Зразки проектів півтораповерхових будинків

Площа: 275 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 156 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 99 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 126 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 135 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 148 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 280 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 189 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 189 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 197 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 430 м2
Кімнати: 8
Санвузли: 4

Детальніше

Площа: 159 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 281 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 255 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 175 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 275 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 158 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 200 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 4

Детальніше

Площа: 297 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 175 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 3

Детальніше

Проекти півтораповерхових будинків

Проекти півтораповерхових будинків сьогодні користуються популярністю серед забудовників. Такі будівлі відрізняються цікавим зовнішнім виглядом, при цьому проекти будинків 1.5 поверху - дешевша альтернатива проектам двоповерхових будинків. При їх будівництві застосовуються більш прості конструктивні рішення, а також вони відрізняються меншою вартістю ремонтно-оздоблювальних робіт. проекти будинків півторачок Вибравши план будинку півторачки, забудовник економить площу земельної ділянки, яка буде забудована. Частину, що залишилася вільною територію можна облагородити, поставивши на ній альтанку, фонтан або невеликий басейн, використавши її під зелені насадження. До того ж, півтораповерховий будинок - це збільшення площі самого житла, можливість отримати додаткові кімнати. Проекти будинків в півтора поверхи можуть бути складені під будь-яку технологію будівництва, але, до початку таких робіт замовнику необхідно визначитися з матеріалами, необхідними для зведення конструкції. Інформацію можна знайти в інтернеті, а можна звернувшись до співробітників будівельної компанії. Сам проект будинку 1.5 поверху можна купити вже готовий, за який наявні приклади готового житла, а можна замовити індивідуально. Другий варіант є більш цікавим, тому що враховує можливість створити будинок своєї мрії, в якому будуть враховані потреби кожного члена сім'ї.

У скільки обійдеться будівництво півтораповерхового будинку

Найбільш популярним серед забудовників є питання, скільки буде коштувати будинок мрії для сім'ї. Він дуже важливий, так як будь-яке будівництво на увазі великі капіталовкладення, а вкладаючи, будь-який забудовник хоче в результаті побачити красиве, затишне для кожного члена сім'ї приміщення, яке буде служити багато років і навіть дістанеться нащадкам. проекти будинків 1.5 поверха У скільки обійдеться будівництво будинку, яка ціна на проекти будинків півторачок - ніхто однозначно не відповість. У кожної проектної та будівельної організації свої тарифи. Зазвичай на сайтах вказана вартість за 1 м2 в залежності від комплектації, а також ціна вже виконаного завдання. Але це ще не означає, що новому замовнику житло обійдеться в таку ж суму. Будівельні матеріали можуть з часом подорожчати, а також на вартості будинку 1.5 поверху відіб'ється рівень інфляції, який вплинув на хід виконання будівельних робіт Львів незалежно від призначення. Розглядаючи проекти будинків 1.5 поверху, необхідно розуміти, що на кінцевій вартості робіт відіб'ються:

 1. Якість під'їзних шляхів.
 2. Особливості грунту і рельєфу території.
 3. Наявність необхідних комунікацій.
 4. Загальна площа будівлі.
 5. Необхідні будівельні матеріали.
 6. Складність самого проекту.

Виходячи з викладеного, проекти будинків півторачок простий планування, розташовані на рівній місцевості з легкими під'їзними шляхами обійдуться дешевше будівель, яким характерна хитромудре планування, і територія під які має певні особливості. Від матеріалів також в значній мірі залежить загальна вартість проектів 1.5 поверхових будинків. Так канадська технологія будівництва дозволяє звести будинок в стислі терміни і за відносно недорогою ціною. Цегляні будинки у багатьох людей поки що викликають більше довіри, але, в порівнянні з іншими технологіями, є найбільш надійними.

Переваги та недоліки півтораповерхових будинків

Багатьох людей приваблює перспектива жити в приватному будинку, де все можна облаштувати виходячи з побажань членів сім'ї, і додатково є власні володіння за межами самого житла. На жаль, мрії не завжди можна порівняти з можливостями, але це далеко не привід відмовлятися від задуманого. Якщо одноповерхового будинку недостатньо, а двоповерховий побудувати не під силу, є відмінна альтернатива - розглянути проекти будинку півторачки. проекти будинків півтора поверхи Що являє собою такий будинок? Воно злегка незвично. Другий поверх є неповним, оскільки висота частково знижується завдяки кроквяній системі, внаслідок чого також скошуються стіни. Розглядаючи проекти будинків в півтора поверхи, можна побачити будівлі з:

 • мансардою;
 • куполом;
 • скатом.

У каталогах розміщені проекти будинків півторачок з верандами і терасами, з еркером і т.д. До їх переваг можна віднести:

 1. Вартість. За рахунок економії матеріалу знижуються витрати на облаштування повноцінного верхнього рівня.
 2. Зовнішній вигляд. Півтораповерхові об'єкти нітрохи не поступаються двоповерховим будинкам, побудованим за традиційною технологією.
 3. Корисна площа. Зазвичай на нижньому рівні розташовуються кімнати загального користування, такі як кухня, їдальня, вітальня, санвузли. На другому рівні переважно розміщуються спальні. Незважаючи на застосування кроквяної системи, дискомфорт на верхньому поверсі не відчувається.
 4. Інсоляція. Будівельними санітарними нормами передбачено достатнє природне освітлення. Певний нахил кроквяної системи дозволяє добре проходити сонячним променям.
 5. Менший обсяг робіт впливає на терміни зведення житлового будинку.

Особливості будинків в півтора поверхи

Проекти будинків 1.5 поверхи особливо затребувані в випадках, коли корисну площу будинку необхідно використовувати максимально ефективно. Проекти будинків півторачок припускають облаштування горищного простору в житловий поверх, який буде гідною альтернативою другого поверху, зі створенням в ньому затишної атмосфери. Однак, при виборі даної моделі приміщення необхідно знати деякі особливості будівництва: план будинку півторачки

 1. будинки півторачки передбачають ретельне опрацювання зміцнення даху, яка буде піддаватися впливу як зовнішнього, так і внутрішнього.
 2. Будинки в півтора поверхи повинні бути обладнані хорошою вентиляційною системою, щоб в них не було душно.
 3. Згідно будівельним нормам, напів-мансардним вважається поверх, в якому висота стін не піднімається вище 80 см, в той час як повноцінної мансарді характерні стіни, висота яких становить 80 см - 1,5 м. Горище в такому будинку відсутня, а в якості стелі виступає дах.
 4. Другий рівень півтораповерхового будинку використовується переважно для дитячих і спальних кімнат. Вікна в ньому можуть бути розташовані на даху, а не на стінах. Щоб вікна пропускали якомога більше світла, план будинку півторачки передбачає їх розміщення під кутом. Для зменшення шуму від опадів, при обладнанні даху слід приділити увагу шумоізоляції, використовуючи спеціальні обшивальні матеріали.
 5. півтораповерховий будинок відрізняється відносно невеликою вагою, порівняно з будинком в два поверхи, оскільки його стіни нижче і відсутнє перекриття між поверхом і горищем, що знижує навантаження на фундамент.
 6. Іноді при розстановці меблів на верхньому рівні виникають деякі труднощі, так як його стіни нижче, ніж у повноцінного поверху. Таке питання вирішується замовленням меблів відповідно до необхідних розмірів.
Чи необхідний проект для будівництва півтораповерхового будинку

Перш ніж приступити до будівельних робіт, слід розглянути вже готові проекти будинків півторачок або замовити в будівельній компанії у Львові розробку індивідуальної моделі побудови. Навіщо це потрібно? будинки півторачки проекти

 1. Кожен забудовник хоче, щоб його будинок був надійним. У план будинку півторачки будуть включені всі особливості і побажання, тому під час робіт не виникне непередбачених ситуацій. До того ж проекти будинків 1.5 поверхи дозволяють найбільш точно розрахувати необхідну кількість будівельних матеріалів і після закінчення робіт не залишиться зайвого блоку цегли або великої кількості мішків з цементом.
 2. При плануванні житла враховуються такі моменти, як підхід до нього і під'їзд, розміщення відносно дорогі з урахуванням рельєфу.
 3. Будинок своїх жителів повинен задовольняти не тільки з естетичного боку, але і бути для них комфортним, незалежно від уподобань і звичок.
 4. Проекти будинків півторачок повинні включати всі необхідні кімнати, які можуть знадобитися при проживанні: спальні, гардеробні, кухонні приміщення та санвузли, вітальні. При цьому вони повинні бути розташовані продумано, щоб не довелося через весь будинок бігти з кухні у ванну, щоб помити руки перед їжею.
 5. Проекти 1.5 поверхових будинків передбачають розміщення в приміщенні каналізаційних стояків, вентиляційних каналів, сантехнічних приладів.

Індивідуальні на проекти будинку півторачки дозволяють забудовникові завчасно побачити, як буде виглядати майбутнє житло для своєї сім'ї.