Навіщо потрібна тротуарна плитка. Види бруківки

Тротуарна плитка Львів купити від виробника

Після завершення будівництва Львів потрібне облаштування території. Немає жодної дачної ділянки, де б не застосовувалася тротуарна плитка Львів. Сучасне обладнання та матеріали дозволяють виготовляти безліч видом тротуарної плитки.

Сьогодні плитка тротуарна Львів - це якісний, довговічний і надійний будівельний матеріал. З його допомогою на садових ділянках стало можливим створити гарну доріжку. А залежно від вживаної при виробництві технологій і матеріалів виходить той чи інший вид бруківки:

 • бруківка виготовлена ​​за допомогою вібролиття;
 • пресована плитка тротуарна або бруківка;
 • бруківка з натурального каменю.

Вибролитая бруківка виготовляється з використанням спеціальних віброформи. При виробництві використовуються еластичні матеріали. Отримана при такому способі виробництва тротуарна плитка Львів імітує дерево або цегла.

Добре підходить для використання в якості покриття прибудинкових територій на дачних ділянках, викладання доріжок. При виробництві вибропрессованной плитки застосовується бетонний розчин, який заливається в форму. Потім та форма поміщається під прес, де під високим тиском і вібрацією формується плитка.

Отримана плитка має гострі кути і шорстку поверхню. Така тротуарна плитка зазвичай використовується для обробки мостових, тротуарів і площ. Плитка тротуарна з граніту проводиться з натурального каменю. Це міцний і довговічний матеріал. Добре переносить агресивне середовище: перепади температури, опади, вологість. Володіє великим терміном експлуатації. При укладанні не потрібні додаткові матеріали для захисту. Плитка тротуарна Львів з граніту може знаходиться в хорошому стані більше 25 років.

Тротуарна плитка. Переваги і недоліки

Сучасна тротуарна плитка має цілий ряд корисних переваг:

 • стійкість до агресивного середовища. Добре витримує перепади температур, що дозволяє використовувати плитку в країнах з жарким і холодним кліматом;
 • екологічна чистота. Тротуарна плитка виробляється з використанням натуральних, природних компонентів, що не заподіюють шкоди здоров'ю тварин і людям. Матеріали використовувані в бруківці не завдають шкоди навколишньому середовищу;
 • плитка тротуарна добре переносить прямі сонячні промені. На відміну від асфальтового покриття, який починає плавитися під впливом прямих сонячних краще, тротуарна плитка не плавиться і не деформується.

Окремо варто розповісти про переваги, які має тротуарна плитка Львів з граніту:

 • гранітна плитка перешкоджає підйому ґрунтових вод;
 • не завдає шкоди для грунту, навколишнього середовища. Чи не перешкоджає газообмінним процесам;
 • тротуарна плитка з граніту не вицвітає з часом. Навіть через десятки років вона збереже свій первісний колір і відтінок;
 • має унікальний, природний візерунок;
 • при необхідності тротуарна плитка з граніту легко демонтується і укладається заново; має дуже високу міцність.

Але є і недоліки - гранітна плитка тротуарна дуже дорого коштує. Однак, її висока вартість компенсується довговічністю і високою якістю. Гранітну плитку не потрібно ремонтувати або укладати окремі елементи в разі пошкодження окремих ділянок покриття. Також з недоліків можна відповісти просідання окремих ділянок в разі, коли укладка бруківки Львів пройшла невірно.

Плитка тротуарна Львів: вартість встановлення бруківки

Відбувається таке часто, в результаті потрібна майстерність і досвід, а інакше доведеться витрачати час і сили на виправлення помилок і покласти плитку правильно. При мінусовій температурі на поверхні плитки накопичується конденсат, який утворює тонку кірку льоду. В результаті поверхня стає слизькою, підвищується травмоопасность. Вирішити цю проблему можна за допомогою реагентів або в ручну акуратно сколювати лід не пошкодивши при цьому поверхню брусчаткі. Укладка бруківки вимагає майстерності і досвіду. Рекомендується скористатися послугами фахівців, які зможуть це зробити якісно і швидко.

Бруківка Львів. Особливості вибору і правильного укладання

Так як і мурування стін з цегли варто вибрати хорошу цеглу, так і перед тим, як зробити остаточний вибір на користь тієї чи іншої тротуарної плитки або бруківки необхідно ретельно вивчити її характеристики: з якого матеріалу вона зроблена, яку вагу може витримати плитка або бруківка. Розрахована чи плитка на вагу автомобіля або тільки на вагу людини. Від цього залежить за якою технологією буде проводитися укладка бруківки. Як поводиться плитка в різні пори року. Що потрібно для того, щоб її правильно покласти, чи потрібно обрізати краю, облямовувати краю бордюром.

Відповіді на всі ці питання можна знайти в інтернеті, але краще звернутися до наших консультантів. Вони допоможуть підібрати потрібну тротуарну плитку виходячи з поставлених цілей і переваг. Зорієнтують в цінах. Укладка тротуарної плитки або бруківки вимагає вирішення деяких проблем, наприклад, необхідно вирішити куди буде відводитися дощова вода. Така плитка не вбирає воду, тому неправильна укладка бруківки Львів може привести до підтоплення фундаменту будинку, а це може призвести до його руйнуванням.

Укладка тротуарної плитки: підготовка і формування тротуарів

Для вирішення цієї проблеми застосовуються ливневки або водостоки. За допомогою відсотків дощову воду можна направити в будь-яке місце. Для того, щоб укладка тротуарної плитки була якісною необхідна підготовка, яка включає в себе не тільки підвіз матеріалів, але і розробку плану дій. Найкраще підготувати карту ділянки, де планується укладання бруківки, в невеликому масштабі. Це допоможе мати наочне уявлення скільки необхідно витратити матеріалу на різних ділянках. Те ж саме стосується, коли потрібна укладка бруківки.

Тротуарна плитка. Укладка, технології, особливості та рекомендації

Тротуарну плитку можна покласти самостійно, не вдаючись до допомоги до професіоналів. Перше, що потрібно зробити - це підготувати територію. Місце, де буде відбуватися укладка тротуарної плитки повинна бути розчищена від сміття, коренів, чагарників. Потім необхідно вирівняти ділянку за допомогою рівня.

Якщо необхідно ухил, то слід простежити, щоб він йшов від будинку, а не до нього, інакше фундамент будинку постраждає від стічних вод. Укладка бруківки повинна проходити за тими ж правилами. Після вирівнювання території необхідно вбити кілочки і натягнути між ними мотузку, враховуючи рівень нахилу, якщо такий є. Мотузка потрібна для того, щоб можна було візуально визначати висоту, яка необхідна для того, щоб укладка бруківки Львів пройшла рівно і не вийшла за межі робочої зони.

Бруківка Львів: гранітна, клінкерна, з натурального каменю, широка кольорова гама

Наступним етапом буде встановлення бордюр. Бордюри встановлюються по мотузці на певну висоту, зазвичай на 5-7 см вище рівня на якому знаходиться бруківка Львів або тротуарна плитка. Зробити ділянку укладання рівним можна за допомогою різних матеріалів. В основному застосовується пісок або щебінь. Після цього територію необхідно полити водою і утрамбувати за допомогою віброплити. Таким чином готується основу, подушка на якій буде укладка тротуарної плитки. Чим якісніше підставу, тим краще і довше буде лежати плитка. Не варто порушувати технологію вирівнювання, це призведе до перекосів, провалів і бруківка Львів буде пошкоджена. Після того, як підставу, де буде відбуватися укладка тротуарної плитки підготовлено і ущільнено слід зміцнити бордюри. Робиться це за допомогою цементного розчину з додаванням піску. Пропорція приблизно 1 до 4 (1 частина цементу і 4 частини піску). Кількість цементного розчину і висота засипки залежить від бордюру. Однак, чим більше розчину, тим надійніше буде закріплений бордюр. Отриману суміш потрібно розрівняти, щоб кількість розчину розподілилося рівномірно.

Починається основний етап - укладка бруківки Львів. Важливо правильно покласти перший ряд плитки. Саме по ньому будуть рівнятися всі наступні ряди. Якщо перший ряд плитки покладений неправильно і криво, то вся територія буде покрита неправильно. Краще витратити трохи більше часу на укладання першого ряду, ніж потім переробляти всю зону укладання. Укладається плитка або бруківка Львів максимально точно, із застосуванням рівня, вирівнюється по площинах. Для міцної усадки плитки на «подушку» застосовується гумовий молоток, яким постукують по поверхні плитки. Після закінчення роботи неминуче виникають великі шви, особливо між бордюром і плиткою. Проблема вирішується за допомогою суміші цементу і піску, яким заповнюють утворилися шви. Пропорція суміші - на 1 частину цементу 2 частини піску.

Укладка тротуарної плитки. Вартість робіт і матеріалів

Укладка бруківки Львів, як і плитки - це ціле пасмо робіт. В середньому вартість укладання тротуарної плитки обійдеться замовнику від 180 гривень за квадратний метр. Укладка бруківки з граніту обійдеться в середньому від 250 грн. за кв.м.

Укладка бруківки Львів, встановлення поребриків, тротуарної плитки

Додаткові роботи оплачуються окремо. Наприклад, виїмка грунту з ділянки, де буде відбуватися укладання плитки обійдеться від 60 гривень за квадратний метр. Вирівнювання територією укладання щебенем буде коштувати від 50 гривень за квадратний метр. Вартість установки бордюру - 70 гривень за погонний метр.

Обов'язковий компонент лівневка або водостік. Його установка обійдеться від 80 гривень за погонний метр. Якісну купити бруківку Львів можна в нашій фірмі за низькими цінами. Також наша будівельна компанія Львів надає послуги з ремонту тротуарної плитки. Вартість такої послуги договірна і вона залежить від характеру і ступеня пошкоджень. Зателефонуйте нам і вам гарантована якісна укладка бруківки за доступними цінами.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити