Фото збудованих будинків нашими бригадами

Розцінки на будівництво будинку
Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити
Як розпочати співпрацю
План дій для старту будівництва
 • Домовляємось

  Знайомимось, Ви показуєте Вашу ділянку, ми показуємо наші роботи, узгоджуємо фронт робіт, укладаємо угоду.

 • Будуємо

  Згідно домовленостей виконуємо всі будівельні роботи.

 • Через 2-3 міс все готово

  У Вас є новий будинок, починається нова ера в житті...

Зробити перший крок

Модульні будинки

Що з себе представляють модульні будинки, як вони виглядають - питання, що цікавлять багато сімей, які зіткнулися з вибором матеріалу для будівництва житла. Модульні будинки Львів - це споруди, зібрані з модулів заводського виробництва. Їх особливість полягає в тому, що для установки приміщення не вимагають фундаментних робіт Львів. Удома можна з легкістю демонтувати, після чого перевезти і встановити на іншому місці. Модульні житлові будинки відповідають необхідним пожежним і санітарним нормам. Як і інші споруди, вони оснащені системами вентиляції та опалення, сантехнікою і електроустаткуванням, а також можуть бути виконані в будь-якому виконанні. модульні будинки ціна Модульні споруди затребувані:

 1. Підприємствами різної спрямованості. Це можуть бути як лакофарбовий цех, так і металургійний завод.
 2. Приватними підприємцями. З модулів будуються комплекси СТО, автосалони, автомийки, шиномонтажі.
 3. Середнім і малим торговельним бізнесом. Можна звести невеликий кіоск для продажу випічки і велику торговельну мережу з десятками магазинів.
 4. Приватними особами. В останні роки стали популярними дачні та садові будинки, вироблені з модулів, а також інші споруди.

Вартість модульних будинків

модульний будинок ціна Яка на модульний будинок ціна - одне з питань, що найчастіше ставляться клієнтами співробітникам будівельних організацій. Вона визначається виходячи з ряду конструктивних параметрів. В першу чергу на вартість впливають:

 • загальна площа будівлі;
 • матеріал, з якого виконаний каркас (метал або дерево);
 • площа скління;
 • яка внутрішня і зовнішня обробка була обрана замовником;
 • вид покрівельного покриття;
 • кількість дверей і вікон;
 • довжина внутрішніх перегородок;
 • інженерне оснащення.

На модульні будинки ціна значно нижча стандартних стаціонарних будівель. Основна економія відбувається завдяки відсутності потреби в заглубленном фундаменті з бетону Львів, а також відсутності будівельних робіт, необхідності в отриманні дозвільних документів і малої трудомісткості монтажних робіт. Модульні будинки в середньому мають вагу 4-7 тонн. Щоб його перевезти, використовується низькорамна платформа. Відстань будівельної дільниці від місця, де виробляються модульні конструкції, а також відсутність під'їзних шляхів до нього можуть вплинути на витрати в бік збільшення. Дизайн модульних будинків не відрізняється естетичністю, але їх економічність, порівняно невисока вартість, високотехнологічність і сучасний стиль оформлення роблять споруди зручними і затребуваними.

Плюси і мінуси модульних будинків

модульні будинки Львів Як і будь-яка споруда, модульні будинки Львів мають позитивні і негативні сторони. До позитивних варто віднести наступне:

 1. Екологічність, повна безпека для людського здоров'я. При створенні будівель з модулів, дотримуються всі вимоги виробництва і застосовуються матеріали, що не піддають небезпеці навколишнє середовище.
 2. Оригінальний дизайн, максимальна ефективність і функціональність. Каркасно-модульні будинки дозволяють людині користуватися всіма зручностями, створеними завдяки досягненням цивілізації.
 3. Швидке зведення. Спосіб облаштування модульних будинків схожий на каркасну технологію. Такі будівлі зводяться досить оперативно і в багатьох випадках готовий будинок можна отримати вже через два місяці з моменту покупки проекту.
 4. Енергоефективність. Даний показник говорить про можливість економити на оплаті комунальних платежів, тому таке вкладення дуже швидко окупиться.
 5. Простота установки. Будинки з модулів можуть бути встановлені незалежно від ландшафту.
 6. Тепло-та шумоізоляція. Досягаються завдяки застосуванню SIP-панелей в якості основного будівельного матеріалу.

Будинки з модулів можуть відрізнятися обробкою, а також комунікаціями, які обладнуються відповідно до побажань замовника, що впливає на такий показник, як модульний будинок ціна.

У чому полягає ідея зведення модульних будівель

У той час як на Заході технологія облаштування модульних будинків поширена, в Україні з нею тільки починають знайомитися. Основною ідеєю модульного будівництва є швидке зведення будинку. Тобто, у замовника немає потреби в тривалому очікуванні, коли буде готово традиційне житло. Тепер можна купити готовий будинок і в короткі терміни встановити його на власній ділянці. Він так само, як і цегляні, дерев'яні будинки, має підлогу, дах і стіни, а також наділений внутрішнім плануванням, інженерними системами і комунікаціями. Завдяки технології складання, модульні споруди можна перевозити з одного місця на інше, а також, при бажанні, змінювати їх внутрішній простір, приставляючи до будівлі нові блоки. Дана технологія стала наслідком потреби людей в мобільності, при якій головними вимогами сучасних покупців стали швидкість зведення, а також зручність і комфорт.

Чи тепло взимку в модульному будинку

модульні будинки З кожним роком модульні будинки Львів все частіше можна побачити на вулицях нашої країни. Їх вибирають завдяки високій швидкості зведення, простоті конструкцій, доступною ціною. Модуль є фрагментом споруджуваної конструкції. Йому характерні наявність бази і даху. Як будуть розміщені стіни, якою буде комплектація блок-модулів - залежить від плану будинку Львів. Які теплоізоляційні показники характерні модульним домівках - питання, яке хвилює багатьох людей, які вивчають питання будівництва будинку для сім'ї. Кожному хочеться, щоб в оселі було затишно, комфортно незалежно від пори року. Теплоізоляційні характеристики таких будинків досить високі. Контур утеплення повністю відповідає нормам тепловтрат, так як при обробці приміщення, для зниження його теплопровідності, застосовуються різноманітні утеплювачі, наприклад, мінеральна вата, укладання якої відбувається в кілька шарів. Також може бути використана ековата, повністю безпечна при монтажі та експлуатації, одним з головних переваг якої є довговічність.