Що таке металопластикові вікна. Їх класифікації

Металопластикові вікна Львів: збереження тепла в оселі

Коли закінчено будівництво Львів, потрібне встановлення вікон, монтаж даху Львів.

Все більшої популярності набувають металопластикові вікна Львів, які прийшли на місце дерев'яним стеклопакетам. Їх популярність пояснюється тим, що на металопластикові вікна Львів ціни низькі при їх величезні переваги перед простими дерев'яними вікнами. Складається пластикові склопакет з наступних компонентів:

 • стулки і віконні рами. При їх виробництві застосовується полівінілхлорид. Підставою вікна є рама, а стулка - це рухомий механізм, які відкриває і закриває вікно. Кріпиться до рами;
 • склопакета. Він складається з декількох вікон, які скріплені між собою. Являють собою монолітну герметичну конструкцію, всередині якої знаходяться роздільники встановлені по периметру скла;
 • фурнітура склопакета. Механізми за допомогою яких відбувається відкривання і закривання металопластикові вікна. Також вони управляють стулками, які фіксують вікно в потрібному положенні.

Металопластикові вікна Львів класифікуються за кількістю стулок. Чим їх більше, тим більше розмір склопакета. Наприклад, на лоджіях і балконах пластикові вікна мають 4 і більше стулок. Для звичайного віконного отвору досить 2-3 стулки.

Бувають металопластикові вікна з однієї стулки. Економічний варіант. Можна замовити відкриваються або закриті вікна Львів. Застосовується рідко, в основному в приватних домоволодіннях, в господарських будівлях. Так як кожна стулка має свій власний механізм відкривання-закривання, то це сильно впливає на ціну. Склопакети з стулками коштують дорожче.

Пластикові вікна ціни Львів. Вартість послуг по установці

На металопластикові вікна Львів ціни залежать від профілю з якого вона виготовлена, фірми-виробника, розміру, кількість стулок, кількість камер, товщини армування, товщини скла.

Металопластикові вікна Львів ціни на стандартного двостулкового вікна з одного відкривається стулкою, з трьох камер становлять від 2800 гривень. Без урахування робіт по установці. Вікно з трьох секцій для вітальні кімнати, з одного відкривається секцією обійдеться від 3900 гривень без урахування установки.

Максимальна ціна за такі металопластикові вікна можуть досягати 8-10 тис. Гривень. Щоб засклити балкон або лоджію, потрібно розраховувати на суму від 6500 гривень. За цю суму ви отримуєте трикамерні вікна Львів з двома відкриваються секціями.

Пластикові вікна Львів ціни найкращі від виробника

Металопластикові вікна Львів ціни на установку залежить від розміру вікна, тривалості і складності робіт. Для стандартного склопакета вартість установки складає від 450 гривень. Для вікна в вітальню вже дорожче - від 660 грн.

Металопластикові вікна Львів ціни на скління балкона або лоджії можуть бути від 1500 гривень. Виїзд заміряють і доставка матеріалу здійснюється безкоштовно в більшості випадків. У нас на пластикові вікна ціни Львів завжди низькі і доступні.

Вікна пластикові. Переваги і недоліки

Сьогодні металопластикові вікна Львів або ПВХ-вікна перестали бути розкішшю, а стали необхідністю. В результаті зростання цін на теплопостачання люди все частіше прагнуть замінити свої старі дерев'яні вікна на пластикові склопакети. Ось деякі переваги вікна Львів:

 • Довговічність. Якісний монтаж і виробництво впливають на термін служби, який становить мінімум 50 років;
 • Екологічна чистота. Існують байки про те, що металопластикові вікна та алюмінієвий профіль шкідливі для здоров'я, але це так і не було доведено. Кожне виробництво пластикових вікон має відповідні дозвіл та сертифікати екологічної безпеки. Профіль Rehau, який застосовується при виробництві пластикових вікон абсолютно нешкідливий для здоров'я і не виділяє ніяких шкідливих речовин в навколишній простір.
 • Герметичність. При виробництві вікна Львів застосовуються гумові ущільнювачі, які захищають приміщення від попадання пилу і бруду з вулиці. Крім цього гумові та силіконові ущільнювачі знижують рівень шуму. Рекомендується купити вікна пластикові тим, хто проживає поблизу жвавих автострад, шкідливих виробництв, галасливих вокзалів, аеропортів, торгових центрів.
 • Не вимагає складного догляду. На відміну від дерев'яних вікон пластикові вікна не потрібно фарбувати, покривати захисним шаром, полірувати і утеплювати.
 • Невелика вартість. Сьогодні ціна на вікна пластикові знизилися. Їх може придбати будь-хто. У порівнянні з дерев'яними евроокнами на пластикові вікна ціни Львів дешевше.
 • Пожежна безпека. При виробництві пластикових вікон використовуються негорючі матеріали. Вікна пластикові і профіль також виготовлений з негорючих матеріалів. У разі загоряння герметичні прокладки не дають повітряному потоку з вулиці проникнути в приміщення і збільшити площу загоряння.

Вікна пластикові для котеджу, квартири

Однак, крім переваг пластикові вікна мають і недоліки. Хоч їх і не так багато:

 • Вікна пластикові володіють повною герметичністю. Це переваги і недолік одночасно. Металопластикові вікна Львів без відкриваються секцій перешкоджають циркуляції повітря. В результаті може утворюватися грибок, цвіль. У приміщенні з газовим обладнанням в разі витоку газу він може накопичуватися, що може привести до вибухонебезпечної ситуації. Рекомендується використовувати вікна пластикові в яких є секції з функцією провітрювання, коли верхня частина секції відкривається на кілька сантиметрів. Це дозволить повітрю нормально циркулювати в приміщенні.
 • Неможливий частковий ремонт. Пошкодження скла (подряпини, потертості, відколи, тріщини), виправити самостійно не вийде. Доведеться скористатися послугами фахівців або міняти вікна пластикові повністю. У дерев'яних склопакетах заміна скла не становить особливих проблем. Також для ремонту механізму відкривання доведеться викликати фахівців. Відремонтувати вікна пластикові Львів ціна може виявитися високою, з заміною закриває механізму.

Металопластикові вікна. Технології виробництва і монтажу

Вікна пластикові можна встановити самому, це допоможе заощадити значну суму коштів (від 700 до 2500 гривень). Однак, монтаж необхідно проводити з дотриманням всіх ГОСТів і стандартів. Встановити пластикові вікна можна в кілька етапів:

 • виміри. Потрібно точно заміряти отвір вікна і відняти від бічних і верхнього країв по 1,5 сантиметра. Вони необхідні для заповнення монтажної піни, щоб пластикові вікна були надійно закріплені в отворі. Знизу залишаємо 3 сантиметри для підвіконня і відливів;
 • замовлення вікна. Після того як виміри завершені. Необхідно віднести їх до виробника, який виготовить вікна пластикові згідно вказаним розміром. Не забудьте вказати скільки стулок повинні мати відкривається механізм, провітрювання, кількість камер і профіль;
 • демонтаж. Після того як нові вікна пластикові доставлені можна приступати до демонтажу старого вікна. Дотримуйтесь техніку безпеки, щоб не поранитися осколками. Якщо вікно дерев'яне, то рекомендується спочатку зняти скла, потім розібрати вікна Львів, знімаючи секції з петель;
 • зачистка прорізу вікна. Віконний отвір необхідно ретельно зачистити від сміття і старої штукатурки, щоб нові вікна пластикові добре встали в отвір. Найкраще для цього застосувати спеціальний інструмент, наприклад перфоратор з насадкою-лопаткою. Після очищення, потрібно перевірити рівнем відхилення. Якщо буде кут нахилу, то вікна пластикові не зможуть нормально функціонувати;
 • установка нового пластикового склопакета. Остаточний етап. Установка нового вікна Львів. Найкраще цю процедуру проводити удвох. Вікно важить 50-80 кілограмів і одному підняти його проблематично.

Після того як металопластикові вікна Львів встановлені, необхідно його закріпити і залити порожнечі монтажною піною. Закріпити вікна пластикові можна двома способами: монтажними анкерами і дюбелями, які впроваджуються в стіну і розпірні механізмами. Деякі комбінують два види кріплень.

Вікна Львів напряму ціни заводу

Для стандартного вікна використовується три монтажних анкера з боків і по два зверху. Потім можна приступати до установки підвіконь і відливів. Штукатуримо, при необхідності офарблюємо. Перевіряємо працездатність відкривається механізму. Якщо все добре, то значить вікна Львів встановлені правильно.

Металопластикові вікна. Рекомендації та поради

На кухні, особливо, якщо у вас газова плита, встановлюйте вікна пластикові з провітрюванням. Це дасть можливість циркулювати повітрю навіть взимку. Не економте. Дешеві вікна пластикові мають погану ізоляцію від шуму і пилу, випускають тепло. Ефект від них нульовий. Якщо є можливість, замовте п'ятикамерні склопакети. Через такі вікна шум з вулиці не проникає в приміщення. На такі пластикові вікна ціни Львів будуть трохи вище, але зате вони мають кращу ізоляцією.

Перш ніж зробити вибір, вивчіть ринок, почитайте відгуки інших користувачів. Не можна віддатися на волю випадку і звертатися в першу-ліпшу компанію. Замовлення вікон починається з дзвінка.

Пластикові вікна ціни Львів від виробника, німецькі профілі

Звертайтеся до нас, ми допоможемо вам підібрати потрібні вікна пластикові, розповімо про ціни, знижки. До ваших послуг заміряє, який безкоштовно приїде у зручний для вас час. Ми виготовляємо вікна пластикові на сучасному обладнанні з використанням кращого профілю за максимально короткий термін. Установка за кілька годин. Надається гарантія якості. Ви завжди можете купити пластикові вікна у нас за низькими цінами.

Також у нас можна замовити стяжку Львів.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити