Зразки одноповерхових проектів

Площа: 275 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 156 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 99 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 126 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 135 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 148 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 280 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 189 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 189 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 197 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 430 м2
Кімнати: 8
Санвузли: 4

Детальніше

Площа: 159 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 281 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 255 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 3

Детальніше

Площа: 175 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 275 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 158 м2
Кімнати: 6
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 200 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 4

Детальніше

Площа: 297 м2
Кімнати: 5
Санвузли: 2

Детальніше

Площа: 175 м2
Кімнати: 4
Санвузли: 3

Детальніше

Проекти одноповерхових будинків

Проекти одноповерхових будинків розташовуються в інтернеті. Вони ефектні і комфортні. Але, зібравшись побудувати житло, на них покладатися не варто, краще замовити проекти одноповерхових будинків у перевірених компаній. проекти одноповерхових будинків Будинки в один рівень досить затребувані замовниками, особливо тими, у яких в родині є діти або люди похилого віку. У них відсутні сходи, тому дані варіанти більш безпечні і відкривають вільний доступ для кожного мешканця до будь-якого приміщення. На проекти одноповерхових будинків, як і інші варіанти житла, складаються з пакету робочої документації, в який входять архітектурний, конструкторський та інженерний розділи. Кожен із зазначених розділів має креслення, інструкціями до них і поясненнями. Без такого проекту можна домогтися дозволу на проведення робіт і після їх закінчення ввести житло в експлуатацію. План одноповерхового будинку - можливість попередньо, ще до початку будівельних робіт Львів, побачити майбутнє житло, контролювати терміни та витрати. Проекти одноповерхових будинків важливі, так як від грамотного їх виконання залежить кінцевий результат всієї роботи. Будинок можна побудувати за типовим або індивідуальним проектом. Кожен варіант по-своєму гарний, тому вибирати варто виходячи з переваг і матеріальних можливостей. У будь-якому випадку, власне житло - це завжди краще квартири в багатоповерхівці, так як воно надає більше можливостей для своїх мешканців.

У скільки обійдеться будівництво будинку

Перш ніж приступити до будівельних робіт, замовнику необхідно розуміти кінцеву суму зведення будинку. Можливо, варто розглянути план одноповерхового будинку у простішому виконанні або ж більш цікаві одноповерхові будинки з мансардою, гаражним приміщенням, терасою. проекти будинків одноповерхових Проекти будинків одноповерхових пропонуються вже готові, але завжди є варіант продумати індивідуальне замовлення. Купівля типового проекту вийде дешевшим, ніж складання авторського задуму. До того ж, швидше за все, він вже був використаний, і є гарантія, що при будівництві вдасться уникнути позаштатних ситуацій. При цьому індивідуальний варіант завжди цікавіший, так як враховує політ фантазії майбутніх власників житла. Щоб зрозуміти, у скільки обійдеться розробити план будинку одноповерхового, необхідно розуміти, з яких пунктів складатиметься проект, чи буде він включати візуалізацію. Сучасні проекти одноповерхових будинків складаються виходячи з:

  1. Побажань членів сім'ї замовника щодо поверховості та стилю майбутнього житла.
  2. Геодезичних і геологічних особливостей ділянки, на якому планується зведення будинку (площа, рельєф, наявність сусідніх будівель, рівень грунтових вод).
  3. Присутніх або планованих об'єктів інженерної інфраструктури, до яких відносяться каналізація, газо- і водопостачання.
  4. Наявність господарських будівель, з урахуванням тих, які тільки плануються до будівництва (літня кухня, гараж, альтанка, хозблок).
  5. Виду будівельних матеріалів Львів і оздоблювальних, що плануються до застосування.
  6. Чим більше особливостей буде враховано в проекті, тим вищою буде його остаточна вартість.

Переваги і мінуси проектів будинків в один поверх

Іноді люди вважають, що невисокі будинки суттєво поступаються більш презентабельним будівлям в два рівня. Але, насправді, грамотне проектування і стильна архітектура здатні виділити будинок в один поверх на тлі більш високих будівель. До того ж, одноповерхові будинки володіють наступними перевагами в порівнянні з більш масивними спорудами:

  1. На їх будівництво потрібно меншу кількість часу і зусиль.
  2. Технологія будівництва відрізняється простотою.
  3. Відсутність які становлять небезпеку і незручність для дітей, літніх людей та членів сім'ї з обмеженими можливостями сходів.
  4. Менша вага конструкції, що не вимагає посиленого фундаменту.{C}
  5. Можливість проведення робіт на грунтах незалежно від несучої здатності.
  6. Простота при виконанні ремонту.
  7. Економія в опалювальний сезон коштів.

план одноповерхового будинку Дані переваги привертають власників потужних ділянок і прихильників чітких і простих архітектурних форм. Але, при цьому можна виділити і негативні сторони одноповерхових будівель:

  1. Займається велика частина території, яку більш цікаво було б використовувати під посадку рослин, облаштування басейну.
  2. При нерівному рельєфі ділянки - проведення додаткових робіт по його вирівнюванню.
  3. Близьке розташування статі до грунту вимагає укладання гідроізоляційного і утеплювального матеріалу.
  4. При необхідності збільшення житлової площі будинок в один рівень можна збільшити переробкою горищного приміщення в мансарду, якщо дозволяє кроквяна система. Прибудова нових кімнат додатково займе частину землі, що не завжди зручно для замовника. Тому, розглядаючи на одноповерхові будинки проекти, варто вибрати такий, де існує можливість розширення без порушення естетичності споруди.

Яким може бути проект будинку в один рівень

Сучасні проекти одноповерхових будинків можуть бути дуже різними, і кожен замовник може вибрати проект виходячи зі своїх вимог і можливостей ділянки. План одноповерхового будинку може мати у своєму розпорядженні цокольним поверхом, де будуть розташовані комора, спортзал, більярдна, сауна, міні-кінотеатр. Цоколь не розглядається як окремий поверх і не впливає на поверховість будинку, тому, грамотно облаштувавши підземну зону, її цілком можна додати до загальної площі будинку. Через відсутність можливості організації природного освітлення, а також необхідного рівня вентиляції тут не варто розміщувати житлові кімнати. проекти одноповерхових будинків з мансардою Мансарда також з точки зору архітектури не розглядається в якості повноцінного поверху і дає меншу площу, ніж нормальний другий рівень, але тут можна облаштувати затишні спальні, дитячу кімнату, гостьову, робочий кабінет, комору. При наявності в сім'ї автомобіля, житло повинне бути доповнено гаражем, розташованим відокремлено або прилеглим до будівлі. При складанні даної планування слід врахувати, щоб до гаражного приміщення доступ був і з вулиці, і зсередини будинку, щоб в негоду було простіше дістатися до транспортного засобу. Проекти одноповерхових будинків з терасою досить популярні серед замовників. На облаштованій території можна приймати гостей або збиратися родиною за обідом або під час вечірнього чаювання.

Що враховується при розробці плану житла в один рівень

проекти одноповерхових будинків з терасою Розглядаючи одноповерхові будинки, слід звернути увагу на розташування кімнат і то, як вони між собою взаємодіють, як пов'язані з коридорами, верандами, санвузлами, коморами. Чи не останніми моментами є і такі:

  1. Особливості ландшафтного дизайну двору.
  2. Розташування відносно рози вітрів і сторін світла.
  3. Чи є на території інші споруди.
  4. Прив'язка до інженерних і комунікаційних систем.
  5. Площа і форма будівлі.
  6. Можливість при потребі в майбутньому збільшити простір.

Незалежно від того, який з проектів будинків одноповерхових буде обраний, головне - щоб він був комфортний і до душі кожному його мешканцю.