. Якщо треба щось приховати від сторонніх очей, що відбувається всередині території, то огородження з профнастилу добре з цим впораються. Як правило, огорожі з профнастилу використовують для обгородження території будівництва, але також застосовують як постійний паркан на дачних ділянках.

Ковані огорожі та технологія їх виробництва

Ковані забори, огорожа металева, хвіртки, виглядають солідно і багато. Люди встановлюють такі, щоб показати свій статус. Ковані огорожі мають естетично привабливий вигляд. Такі паркани встановлювали ще в середньовіччі. Тоді існували спеціальні майстерні, в яких працювали ковалі по металу виготовляли справжні витвори мистецтва. Кожній епосі відповідає свій дизайн кованих воріт.

Ковані огорожі, ковані брами та паркани у Львові

Кожна секційна огорожа проводиться індивідуально. Тому його ціни перевищує всі інші види зборів. Є майстерні, в яких виготовлення кованих огорож відбувається по-старому за допомогою кувалди і ковадла. Іноді можуть застосовуватися спеціальні верстати, які полегшують роботу майстрам. Також у виробництві застосовується зварювання. В цьому випадку огорожа металева виготовляється швидко.

Ковані огорожі з виготовляються з металевих прутів. За допомогою високої температури, кувалди і молота прут перетворюється в кований виріб. Кілька прутів об'єднують між собою за допомогою зварювання в єдину конструкцію, виходить секційна огорожа. Щоб отримати ковані огорожі секції паркану збирають і встановлюють.

Огорожа прослужить довше і не буде псуватися естетичний вигляд, якщо його покрити фарбою. Міняти фарбу необхідно раз в 3-5 років. Ковані огорожі мають висоту від 1,5 до 2 метрів. Ковані огорожі можуть мати різні функції:

  • захисну. Коли встановлюється огорожа металева, то більше уваги приділяється товщині металевих прутів. Додаються захисні елементи перешкоджають проникненню небажаних гостей на територію, що охороняється;
  • декоративну. При виробництві цього типу огорож приділяється більше уваги зовнішньому вигляду забору. Використовується безліч декоративних елементів. У нас є сітка металева ціна на неї дуже низька;
  • комбіновану. Ковані огорожі можуть виконувати як захисну, так і декоративну функцію. Наприклад, зовнішня сторона паркану декоративна, внутрішня - обшита міцним матеріалів, листової сталлю, бетоном або цеглою.

Ковані забори, як і огорожі з профнастилу, легко встановлюються і демонтуються в разі потреби.

Бетонні огорожі. Різновиди і особливості

Бетонні огорожі є найміцнішими і надійними в використанні. Встановлюються там, де треба отримати максимальний захист. Можуть бути високими до 5 метрів. Бетонні огорожі можуть бути монолітними, секційними або складатися з бетонних блоків. Монолітні бетонні огорожі являють собою армовану структуру. Для його створення використовується арматура і опалубка. Бетон заливається на місці. Такий паркан встановлюють надовго. Термін служби огорожі десятки років. Не вимагає особливого догляду. За бажанням клієнтів у верхній частині забору можуть бути встановлені додаткові елементи захисту. Металева огорожа і бетонна огорожа мають мінімальний набір декоративних елементів.

Огорожі з металопрофілю: розрахунок вартості, встановлення

Секційні бетонні огорожі являють собою бетонні секції, які виготовляються на підприємстві і транспортуються до місця установки. Як правило, секції важать кілька сотень кілограм і для їх установки потрібна спеціальна техніка.

Бетонні огорожі, такий паркан виглядає переконливо і являє собою великі армовані блоки встановлені один на одного і скріплені цементним розчином. Для збільшення надійності блоки можна встановлювати в кілька рядів. На металопрофіль для огорожі ціна нижче, ніж на бетонні блоки. Для поліпшення зовнішнього вигляду забору використовують декорований цегла, дерево, профлист, якими обкладається зовнішня сторона бетонних блоків.

Переваги, які мають бетонні огорожі очевидні: висока ступінь захисту, довговічність, не вимагає особливо догляду та уваги. Недоліки: висока вартість, для установки потрібно застосовувати спецтехніку. Але вони набагато надійніші, ніж ковані огорожі.

Огородження Львів. Вартість зборів і робота по установці

Вартість паркану залежить від матеріалів, висоти, товщини секції і довжини. Ціна паркану з сітки, висотою близько 2 метрів і довжиною в 50 метрів обійдеться в 7800 гривень. У цю суму включена вартість по установці, яка становить 4000 гривень, стовпчики, вони встановлюються через кожні п'ять метрів - 1900 гривень і сама сітка, її вартість 1800 грн за 50 погонних метрів. На металопрофіль для огорожі ціна залежить від виробника, і технічних характеристик.

Виконуємо бетонні роботи Львів. Вартість бетонного паркану довжиною 50 погонних метрів обійдеться замовнику в середньому від 23500 гривень. У цю вартість входить робота по установці, яка становить 5000 гривень, 4 бетонних плити - 15000 гривень, стовпи - 4000 гривень. Металева огорожа обійдеться вам від 11 тис. Грн. Вартість залежить від товщини металу і наявності декоративних елементів.

Особливою популярністю користуються паркани з профнастилу та ковані огорожі. Такий паркан, довжиною в 50 погонних метрів, обійдеться від 28 тис. Гривень. Роботи зі встановлення огорожі з профнастилу коштуватимуть від 7 тис. Гривень, стовпчики для металева огорожа обійдуться в 7200 гривень. Не варто забувати і про лаги, вони будуть коштувати 3200 гривень. Ковані огорожі стоять дорого, так як при їх виробництві розробляється індивідуальний дизайн і використовується праця майстрів.

Як правильно встановити огорожу Львів. Рекомендації та поради

Встановлення огорожі з сітки або огорожі з профнастилу досить проста. На початковому етапі необхідно підготувати місце під паркан. Очистити ділянку від чагарнику, коріння, каміння, сміття. Потім необхідно пробурити ями для стовпів, до яких буде кріпитися сітка. Глибина ями для огорожі з профнастилу повинна був не менше півтора метра. Зробити її можна за допомогою садового бура. Металеві стовпи повинні бути захищені від корозії і грунтових вод. Сьогодні на металопрофіль для огорожі ціна впала і встановлювати такі паркани вигідно. Їх поміщають в пластикові труби і обмотують поліетиленом. У деяких випадках застосовують точкове бетонування - заливку ям цементним розчином.

Бетонні огорожі: монтаж під ключ

Щоб встановити бетонний паркан або огорожі з профнастилу, необхідні вирити траншею, глибиною півтора метра, встановити опалубку і підготувати стрічковий фундамент. Це додаткову додасть міцність забору і захистить його заснування від руйнування. Крім паркану, робимо також монтаж даху Львів.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити