Все почалось з того, що 2016 року двоє старих друзів, два спецілісти у сфері будівництва і торгівлі вирішили знайти максимально вигідний підхід до будівництва надійного приватного будинку. Це був спосіб заощадити кошти на будівництві власного будинку без втрати якості і довговічності: з однієї сторони визначили максимально недорогоі і при цьому надійні технології будови, з іншої сторони знайшли прямих виробників і постачальників будматеріалів по максимально низьких цінах без лишніх посередників.

Так виявилось, що результат більш ніж достатній для того, щоб пропонувати його іншим і заробляти на цьому. Після розрахунків виявилось, що наша ціна будівництва на 10-50% нижча, ніж в інших компаній, які використовували подібні надійні технології будівництва, також варто зазначити, що це з дотрманням і українських державних норм будівництва, і з врахуванням євростандіртів! Ми досягнули рівня невисокої ціни при реально високій якості.

Спершу будувати почали своїм друзям, потім перейшли на знайомих, додали трохи реклами і в кінцевому результаті дійшли до рівня будівельної компанії, яка кожного року керує будівельними процесами на більш, ніж 30 нових об’єктах. Це не є дуже багато, як для м. Львів, але з врахуванням того, що всі наші клієнти задоволені співпрацею, з врахуванням того, що ми не отримали жодного негативного відгуку - це вагома цифра. Все, що робимо - робимо відповідально.

Кожен, кому ми будуємо, буде особисто знайомий з засновниками компанії, з прорабом, з інженером, з проектантом, з геодезистом. Або ж, буде знайомий тільки з одним засновником, а решта людей просто виконуватимуть замовлені роботи.

Вам варто до нас звернутись, якщо Ви хочете отримати якісний будинок з прямими кутами, з необхідним класом бетону у фундаменті та на перекриттях, з дотриманням технології будівництва, з дотриманими термінами будівництва, з відсутністю простоїв, без зауважень від сусідів, без лишніх запитань.

Якщо Ви шукаєте хто зробить дешевше - спершу задайте собі питання: що буде, якщо після накриття даху трісне фундамент, що буде якщо після мурування будинок просяде на одному куті, як перевірити, що Вам привезли бетон необхідного класу і він не почне сипатись через 1 рік... Дешевше є дуже багато виконавців, але таких виконавців, які володіють навиками будівельного інженера, проектанта, таких, які мають чітке розуміння який фундамент будувати на сухому грунті, який на глині, який на торфі, який на водянистій землі...  для вирішення цих основних питань необхідно аналіз геодезиста і декілька десятків рядків формул і розрахунків. Це ми і робимо перед початком будови, чи роблять таке інші?

В будь-якому випадку - телефонуйте, задавайте питання, консультуйтесь, саме з цього починається успішна співпраця і будівництво надійного будинку.

Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити

Будівельна компанія Львів

Забудовники Львів можуть сьогодні запропонувати досить широкий перелік послуг, які здійснюються їх співробітниками. Для замовників це дуже зручно, так як одна будівельна компанія Львів повністю відповідає за весь етап проведення робіт, що призводить до більш якісного результату їх виконання, а також до економії коштів. будівельна фірма Для самих організацій це також вигідно, тому вони прагнуть до постійного розширення переліку своїх послуг. Хоча це не настільки просто, як може здатисязі сторони. Будь-який новий вид діяльності потребує ліцензування, якщо дана послуга не підпадає під наявну групу будівельних ліцензій. Сьогодні такі документи видаються на будівництво споруд і будівель, архітектурне і ландшафтне проектування, проведення вишукувальних та геодезичних робіт. В основі діяльності будь-якої будівельної фірми лежить будівництво будівель і споруд. До переліку таких об'єктів входять квартири, заміські будинки, котеджі, особняки, приміщення комерційного призначення, виробничі споруди, склади, гаражі, сауни, лазні, басейни. Без наявності ліцензії на зведення будівель, навіть при наявності висококласних фахівців компанія не може виконувати даний вид діяльності. Вишукувальні та геодезичні роботи також можуть супроводжувати процес зведення будівель. З їх допомогою вивчаються властивості грунту, глибина грунтових і підземних вод, визначається оптимальне місце для будівлі, проведення комунікацій. Одним з етапів будівельних робіт є створення проекту. Щоб замовнику не довелося шукати спочатку проектну організацію для складання плану будинку, а потім вже з ним розглядати, кому довірити зведення споруди, багато будівельних компаній Львова набирають в штат відповідних фахівців і отримують дозвіл на ландшафтне та архітектурне проектування.

У скільки обійдуться роботи будівельної компанії

Задумуючи будівництво будинку, замовники цікавляться розцінками на послуги забудовників Львів. Всі будівельні фірми у львові мають прайси з цінами. У більшості випадків з ними можна ознайомитися на сайті компанії. Якщо ж там розцінки там не вказані, іншим варіантом вирішення такого питання є уточнення розцінок по телефону або при особистій зустрічі з представниками фірми. будівельні компанії Львова Подумуючи замовити послуги будівельної компанії Львів, замовники хочуть, щоб ціни були доступними і об'єктивними, не відрізнялися великими накрутками, і при цьому виконання робіт компанією будівельників було на високому рівні. Якщо на внутрішні роботи ціни залишаються відносно стабільними протягом року, то вуличним заходам з наближенням холодів властиво зниження вартості. При цьому зростають ризики будівельної фірми. На формування цін на роботи, пов'язані зі зведенням будинку, крім сезонності, впливають:

 1. Загальний обсяг замовлення. Великий обсяг в більшості випадків передбачає знижку, так як всі забудовники Львів мріють про постійну зайнятість.
 2. Наскільки складні умови праці. Сюди входить віддаленість об'єкту від «цивілізації», тобто наскільки довго добиратися до будівництва. Висотні заходи також вимагають певних навичок, тому ціни на подібні роботи помітно вищі. Якщо при демонтажі старого будинку клієнт просить зберегти цеглу, щоб використовувати її для нової споруди, такі роботи також обійдуться дорожче.
 3. Стабільність валюти. Розрахунок з будівельниками ведеться в гривнях, але, якщо дорожчають імпортні матеріали, незалежно від регіону будівельна компанія у Львові відповідно піднімає ціни на послуги.
 4. Скільки необхідно часу на те, щоб вирішити це завдання. Кожен вид робіт передбачає певну складність і, відповідно, займає певний час на виконання, що відбивається і на такому показнику, як ціна.
 5. Які будівельні матеріали Львів будуть використані при зведенні будівлі та їх кількість. Щоб не помилитися з ціною, весь імпортний матеріал краще закупити відразу або ж закупівлю доручити виконавцю. Майстри з досвідом постійно роблять закупівлі в одних і тих же магазинах, тому мають персональні знижки.
 6. Якщо виставлений прайс здається замовнику високим - завжди можна звернутися до виконавця за роз'ясненнями. Хороший майстер завжди в курсі, за що просити гроші, а клієнт, не будучи професіоналом, завжди може зажадати роз'яснень.

Переваги будівельної компанії

Перш ніж шукати, хто буде займатися зведенням будівлі, варто вивчити інше питання: якими перевагами відрізняються будівельні компанії Львова. будівельні фірми львів До переваг будівельних компаній Львів варто віднести наступне:

 1. До початку проведення робіт фахівцями компанії складається кошторис, завдяки якій ще до початку будівництва можна дізнатися загальну суму споруди. При бажанні замовника, кошторис складається максимально докладно для полегшення розподілу фінансових коштів.
 2. У складеному договорі прописуються термін, коли підрядник зможе виконати свої зобов'язання, і права кожного боку. При несумлінне виконання робіт будівельниками такий документ дозволить відстояти свої права.
 3. За бажанням замовника, вибором і доставкою будівельних матеріалів можуть зайнятися співробітники забудовника. Даний момент цілком актуальне, так як фахівці завжди в курсі останніх новинок.
 4. Вивіз будівельного сміття лягає на плечі будівельної фірми.
 5. Відповідальність за якість робіт лягає на одну людину - виконроба, який керує процесом. При виникненні сумнівів щодо якості робіт до нього завжди можна звернутися з претензією.
 6. Будівельна компанія надає гарантію на виконані співробітниками роботи і несе відповідальність за їх якість.

До мінусів звернення до будівельні фірми Львів іноді відносять більш високу вартість послуг у порівнянні з відокремленими бригадами. Але на ділі цей факт не завжди підтверджується, тому до істотних мінусів даний момент відносити не варто.

Які послуги надають будівельні компанії

Забудовники Львів у вигляді будівельних організацій надають замовникам цілий комплекс загальнобудівельних робіт, в який входять підготовчі та земляні роботи, зведення будівлі, ізоляційні роботи, оздоблювальні та благоустрій території. будівельна компанія Львів

 1. При підготовчих роботах проводиться забезпечення тимчасовими комунікаціями, під'їзними шляхами. Також на даному етапі здійснюється геодезична розмітка, майданчик зонується на сектора, розчищається територія, проводиться монтаж огороджень, зводяться склади.
 2. Проведення земляних робіт необхідно для того, щоб споруда була стійкою і надійною. Процес включає в себе риття траншей і котлованів, переміщення і ущільнення грунту.
 3. Облаштування конструктиву будівлі. На даному етапі будівельні компанії Львова зводять фундамент, стіни та покрівлю. Фундаментні роботи Львів передбачають використання готових залізобетонних блоків, паль або, як варіант, - заливку в опалубку будівельного розчину, монолітної плити. Для стін застосовуються камінь, цегла, газо- або залізобетонні конструкції, металоконструкції. Після зведення опор для покрівлі монтується покрівельне покриття у вигляді металевих листів, натуральної або композитної черепиці та інших матеріалів.
 4. Ізоляційні роботи включають гідроізоляцію, теплоізоляцію і звукоізоляцію.
 5. Одним із заключних етапів будь-якого будівництва є оздоблювальні роботи: монтаж міжкімнатних перегородок, установка дверних і віконних систем, облицювання фасаду і т.д.
 6. Благоустрій території є невід'ємною частиною загальнобудівельних робіт. До неї відносяться очищення майданчика від будівельного сміття, облаштування господарських приміщень.
Як вибрати будівельну компанію

Наданням монтажно-будівельних послуг займаються багато дрібних і великих забудовників у львові. Також можна звернутися до приватних майстрів або будівельних бригад у Львові. Але, щоб бути впевненим у якості робіт і в тому, що будинок простоїть тривалий час, варто укласти договір з серйозним виконавцем, які надають комплексні послуги. Таким чином замовнику вдасться уникнути зайвих матеріальних витрат, заощадити час до введення об'єкта в експлуатацію і не доведеться нічого переробляти за недбайливими майстрами. забудовники львів На які моменти слід звернути увагу, вибираючи будівельну компанію Львів?

 1. Попередньо варто отримати інформацію про якість виконаних її співробітниками робіт.
 2. Далі необхідно зіставити якість з термінами виконання та запитуваною ціною.
 3. Важливо отримати гарантії дотримання будь-яких домовленостей.

Роблячи вибір, не завжди варто віддавати перевагу великому забудовнику Львів з розкрученим брендом. Так є можливість більше заплатити за ім'я, при тому, що існують менш імениті компанії, співробітники яких виконують свою роботу не гірше. Але і на занадто дешеві послуги не варто звертати увагу. Все має свою ціну, і занижена вартість не може бути показником якісного виконання робіт. Тому, завжди варто намагатися знайти «золоту» середину. До основних критеріїв вибору забудовника можна віднести наступне:

 1. Скільки років знаходиться на ринку будівельна фірма. Варто звертати увагу на компанії, які існують не менше трьох років.
 2. Наявність ліцензії, справжність якого підтверджується зверненням в довідкову базу даних ліцензійного центру.
 3. Наявність договору, де присутні всі важливі пункти, з огляду на гарантії.
 4. Наявність кошторису, де враховуються ТЗ, графіки проведення робіт, акти та відомості.
 5. Можливість ознайомитися з діяльністю будівельної компанії Львів на закінчених об'єктах.
 6. Наявність позитивних відгуків, рекомендацій.
 7. Наявність служби, що забезпечує нагляд за якістю, і технічний нагляд.