Фотографії робіт наших бригад

Розцінки на будівництво будинку
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити
Як розпочати співпрацю
План дій для старту будівництва
 • Домовляємось

  Знайомимось, Ви показуєте Вашу ділянку, ми показуємо наші роботи, узгоджуємо фронт робіт, укладаємо угоду.

 • Будуємо

  Згідно домовленостей виконуємо всі будівельні роботи.

 • Через 2-3 міс все готово

  У Вас є новий будинок, починається нова ера в житті...

Зробити перший крок

Будинок зі зрубу

Будинок зі зрубу - споконвічно слов'янський вид житла, який і на сьогодні не втратив свою актуальність завдяки видимим перевагам. Будинок зі зрубу Львів - екологічно чисте житло. Споконвіку дерево є одним з головних матеріалів для будівництва житла. Такі будинки відрізняються міцністю і, якщо правильно підійди до зведення і експлуатації, служать сотні років. будинок зі зрубу На відміну від більш сучасних будівельних матеріалів, дерево має приємний природний аромат і корисні властивості. При виробництві таких будівель використовуються новітні технології в галузі будівництва, які поєднуються з давніми традиціями зведення будинків з дерева. Це дозволяє зводити будівлі, в яких безпечно і приємно жити. Вони самобутні і відрізняються неповторною красою, несуть в собі тепло і умиротворення. Зацікавившись подібним видом будівництва, не складно знайти компанію, яка зводить будинки з дерева. На сайтах фірм в якості прикладу можна подивитися моделі житла, які вже експлуатуються, або проекти будинків, які чекають своїх покупців. При необхідності, архітектори будівельної компанії можуть розробити авторський проект будинку, якого більше ніде не зустріти.

Скільки коштує побудувати будинок зі зрубу

На сьогоднішній день в нашій країні дерев'яні будинки будують різні компанії, які мають власну базу унікальних проектів. Такі споруди можна знайти на всій території України. Так відбувається, тому що на будинки зі зрубу під ключ ціни цілком доступні для замовників. За відносно невисоку ціну можна отримати цікавий затишний будинок з комфортним мікрокліматом. Будинки з дерева під ключ є вигідним комплексним рішенням для замовника, так як фундамент, фасад, дах, вікна та двері, внутрішню і зовнішню обробку, інженерні мережі облаштує одна компанія, дозволивши замовнику швидко отримати будинок, повністю готовий для проживання сім'ї. будинок зі зрубу львів На будинки зі зрубу під ключ ціни розраховуються індивідуально і залежать від:

 • типу фундаменту;
 • поверховості;
 • загальної площі;
 • віддаленості комунікацій;
 • віддаленості від «цивілізації»;
 • складності проекту.

Переваги будинків зі зрубу

 1. Будинки зі зрубу є досить економічним варіантом в порівнянні з іншими матеріалами.
 2. Вага дерев'яного будинку значно нижче ваги будинків з цегли, бетонних блоків, тому можна заощадити на фундаменті або встановити будинок на відносно м'якому грунті.
 3. Щоб побудувати будинок зі зрубу, достатньо всього кілька місяців, в залежності від складності проекту. На аналогічний кам'яний будинок буде потрібно кілька років.
 4. Будинок з дерева екологічний, не виділяє шкідливих токсичних речовин, не викликає алергічних реакцій.
 5. Стіни дерев'яних будинків здатні «дихати», завдяки чому в приміщенні завжди хороший мікроклімат.
 6. Будинки з бруса відрізняються низькою теплопровідністю, тому в них затишно в будь-який час року і взимку можна заощадити на опаленні.
 7. Дерев'яні будинки відрізняються простотою монтажу і демонтажу.
 8. Завдяки спеціальному просоченню, дерево не піддається гниттю, пошкодження цвіллю і комахами, а також швидкому загорянню.

Якою має бути деревина для будинку

Щоб будинок зі зрубу Львів вийшов якісним і виглядав естетично, для заготівлі бруса важливо вибирати колоди приблизно однакового діаметра, без вигинів і прогнилих пустот. Останнє нескладно перевірити, постукавши по колоді молотком. Також на поверхні колод не повинно бути цвілі і гнилі, Це перевіряти необхідно ретельно, так як подібні недоліки іноді можуть бути замасковані просоченнями для дерева. будинки зі зрубу під ключ ціни Найкраще для дерев'яного будинку використовувати хвойні породи: ялина, сосна, модрина. Їх деревині характерна легка обробка. Вона довговічна. Смола дерева містить фітонциди, згубно впливають на руйнують мікроорганізми, тому деревина не піддається ураженню цвілевих грибком. Також всі бруси повинні бути добре просушені, щоб в процесі експлуатації уникнути розтріскування колод.

Етапи зведення будинків зі зрубу

Будівництво будинків зі зрубу складається з таких же етапів, як і будь-який інший споруди:

 1. Проектування будинків Львів. Перш ніж почати зведення будівлі, необхідно спланувати кожну дрібницю (розташування стін, тип покрівлі, місце розташування віконних і дверних прорізів).
 2. Підготовчі роботи. Передбачає планування ділянки, розмітку фундаменту, риття траншей і котловану, підведення інженерних комунікацій.
 3. Зведення стін. Будівництво будинків зі зрубу нагадує збірку конструктора.
 4. Облаштування покрівлі. Може бути одно- і багатоскатною, в залежності від проекту.
 5. Оздоблення будинку. На цьому етапі проводиться утеплення і внутрішнє оздоблення будівлі, яка також виконується переважно деревом.

Кожен із зазначених етапів в тій чи іншій мірі впливає на такий фактор як будинки зі зрубу під ключ ціни.