Фотографії робіт наших бригад

Розцінки на будівництво будинку
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити
Як розпочати співпрацю
План дій для старту будівництва
 • Домовляємось

  Знайомимось, Ви показуєте Вашу ділянку, ми показуємо наші роботи, узгоджуємо фронт робіт, укладаємо угоду.

 • Будуємо

  Згідно домовленостей виконуємо всі будівельні роботи.

 • Через 2-3 міс все готово

  У Вас є новий будинок, починається нова ера в житті...

Зробити перший крок

Каркасні будинки Львів

Каркасні будинки Львів - це швидкість зведення і відносно недорога ціна будинку. Будинки з сіп панелей Львів можна замовити побудувати в будь-яких варіантах і вже через кілька місяців насолоджуватися проживанням. Завдяки використанню сіп панелей терміни будівництва зменшуються, що важливо, коли необхідно звести велике за площею спорудження або цілий комплекс. На північноамериканському континенті застосування sip панелей настільки поширене, що велика частина будинків і споруд в один-два поверхи виконані саме за даною технологією: лазні, кафе, торговельні павільйони, заміські будинки. каркасні будинки львів Канадська технологія будівництва має свої особливості. Її використання дозволяє зводити не тільки каркасні будинки під ключ, а й інші споруди різного рівня складності. Для архітекторів даний метод являє нескінченне поле для експериментів. Будинки з сіп панелей давно зарекомендували себе з позитивного боку по світу, а в нашій країні про них дізналися порівняно недавно. При цьому такі споруди вже користуються популярністю і серед жителів України, адже відносна дешевизна не позначається на якості споруди, будь то житлові будівлі або офісні приміщення. Швидкомонтовані будинки за канадською технологією не поступаються в якості, міцності, комфортабельності і безпеки будівель, виконаним з інших матеріалів. Внаслідок цього виробництво будинків з сіп панелей Львів стрімко зростає.

У скільки обійдеться будівництво споруди

Так як більшість жителів нашої країни не знають, що з себе представляє каркасне будівництво Львів, природно, їм цікаві на будинки з сендвіч панелей ціни. Вони бажають зрозуміти, настільки реальним є такий вид будівництва для звичайної сім'ї, на чому можна заощадити, щоб витрати на будівництво були знижені. будинки з сіп панелей Львів До основних складових будівництва відносяться проект, фундамент, будівельні матеріали, покрівля, комунікації, монтаж, внутрішні оздоблювальні роботи. На каркасні будинки ціна стає відомою після розробки проектно-кошторисної документації, де будуть враховані всі етапи будівництва і необхідні матеріали. На каркасні будинки під ключ розрахунок вартості може бути проведений після остаточного вибору проекту і вивчення ділянки, де будуть проводитися роботи. У розрахунку будівництва будинку під ключ будуть враховані наступні етапи:

 1. Фундаментні роботи Львів. Залежно від типу основи вартість може змінюватися на 20-40%.
 2. Підведення комунікацій, системи каналізації.
 3. Монтаж каркасу, зовнішніх стін і внутрішніх перегородок.
 4. Облаштування даху.
 5. Утеплення, паро- та гідроізоляції стін, даху.
 6. Монтаж системи опалення та вентиляції.
 7. Установка дверей і вікон.
 8. Зовнішня і внутрішня обробка.

Прораховуючи на будинку з сендвіч панелей ціни, необхідно знати, що замовник може заощадити на наступному:

 1. Така конструкція не потребує дорогого фундаменту, так як вага 1 м2 будівлі не перевищує 20 кг. Для подібних будівель досить полегшеного фундаменту, який обійдеться в 3-4 рази дешевше аналогічного, побудованого з цегли.
 2. Тривалість будівництва також впливає на такий показник, як каркасні будинки ціна. Сюди включається виплата зарплати робітникам, їх утримання. Отже, чим менший термін здійснення робіт, тим нижче буде кінцева вартість оплати.
 3. Будинки з сіп панелей мають відмінні енергозберігаючі властивості. За опалення каркасного будинку однієї площі з цегляним доведеться заплатити значно менше.

Позитивні сторони використання сип панелей в будівництві

Чи є переваги у матеріалу - то, що цікавить кожного замовника. Каркасні будинки Львів можна охарактеризувати наступним чином: каркасне будівництво львів

 1. Висока швидкість монтажу. Як свідчать на каркасні будинки відгуки, відмінність їх від будинків з цегли, різних видів блоків, замовнику не доведеться чекати готовності коробки більше року. Такі будівлі будуть готові протягом декількох місяців, в залежності від складності обраного проекту.
 2. Відмінний теплозахист. Завдяки сип панелям, будівлі набагато тепліші аналогів, виконаних з інших будівельних матеріалів Львів. Їм характерна низька теплопровідність, що сприяє постійній підтримці комфортної температури. Взимку їх не треба надмірно опалювати, а влітку охолоджувати з допомогою кондиціонера. В результаті переплата за використання газу і електрики не спостерігається.
 3. При однакових габаритах конструкції зовні, панельні будинки всередині відрізняються більшою площею, ніж аналоги з інших матеріалів.
 4. Будинки з сіп панелей Львів обходяться недорого, в порівнянні з іншими матеріалами. Самі конструкції відрізняються невисокою ціною, а також вони не мають потреби в посиленому фундаменті, що також не може не відбитися на кінцевій вартості споруди.
 5. Будинки не дають усадки, тому, вигнавши коробку, можна практично відразу почати займатися зовнішньою і внутрішньою обробкою поверхонь.
 6. Матеріал для каркасного будівництва Львів досить легкий, тому при проведенні робіт немає необхідності у використанні спеціальної техніки. Всі моменти може виконати вручну бригада з кількох людей.
 7. Sip панелі дозволяють отримати затишні каркасні будинки Львів, де завжди буде комфортно кожному його мешканцю і вони є вигідним вкладенням.

Що з себе представляють сип панелі

Сіп-панелі складаються з пінополістиролу і ОСП панелі. Матеріали склеюються під пресом в 18 т з використанням поліуретану. ОСП виконані з стружки дерева, розташованої в кілька шарів і склеєної між собою різними смолами. Пінополістиролу характерні закриті пори, завдяки яким і повітрю матеріал має слабку тепловіддачу. каркасні будинки відгуки Вироби необхідні при будівництві комерційних і житлових будівель, господарських споруд. В Україні вони виробляються висотою до 3500 мм і шириною від 60 до 220 мм, що враховується при роботі. Для зовнішніх, внутрішніх стін і перекриттів використовується плита різної товщини.За вагою виріб також відрізняється від інших матеріалів. Так, готовий будинок на 170 м2 з сіп панелей матиме вагу 15 т, тоді як цегляний - 60 т. Це дозволяє заощадити на транспортуванні виробів і облаштуванні фундаменту. Тришарова структура панелі дозволяє витримувати великі навантаження. При цьому поздовжня становить до 10 т / м, а поперечна - більше 2 т. Це робить каркасні будинки Львів міцними. Дана структура з пінополістиролом впливають і на теплопровідність. Виріб, товщина якого 120 мм дорівнює цегляній кладці в 2,5 м або залізобетону в 4,2 м. Вогнестійкість сіп панелей набагато вище ніж у дерева. Для самозатухания плити при виготовленні обробляються антипиреном. Панельні стіни протягом години при t до 950 ° С залишаються неушкодженими. Сучасні панелі безпечні і екологічні, так як переважно складаються з дерева, а решті відсоток становлять безпечні смоли і наповнювачі. Пінополістирол також нешкідливий, тому що виробляється з таких же матеріалів, що предмети для побутового використання.

Як побудувати будинок за кілька місяців

Звести каркасні будинки під ключ і заселитися в них можна лише через 3-4 місяці. Це швидкомонтованих технологія, а висока швидкість виконання робіт досягається завдяки: будинки з сендвіч панелей ціни

 1. Будівництво може виконуватися незалежно від пори року.
 2. Домокомплект проводиться на заводі і поставляється на ділянку, де збирається по типу конструктора. Монтуються каркасні будинки Львів всього за 2-3 тижні без залучення важкої техніки.
 3. Будинки не дають усадку і обробку можна починати практично відразу після монтажу будинку.

Каркасне будівництво Львів складається з наступних етапів:

 1. Вибір проекту. Можна підібрати будь-який із запропонованих типових варіантів або замовити розробку авторської моделі будинку.
 2. Купівля домокомплекту. Проводиться після вибору проекту та підписання договору на його виробництво.
 3. Підписання договору на будівельні роботи. Відбувається після узгодження всіх нюансів по проекту. На цьому етапі затверджується перелік необхідних робіт.
 4. Проведення монтажу стін, облаштування даху, розводка комунікацій, установка міжкімнатних перегородок, обшивка стін гіпсокартоном. Залишається тільки укласти підлогове покриття, поклеїти шпалери або пофарбувати стіни, розставити меблі і можна заселятися в комфортний будинок, а також залишити про каркасні будинки відгуки.