Утеплення фасадів будівель. Загальні відомості

Утеплення фасадів Львів: швидко, якісно, з гарантією

Утеплення фасадів Львів в будинку під ключ Львів дозволяє зменшити тепловтрати та скоротити рахунки на оплату теплоенергії. Утеплення фасаду будинку відбувається за допомогою термоізоляційних матеріалів, наприклад, мінеральною ватою або термопластом. Кожен вид термоизоляционного матеріалу має свої переваги і недоліки. Економія місця. Пінопласт товщиною 7-10 сантиметрів по ефективності еквівалентний півтораметрової цегляній стіні. Наші будівельні бригади Львів завжди доступні. Утеплення фасаду має масу переваг:

 • економія будівельних матеріалів. Вартість будівництва зменшується;
 • економія коштів на оплату опалення.

При бажанні рахунки за опалення можна знизити в три рази. Матеріал, який використовується для утеплення фасаду будинку, перешкоджає влітку проникненню жаркого повітря зсередини, зберігаючи комфортну температуру в приміщенні.

Утеплення фасадів. Вартість матеріалів і послуг

У вартість утеплення фасадів Львів закладаються наступні пункти:

 • ціна матеріалів (теплоізоляційних і супутніх: клею, штукатурки, кріплень). Яка, в свою чергу, залежить від якості, технологічних особливостей, фірми-виробника. На утеплення фасаду мінватою ціна буде трохи вище, ніж на утеплення пінопластом;
 • вартість робіт. Залежить від складності, обсягу, досвіду робітників, фірми-підрядника.

Вартість теплоізоляційного пінопласту залежить від товщини плитки і щільності. Чим товщі і щільніше - тим дорожче. Дізнатися яка на утеплення фасаду пінопластом ціна за роботу можна в нашій компанії. Плити пінопласту продаються в упаковках по кілька штук. Плитки можуть бути прямокутної форми у вигляді листів, можуть бути квадратними. Упаковка з 6-10 штук пінопласту щільністю 25 кг на кубічний метр і товщиною в 100 мм. обійдеться вам в 70 гривень. Плитка товщиною в 25 мм і щільністю в 25 кг на куб.м. буде дешевше - 25 грн. за упаковку. Ціна на утеплення фасаду якісними матеріалами завжди буде високою. Також можна скласти кошторис будівельних робіт Львів.

Утеплення фасаду будинку, квартири, зовнішнє утеплення

При виробництві утеплювача для утеплення фасаду будинку використовуються пінопластові кульки, які стискаються під великим тиском в спеціальному верстаті. Вартість пінопластових листів така ж і становить від 25 до 60 гривень за упаковку (6-10 штук). Вартість робіт «під ключ» складе від 500 гривень за квадратний метр. Роботи включають в себе обклеювання плит пінопласту, армування, декорування, нанесення штукатурки, фарбування, а також вартість матеріалів

Утеплення фасаду мінватою. Вартість матеріалів і робіт

Мінеральна вата для утеплення фасадів Львів поставляється в рулонах. Вартість утеплювача з мінеральної вати може складати від 230 до 500 грн за 1 кв. за упаковку. Вартість утеплення фасаду мінватою залежить від бренду і товщини. Вартість робота «під ключ» обійдеться замовнику від 250 до 300 гривень за квадратний метр.

При утеплення фасаду мінватою ціна включає в себе обклеювання мінеральної вати, армування, декорування, нанесення штукатурки і фарбування. Вартість вітчизняної мінеральної вати менше. Іноземні аналоги коштують дорожче. Також мінеральна вата може проводиться у вигляді пресованих прямокутних плит. В упаковці може бути від 6 до 10 прямокутних плит. Плити дозволяють зробити утеплення фасаду мінватою за короткий термін. Вартість упаковки починається від 250 гривень і вище, залежить від товщини і щільності плити.

Утеплення фасаду пінопластом: переваги і недоліки, вартість утеплення

При виробництві теплоізоляційних плит з мінеральної вати додається базальтова крихта. При утеплення фасаду мінватою ціна може залежати від типу матеріалу. Не варто забувати про оплату послуг альпіністів, якщо утеплити потрібно верхні поверхи багатоповерхового будинку без них утеплення фасадів Львів проводити не рекомендується. Вартість робіт по утеплення фасаду мінватою восени і взимку вище, ніж в літній період, так як пов'язано з тривалою підготовкою стін, сушінням поверхні.

Утеплення фасаду. Переваги та недоліки різних матеріалів

Як і будь-який інший матеріал, пінопласт і мінеральна вата мають свої переваги і недоліки. Грунтуючись на цьому кожен для себе сам вирішує який краще використовувати матеріал для утеплення фасаду.

Переваги та недоліки пінопласту

Завдяки тому, що пінопласт є спіненої затверділої масою всередині нього багато пустот, які заповнює повітря, а він поганий провідник тепла. Тому пінопласт є хорошим теплоізоляційним матеріалом для утеплення фасадів Львів. Також він має наступні переваги:

 • невелика вага. Величезна кількість пінопласту можна легко і швидко перенести. Витрати на його перевезення мінімальні. Таким чином вартість утеплення фасаду будинку можна скоротити. Крім цього матеріал для утеплення фасаду пінопластом легко піддається обробці. Це означає, що можна вирізати будь-яку форму;
 • пінопласт не пропускає звук. Хороша звукоізоляція обумовлена ​​особливість виробництва;
 • з його допомогою можна утеплювати не тільки фасади, але і підлоги, стелі, підвали і фундаменти;
 • матеріал не вбирає вологу. Добре переносить агресивні середовища. Чи не схильний до зараження грибком, мохом, цвіллю;
 • низька ціна в порівнянні з іншими теплоізоляційними матеріалами.

Незважаючи на безліч позитивних моментів у утеплення фасаду пінопластом є і негативні сторони:

 • пінопласт - горючий матеріал. Слід вживати необхідних заходів щодо пожежної безпеки;
 • не пропускає повітря. Може стати причиною порушення мікроклімату в приміщенні.
 • Після утеплення пінопластом слід подбати про кондиціонування приміщення; дуже крихкий. Вимагає дбайливого звернення. При монтажі необхідно зміцнювати за допомогою штукатурки;
 • може виділяти неприємний запах. Не слід використовувати пінопласт всередині приміщень.

Переваги та недоліки мінеральної вати

Матеріал застосовується для утеплення фасаду мінватою. Мінеральна вата буває базальтової, скловатою, шлаковой. За рівнем теплоізоляції відрізняються несуттєво. Структура вати має волокнисту основу, яка затримує повітря. Має цілу низку корисних властивостей:

 • погано горить. Тому її застосовують для утеплення фасаду будинку там, де високий ризик загоряння. Деякі типи мінеральної вати здатні витримати температури до 1 тис. Градусів, що робить її хорошим протипожежним матеріалом. Тому утеплення фасаду мінватою проводять там, де є ризик виникнення вогненебезпечної ситуації;
 • екологічність. Застосовується для утеплення житлових приміщень без шкоди для здоров'я;
 • завдяки волокнистої структура матеріал «дихає», що робить його ідеальним для утеплення дерев'яних будинків. Мінеральна вата запобігає гниттю дерева. Утеплення фасаду мінватою добре підходить для районів з вологим кліматом, де завжди сиро;
 • мінеральна вата проста в укладанні, легко ріжеться, швидко приймає форму і не деформується з часом.

Варто відзначити, що на утеплення фасаду мінватою ціна може бути немаленькою. З недоліків мінеральної вати можна відзначити поглинання вологи. Поглинаючи вологу вата втрачає свої теплоізоляційні властивості.

Утеплення фасаду мінватою: як правильно здійснювати роботу

Якщо мінеральна вата вбере в себе 2% води від власної обсягу, то погіршення теплоізоляції складуть близько 10%. Саме це властивість впливає на складність укладання під час утеплення фасаду мінватою. Потрібно використовувати гідроізоляційний шар, ретельно закладати шви, застосовувати пароізоляцію. Також до нестачі можна віднести утворення пилу. Тому утеплення фасаду мінватою не проводять для відкритої теплоізоляції.

Утеплення фасаду будинку. Технології та інструкції

Утеплення фасаду пінопластом починається з виїзду спеціаліста. Наші фахівці готові приїхати на об'єкт, провести оцінку, порадити правильно вибрати теплоізоляційний матеріал. Наша компанія використовує тільки якісні і перевірені часом матеріали: пінопласт товщиною від 50 до 100 мм., Мінеральну вату товщиною 50, 80 і 100 міліметрів. У нашій компанії можна замовити утеплення фасаду ціна на неї буде демократичною і доступно. Потім слідує етап підготовки стін.

Важливий етап під час утеплення фасаду пінопластом. Нові будівлі не вимагають ретельної обробки поверхонь. Старі будівлі мають тріщини, цвіль і грибок, нерівності. Від усього цього випливає позбутися, щоб теплоізоляційний матеріал щільно прилягав до поверхні. Необхідно багато витратних матеріалів, клею. У деяких випадках ціна на утеплення фасаду коштують дорожче матеріалу для теплоізоляції. Після того, як стіни підготовлені встановлюється цокольна арматура. Для цього використовуються планки, дюбеля, з'єднувальні елементи, роблять отвори. Також необхідно обробити віконні прорізи, встановити укоси, щоб запобігти потраплянню води на теплоізоляційний матеріал.

На наступному етапі утеплення фасаду пінопластом відбувається монтаж теплоізоляційного матеріалу. Утеплювач укладається на клейову основу і закріплюється міцними пластиковими цвяхами. Металеві цвяхи намагаються не використовуватися, тому що метал добре проводить тепло і може послужити причиною проникнення холодного повітря в приміщення. У нас утеплення фасаду ціна Львів доступна для всіх.

На останньому етапі утеплення фасаду пінопластом проводиться армування поверхні і декорування стін з утеплювачем. Витратні матеріали для цього купуються окремо. Наша компанія використовує якісні матеріали від провідних виробників.

Утеплення фасадів Львів. Поради та рекомендації фахівців

Утеплення фасаду пінопластом найкраще проводити влітку, в суху погоду. Це зменшить витрати, і підвищить якість робіт. Рекомендується використовуватися тільки якісні компоненти, перевірені, від відомих брендів. Не можна порушувати технологію укладання утеплювального матеріалу. Для проведення робіт необхідна кваліфікація і досвід.

Утеплення фасаду мінватою ціна та фасадні роботи у Львові

Також утеплення фасаду пінопластом, гаражів, приватних будинків, ангарів, можна провести самостійно, не звертаючись за допомогою до фахівців. Однак, ще потребує детального вивчення інструкцій і технології по укладанню пінопласту або мінеральної вати. Порушення технології укладання може призвести до зниження терміну експлуатації. Звернувшись до наших фахівців можна бути впевненим в якості робіт. Ми утеплимо стіни фасади будь-якої будівлі «під ключ» за мінімально короткий термін. У нашій компанії на утеплення фасадів Львів ціна найнижча в регіоні.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити