Подивіться відео і фото будинків

які збудували наші будівельні бригади

Ціни на будівельні роботи у Львові

Актуальні розцінки на будівництво 2019

Найменування робіт
Од. вим.
Ціна/од. грн.Ціна
К-сть
Сума
Вибрати
Всі послуги

Загальна сума:0 грн

Замовити

Купуємо металопластикові вікна правильно

Металопластикові вікна у Львові. У нашій країні, та й в усьому світі тепер абсолютно нікого не бентежить факт наявності практично в кожному будинку сучасних пластикових вікон. А все це тому, що дані пристосування тепер є найбільш якісним продуктами в своєму роді.

Саме тому, виробництво металопластикових вікон у Львові зараз не припиняється на територіях багатьох держав. Таким чином, можна сміливо стверджувати, що кожен бажаючий тепер зовсім не буде відчувати проблем при виборі пластикових вікон, адже практично в кожному населеному пункті тепер розташовуються офіційні салони постачальників даних винаходів.

металопластикові вікна

Правда, кожен повинен знати, що при виборі сучасних пластикових вікон потрібно звертати пильнішу увагу на деякі аспекти даних виробів. Для початку потрібно поцікавитися у консультантів салону або магазину з приводу якості теплоізоляції конкретних моделей. Ясна річ, що в літній період часу дана функція не дуже потрібно, а ось взимку якраз всі квартири і будинки повинні знаходитися в теплі.

При виборі склопакета потрібно також дізнатися інформацію з приводу майбутньої освітленості приміщення. Цей аспект дуже важливий, адже в ваш будинок має проникати максимальна кількість сонячних променів. В іншому випадку, люди можуть страждати від нестачі тепла в приміщенні. Природно, цей аспект також досить сильно впливає на рівень світла в будинку.

Для жителів великих міст велику роль відіграє рівень шумоізоляції. У багатьох сім'ях проживають маленькі діти, які потребують якісного і тривалого сну. Та й дорослим людям не дуже сподобається ситуація, в якій їм буде припадати щодня ходити сонними на роботі. Якщо всі ці умови будуть враховані, то представлене пластикове вікно буде найбільш ефективно виконувати поставлені перед ним завдання.

Пластикові вікна ПВХ доступні ціни - це реально

Існує думка, що дешеві вікна ПВХ - це компроміс між ціною і якістю. Багато виробників йдуть по шляху здешевлення виробництва за рахунок економії матеріалу або внесення певних змін в конструкцію. Іноді це не кращим чином позначається на зносостійкості віконних блоків.

металопластикові вікна Львів

Але є й інші причини, за якими виробник пропонує купити якісні склопакети дешево:

 • популяризація нової продукції, освоєння нових ринків - акція тимчасова, як правило, пізніше вартість зростає. Ви можете скористатися моментом і купити вікна ПВХ недорого, дешевше заявленої ціни;
 • впровадження нових технологій і розпродаж віконних систем старого зразка - якість вікон при цьому не викликає сумніву, виробнику вигідніше поширити дешеві склопакети, ніж тримати їх на складі або відправляти на переробку;
 • сезонні акції - як правило, продиктовані внутрішньої маркетинговою політикою компанії. Якщо ви хочете купити вікна ПВХ недорого, обов'язково дізнайтеся про актуальні знижки;
 • розпродаж готової продукції - іноді через зміни в проекті або з якихось інших причин замовник відмовляється викуповувати вже виготовлені віконні системи. Тоді виробник змушений продавати пластикові вікна ПВХ дешево, адже подібний товар робиться переважно на замовлення.

Міфи про металопластикові вікна

Рано чи пізно все прогресивне і інноваційне піддається різним пліткам, міфам і обмовам, частково, через недостатню поінформованість, почасти, через нездорову конкуренцію. Тим більше що виробники дерев'яних і алюмінієвих вікон мають пряму зацікавленість в зниженні рейтингу металопластикових конструкцій, які в останні роки значно потіснили їх на світовому споживчому ринку.

пластикові вікна

Представляємо найпоширеніші міфи про металопластикові вікна у Львові, які не мають під собою ніяких реальних підстав:

 1. Металопластикові вікна абсолютно неекологічні. Це найпопулярніший міф, який розвінчується тим фактом, що головна сировина, з якого виготовляються пластикові вікна, - полівінілхлорид. Він абсолютно нетоксичний. Раніше в ПВХ додавали свинець, тепер замість нього - компоненти з цинку і кальцію.
 2. Пластикові вікна поступаються дерев'яним (більш екологічним і дихаючим): насправді дерев'яні вікна проходять глибоку обробку різними хімічними складами і лаком. Тому їх екологічність під великим питанням, а ось вартість набагато вище, ніж у ПВХ - вікон.
 3. Металопластикові вікна не дихають: це дійсно так, але ж для вентиляції кімнати передбачений режим провітрювання, тому в цьому немає жодної проблеми, адже головне, для чого встановлюють нові вікна - це тиша і тепло. Реалізація цих цілей припускає відсутність протягів, які є неодмінними супутниками природної вентиляції.
 4. Металопластикові вікна не бувають без конденсату на стеклах в холодну пору року. І ця проблема легко вирішується режимом провітрювання.
 5. Металопластиковий профіль з часом обов'язково пожовтіє. Для того, щоб уникнути жовтизни, необхідно при покупці вікон віддавати перевагу перевіреним виробникам, які не економлять на якісних аддітівах, що забезпечують білосніжний колір.
 6. ПВХ-вікна завжди дуже дорогі. Ця думка, скоріше, пережиток минулого, оскільки в 90-х р.р. металопластикові вікна дійсно коштували недешево. Сьогодні навіть високоякісні ПВХ-вікна цілком доступні кожному - їх вартість має зовсім незначну різницю з дешевими вікнами.
 7. Матовий пластик швидше брудниться. Насправді, і матовий, і глянсовий профілі вимазуються однаково, і засоби очищення для них потрібні теж однакові. При простих забрудненнях - досить мильного розчину. При стійких - потрібні спеціальні засоби, але найголовніше - не використовувати кислоти, нітросклади, бензин, які можуть пошкодити пластик.

Чи існують мінуси у металопластикових вікон

Прогрес не стоїть на одному місці, щодня даруючи світу все нові і нові ідеї. Одним з головних відкриттів в будівництві стали металопластикові вікна. Продукт цей досить спірний, адже в масовому випуску він з'явився лише в 50-х роках попереднього століття. Саме цей факт не дає в повній мірі тих гарантій, які хотілося б знати всім хто вагається в питанні заміни дерев'яних вікон. Багато хто просто бояться витратити чималі суми грошей за неякісний товар, який до того ж може завдати шкоди здоров'ю оточуючих. Набувають тільки сертифіковані металопластикові вікна Львів.

пластикові вікна львів

Всі прекрасно знають про те, що металопластикові вікна відмінно зберігають тепло, оберігають будинок від зайвих вуличних звуків, невибагливі в догляді і т. п. Безсумнівно, за всі ці досягнення пластиковим вікнам можна ставити п'ятірки. А чи існують мінуси у цих «відмінників»? Перше, це зовнішній вигляд. З одного боку, нічого зайвого, так би мовити, мінімалізм. Але загальний вигляд вікон як би сам говорить про свою невисоку ціну.

Вибір кольорів досить обмежений, і всі вони створені в основному під відтінки деревини. Мінус? Невеликий, але все ж. Згадана вище ізоляція, насправді має і зворотний ефект: через щільність закритих вікон, вони не здатні ні впускати, ні випускати повітря з закритого приміщення. Особливо вразливим і чутливим людям буде важко проживати в таких кімнатах, оскільки їм постійно «нічим дихати». Суцільноскляні вікна також не мають права на життя, так як тут не обійтися без тих самих широких рам, властивих саме металопластиковим вікнам.

Крім того, виготовлення таких великих конструкцій не дозволить повноцінно скористатися всіма можливими функціями вікон. Ті ж обмеження можуть торкнутися і всіх форм вікон, звичайно ж, крім стандартного прямокутного. Наприклад, арочні або трикутні вікна мають суцільні протипоказання при виготовленні і в експлуатації. При бажанні встановити кольорові пластикові вікна, потрібно бути готовим до того, що вони виготовляються тільки в певних розмірах. Це відбувається тому, що при переході від сезону до сезону, темні кольори пластика як би вбирають в себе теплову енергію і в підсумку це позначається на його звуженні / розширенні.

До всього іншого пластик дуже важко ремонтувати, тому всі дефекти, набуті під час експлуатації, швидше за все, приведуть до повної заміни вікна. Всі ці мінуси говорять про те, що пластик хоч і не примхливий, але все ж вимагає акуратності в обігу.

Тому рекомендуємо купувати металопластикові вікна тільки у сертифікованих виробників, у яких є сертифікати якості.

Пластикові вікна. Рекомендації щодо купівлі

Буквально донедавна вікна ПВХ вважалися свого роду екзотикою і показником високого рівня достатку власників будинку, в якому вони були встановлені. Але вже сьогодні такі вікна стали всім звичними і тому говорити про те, що пластикові вікна можуть дозволити собі лише люди, які мають високий рівень достатку, вже не прийнято.

купити пластикові вікна

Такі вікна вважаються максимально зручними і довговічними, найбільш доступними, та й до того ж вартість їх нижче, ніж вартість дерев'яних вікон. Такий стан справ пояснюється тим, що виробників таких вікон набагато більше, ніж виробників вікон, що виготовляються з дерева. А це, в свою чергу, говорить про те, що між ними є дуже висока конкуренція і для того, щоб дістати якомога більшу кількість клієнтів, виробники намагаються встановити низькі ціни.

Більшість клієнтів дуже охоче купують такі вікна, але при цьому зовсім несправедливо забувають про те, що собівартість якісних вікон ПВХ досить висока, тому якщо їх реалізаційна ціна низька, це говорить про те, що виробник просто вирішив заощадити на якості свого товару. І досить часто потім власники таких дешевих вікон починають скаржитися на те, що вікна стали скрипіти, потіти, нещільно закриватися або ж взагалі міняти свій колір. Тому якщо потенційний покупець не хоче надалі шкодувати про свою покупку, економити на таких вікнах не варто.

В принципі, для того щоб придбані вікна, виготовлені з полівінілхлориду, насправді виявилися якісними, надійними і безпечними необхідно дотримуватися таких простих правил:

 1. Купувати дані вироби можна лише у надійного продавця, який має всі необхідні сертифікати, а також оригінальний дозвіл на виробництво таких вікон.
 2. Перед тим як остаточно оплачувати своє нове придбання, вікна необхідно ретельно оглянути. У тому випадку якщо вікна мають якісь, нехай навіть не дуже великі вади, від їх придбання варто відмовитися. В іншому випадку такі вікна можуть занадто швидко вийти з ладу.
 3. Проводити монтаж таких вікон повинні лише досвідчені і кваліфіковані монтажники. Виробляти монтаж самостійно забороняється.

При дотриманні цих простих, але важливих правил ваше нове придбання виявиться якісним і довговічним.

Металопластикові вікна як їх правильно вибирати

Металопластикові вікна у Львові користуються популярністю вже протягом двох десятків років. Така конструкція складається з металопластикового (ПВХ) профілю (рама, штапик, імпост, стулка), фурнітури, склопакета і ущільнювачів. Полівінілхлоридний профіль - це основа конструкції, всередині якої розташований металевий каркас для додання їй жорсткості, а також водовідвідні канали та фільтри. Усередині профілю знаходиться безліч перемичок, які утворюють повітряні камери. Ці камери служать для ізоляції від холоду. Вважається, що чим більше камер в профілі, тим він «тепліше». Рама є нерухомою частиною конструкції, вставленої у віконний отвір. Стулка кріпиться до рами і може бути рухливою.

вікна львів

Склопакет - елемент вікна, який може складатися з двох (однокамерний склопакет) або більше стекол. Відстань між ними може бути заповнена газом і герметично з'єднана дистанційною рамкою. І останній елемент вікна - це фурнітура, на яку припадає велика частина навантаження в процесі експлуатації.

Фурнітура обов'язково повинна бути регульованою. Важливо правильно вибрати компанію, що виготовляє металопластикові вироби. При покупці вікна необхідно звернути увагу на наступне: як рекомендують знайомі певну компанію, як довго і успішно вона працює на ринку пластикових вікон, документальний супровід замовлення, наявність власного автопарку, використовувані матеріали і технології при виготовленні конструкцій, наявність професійної монтажної бригади.

Обов'язково необхідно звертати увагу на договір. Він повинен містити детально викладені умови по оплаті, доставці, встановленні і гарантії виробів. Також слід ознайомитися з гарантійними зобов'язаннями цієї компанії та умовами їх виконання. Всі вироби, що виготовляються повинні відповідати ДЕСТам та СНІПам, якщо ж при укладанні договору на це не було звернено належної уваги, то претензії до таких виробів не пред'являються. Необхідно також мати на увазі, що неправильна експлуатація вікна припиняє гарантію на цей виріб.

При покупці металопластикових виробів потрібно попросити сертифікати на комплектуючі. Ще перед знайомством з компаніями слід визначитися з тими якостями і властивостями, якими це виріб повинен відповідати, а саме: теплоізоляція, шумоізоляція, вентиляція, безпека. Слід пам'ятати, що металопластикове вікно відноситься до дорогої покупки, яка буде експлуатуватися тривалий час, тому вибирати його необхідно ретельно вивчивши декілька компаній.