Газоблоки Львів

Газоблоки Львів є різновидом пористого бетону. Цей будівельний матеріал характеризується пористою структурою відкритого типу. На газоблок ціна відрізняється гуманністю, що робить цей кладки матеріал затребуваним при будівництві котеджів. газоблоки львів Класифікація газобетонних блоків славиться різноманіттям, тому, перш ніж вибирати кладки матеріал, необхідно познайомитися з кожним видом і, по можливості, прочитати залишені на газоблоки відгуки. Залежно від типу твердіння газоблоки Львів бувають:

 1. автоклавні - штучно синтезовані вироби;
 2. неавтоклавні - фактично застигле в порізованому стані «тісто» зі складових компонентів.

Відповідно до показників щільності кладки матеріал розділяється на:

 1. теплоізоляційний - найбільш легкий виріб з мінімально можливим коефіцієнтом теплопровідності;
 2. конструкційний - дуже міцний матеріал з високим коефіцієнтом теплопровідності;
 3. конструкційно-теплоізоляційний - теплопровідність і щільність вироби дозволяють зводити з нього стіни і перегородки будівель, включаючи багатоповерхові.

Газобетонні блоки представлені достатком марок, в числі яких:

 1. D600 - відрізняється високою міцністю і підходить для спорудження об'єктів з вентильованими фасадами;
 2. D500 - застосовується при будівництві стін об'єкта монолітного типу;
 3. D400 - використовується при закладці прорізів, а також для облаштування теплоізоляції;
 4. D350 - виріб відрізняється крихкістю і застосовується як утеплювач.
 5. D150 - застосовується для ефективного утеплення стін.

Пам'ятайте, що на кожен вид газоблоку ціна буде індивідуальною і невисока вартість певного типу кладки матеріалу не говорить про його низьку якість.

Скільки коштує купити газобетонний блок

Газоблоки Львів слід купувати в будь-який час року, здається зручним і відповідним. Однак найбільш вигідною вважається покупка будівельних матеріалів взимку. Це обумовлено зниженням вартості будматеріалів Львів в зв'язку зі спадом споживчої активності. газоблок ціна На газоблоки ціна також опускає в зимовий період часу. Деякі покупці побоюються купувати газобетонні блоки в холодну пору року, з огляду на можливі тріщин на кладочному матеріалі через пережиті дощів і морозів. Так як газобетон являє собою пористий матеріал, що всмоктує вологу як губка, ці сумніви мають право на існування, однак правильне зберігання будівельного матеріалу допоможе уникнути необоротних наслідків. Зберігати газоблоки Львів необхідно в заводській упаковці, оснащеної дерев'яним піддоном, яка не дозволить порам кладочного матеріалу набрати обсяг вологи, необхідний для розриву під впливом морозу. Зважаючи на це якості газобетонних блоків не загрожує навіть перебування під проливним дощем або лютим морозом. Від повного промокання газобетонні блоки вбереже заздалегідь укритий низ пакета з кладочні або розміщення будівельних виробів трохи вище землі. Завдяки цим маніпуляціям, що накопичився навколо піддону взимку сніг, стрімко тане з настанням весни, не занурить нижній шар будматеріалом в воду. Не забувайте, що на якісні газоблоки ціна в будь-який період часу не опуститься нижче ринкової. Якщо на пропоновані газоблоки Львів ціна здається заниженою, швидше за все рекомендований товар є третьосортним. Купувати матеріал необхідно виключно від компаній-виробників, що володіють бездоганною репутацією. Не зайвим буде прочитання залишених на газоблоки відгуків, які можуть зорієнтувати споживача на виробляє якісну продукцію фірму і правильно місце покупки.

Плюси і мінуси газоблоку, як будівельного матеріалу

газоблок стоунлайт Перш ніж приступити до зведення заміського будинку з газоблоків Львів, необхідно ознайомитися з позитивними і негативними сторонами будівельного матеріалу. Перевагами газобетонних блоків є:

 1. Ціна газоблоку відрізняється демократичністю, тому будівництво майбутнього житла з цього розчину матеріалу обійдеться дешевше, в порівнянні зі спорудженням будинків з цегли, піноблоків та інше.
 2. Складовими газобетону є виключно натуральні компоненти, тому він відрізняється мінімальним радіаційним фоном, що не становить загрози для мешканців будинку з цього розчину матеріалу.
 3. Зведені з цього будівельного матеріалу стіни не потребують додаткового утеплення. Завдяки присутнім порам газобетон є чудовим теплоізолятором, що дозволяє істотно заощадити на опаленні.
 4. Газобетон є легким матеріалом, нарізаним величезними блоками, завдяки чому знижуються витрати на заливку фундаменту, відпадає потреба в залученні вантажопідйомного обладнання, збільшується швидкість установки.
 5. Піддатливість будівельних блоків дозволяє спорудити особняк будь-якої конфігурації, звести арки, злами, найскладніші конструкції. Нездатність кладочного матеріалу до горіння, завдяки мінеральним компонентам в складі.

Газоблок також володіє декількома недоліками, серед яких:

 1. будинки, зведені з цього розчину матеріалу, характеризуються малою тепловою інерцією, тобто нездатністю накопичувати тепло;
 2. навіть мінімальна деформація кладки матеріалу з часом призведе до утворення тріщин на газобетонних стінах;
 3. зведений з газобетонних блоків особняк вимагає обробки;
 4. висока водо- і паропроникність будівельного матеріалу;
 5. кріплення в газобетонних стінах тримається погано, з огляду на гладкості останніх.

Правила створення газобетонних блоків

газоблок аерок Газоблок є штучно створеним каменем, в якому рівномірно розподілені містять повітря пори. Для виготовлення газобетонних блоків переважно використовується безпечне сировину:

 1. цемент, що становить 20% від загальної маси;
 2. вапно - 20%;
 3. кварцовий пісок - 60%;
 4. алюмінієва паста - 15%;
 5. вода.

Основу газоблоків Львів складає пісок. Попередньо матеріал обробляється за допомогою кульового млина, подрібнювальної піщинки в пил. Завдяки цим маніпуляціям будівельні блоки легше піддаються обробці після формування. Наступним етапом є змішування піску, цементу і вапна в точно визначених пропорціях, що сприяє підсумкового отримання міцних виробів. Безпосередньо перед заливкою до змішаних складовим додається вода і суспензія алюмінієвої пасти. Готовий склад майбутнього газобетонного блоку на 2/3 заливається в прямокутну форму, під стінами якої відсутнє жорстке з'єднання з дном. На цій стадії алюмінієва паста вступає в реакцію з вапном, результатом чого стає утворення водню. Цей факт сприяє формуванню в сировинний масі достатку пор, діаметр яких коливається від 0,5 до 2 мм. Пори рівномірно розподіляються в майбутньому газобетонних блоків. Через 2-3 години, коли сировинна суміш максимально збільшиться в розмірах і застигне, транспортер переміщує її на наступний етап, який передбачає розрізання газобетону на блоки однакового розміру. Далі зовнішня поверхня виробів шліфується і їх притискають один до одного. Завершальною сходинкою є приміщення кладок блоків в автоклав, після знаходження 12-ї години в якому, вони відправляються в лабораторію на перевірку відповідність заданим характеристикам. Незважаючи на натуральність компонентів газоблоку ціна його відрізняється демократичністю, через відсутність дорогих або рідкісних складових будівельного матеріалу.

Вчимося вибирати газобетонні блоки правильно

Найбільш популярними торговими марками, що виробляють газоблоки Львів, сьогодні є Стоунлайт і Аерок. Правильно вибрати газобетонні блоки для майбутнього будівництво допоможе порівняльна характеристика кладки матеріалу від цих компаній-виробників. газоблоки відгуки

 1. Стадія виробництва газоблоку СТОУНЛАЙТ аналогічна створенню будівельного блоку від компанії-конкурента. Суміш складових компонентів «дозріває» в формі, після чого нарізається по заданих розмірах на блоки.
 2. Пропорції і технічні моменти можуть злегка відрізнятися, однак за якістю продукції, що виробляється уважно стежать в обох компаніях.
 3. Етап порізки газоблоку Аерок здійснюється за допомогою устаткування німецького виробника Хеттен. Сліди різання струн є відмінною рисою газоблоку СТОУНЛАЙТ, проте на якість кладки матеріалу це не робить ніякого впливу.
 4. Міцною упаковкою характеризується газоблок аерок, тоді як конкуруюча фірма вважає за краще використовувати більш кволі піддони.
 5. Ціна газоблоку від Стоунлайт є більш гуманною, в порівнянні з кладки матеріалом Аерок. На газоблоки Львів ціна різниться через більш низьку собівартість однієї і більш високої продуктивності заводу Стоунлайт.
 6. Газоблок аерок відрізняються низькою теплопровідністю, що дозволяє звести з нього більш теплий будинок, ніж з розчину матеріалу від Стоунлайт. Це відбувається через те, що газоблоки СТОУНЛАЙТ виробляються лише щільністю D400 і D500, в той час як компанія-конкурент випускає кладки матеріал щільністю D150, D300, D400 і D500.

Грамотно вибрати матеріал для майбутнього будівництва допоможуть залишені на газоблоки відгуки. Необхідно знайти стороннього будівельника, чи не мотивувати фінансово жодної з компаній. Це посприяє одержанню об'єктивної оцінки кожного виду газобетонних блоків і прийняття потрібне рішення.